Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2010.12.08, 15:51
  • Utoljára frissíve: 2010.12.08, 15:51
  • Méret: 3.96MB
  • Megnézve: 3825
  • Letöltés: 753
  • Jóváhagyta: doc
  • Jóváhagyás dátuma: 2010.12.08, 18:09

Letöltés Warhammer 40.000 RPG (rajongói)

* * * * * 1 Szavazatok

Screenshot
Történt pedig (a legendák szerint), hogy a Games Workshop a Warhammer Fantasy Roleplay elkészítése után nekifogott a Warhammer 40.000 Roleplay elkészítésének is, végül a cég úgy döntött, hogy félbehagyja, az addig elkészült anyagokat pedigleg szabadon a rajongók rendelkezésére bocsátja, hadd fejezzék be ők saját maguknak, ha szeretnék. Ők pedig nekiestek. Ennek lett a (vég?)eredménye ez a laza 949 oldalas szabálykönyv...

Fotó
slaGerzson
2010.12.08, 18:48
Terjedelmi szempontból (ismereteim szerint) második helyezést érdemel a szintén rajongók által összeállított Naruto szerepjáték a maga 800 oldalávan... elképesztő... /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
Nagyon köszi!!! Egyszer 1000 éve még meg volt html formátumban, aztán valahová elkeveredett... Azóta se találtam. Mostanáig. Ezer hála! /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
Jómagam is egy házi Wh40k rpg-n dolgozom. Nagyon megörültem mikor ezt megláttam de megint csak csalódást okozott akár a Dark Heresy. Először is angol , ami még nem is olyan nagy baj. De ami minden wh rpg-t tönkre vág, az az , hogy nem lehet menni az összes fajjal... ( Ork , IG , Necron , Tau etc... )Sajnos....
Fotó
Firecrane
2012.05.01, 07:42
A Naruto szerepjátékot honnan tölthetném le?

Véletlenszerű letöltések

• 493 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 122 Összes beküldő
  • 119388 Összes letöltés
  • AD&D karakterlap '90 Legfrissebb file
  • darkspace Utolsó feltöltő

Felhasználók az elmúlt percben

tag, látogató, rejtett

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]