Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2010.12.19, 16:46
  • Utoljára frissíve: 2010.12.19, 16:46
  • Méret: 109.65K
  • Megnézve: 10478
  • Letöltés: 855
  • Jóváhagyta: doc
  • Jóváhagyás dátuma: 2010.12.19, 17:10
  • Rendszer: magus

Letöltés MAGUS Karakterlap (Új rendszer, kitölthető)

* * * * - 1 Szavazatok

Screenshot
Üdv!

Ez a karakterlap keresztezi a Játékosok Készlete 4 oldalas karakterlapját az új KAP-os rendszerrel. A karakterlapnak két verziója van.

Az xls verzióban sok függvény van; ha kitöltöd a tulajdonságokat, beírod az mgt-t, és beírod a fegyver alapértékeit, valamint a saját módosítóidat (pl. fegyver használat fokából eredőt) akkor kiszámolja az összes harcértéket. Ezt a verziót úgy csináltam meg, hogy teljes mértékben kitölthető gépen, de nézd át előtte milyen rublikákat töltessz ki, mert sok helyen vannak függvények. (Ezért lesznek "0" értékek kitöltve több helyen, ettől nem kell megijedni... :))

A pdf verzió ugyanennek a lapnak a nyomtatható verziója azoknak, akik szívesebben töltögetnek továbbra is ceruzával és radírral. Semmi extra, csak ki van véve az összes függvény az xls-ből, így nincsenek benne sehol "0" értékek.

Remélem elég áttekinthető és könnyen használható lett, de ha okos változtatásokra vannak javaslatok, vagy egyéb észrevételek a karakterlappal kacsolatban, azt szívesen fogadom. :)

Üdv;
mrP.

Egy dolgot lefelejtettem; mikor a tulajdonságokat töltöd az xls-ben, akkor a módosítóhoz csak azt írd be, hogy mennyivel módosítottad, az első oszlopban legyen a végleges érték, mert az alapján számolja az összes harcértéket. Ezt nem tudtam máshogy megoldani, de így is áttekinthető marad. Köszi! /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
mrP.

Véletlenszerű letöltések

• 517 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 125 Összes beküldő
  • 135660 Összes letöltés
  • Dungeon World - Útmutató Legfrissebb file
  • strato Utolsó feltöltő

Felhasználók az elmúlt percben

tag, látogató, rejtett

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]