Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2011.01.15, 12:37
  • Utoljára frissíve: 2011.01.15, 12:37
  • Méret: 1.52MB
  • Megnézve: 2568
  • Letöltés: 209
  • Jóváhagyta: doc
  • Jóváhagyás dátuma: 2011.01.16, 07:26

Letöltés Véletlen Találkozások I. Almanach

* * * * * 4 Szavazatok

Screenshot
Véletlen Találkozások I. Almanach

A Véletlen Találkozások megszervezését az indokolta, hogy az LFG.HU (akkor még RPG.HU) fórum Kard és Mágia és TSR Archívum témáinak rendszeres látogatói személyesen nem mindig ismerték egymást. Tény, hogy az interneten való kommunikálás egyszerűsége folytán mára felbomlott a szerepjátékos klubok, találkozók személyes ismertségeken alapuló rendszere. Számomra azonban a szerepjáték alapvetően és elsősorban társas tevékenység volt és lesz, ezért korábban is igyekeztem a számomra rokonszenves fórumitákkal találkozni és játszani.

Adta tehát magát a találkozó ötlete, és úgy voltam vele, hogy ha már összejövünk, ki is próbálhatnánk egymás játékait. Ezért felkértem néhány, kampánybeszámolóik alapján közismert mesélőt, hogy tartson bemutató alkalmat a többieknek. Egyesek félelme, hogy nem lesz elegendő érdeklődő, szerencsére alaptalannak bizonyult, az első körben megkeresett játékosokból egy hét alatt feltelt a szabad helyek kábé háromnegyede, és a maradék is gyorsan betelt a fórumos meghirdetés során.

Az elnevezéssel viszont már voltak problémák... :) Ezért is köszönöm Ravenheartnak a névvel kapcsolatos ötletét, orastesnek pedig az almanach kifejezésért. Másrészt nem akartam versenyt szervezni, ezért végül a seregszemle kifejezés mellett döntöttem, jelezve, hogy megpróbálom lefedni a hazai aktuális oldschool rpg életet. Meg kell még említenem, hogy a rendezvény profiljára és honlapjára hirdetési-jelentkezési rendszerével nagy hatással volt a SoCal Mini-Con.

A találkozó jól sikerült, emiatt köszönettel tartozom minden résztvevőnek. Még hálásabb vagyok azoknak, akik küldtek valamilyen anyagot ebbe a gyűjteménybe. A legnagyobb köszönet Marviné, aki elküldte a mesélt kalandját; elGaboré külön publikálva lesz Kard és Mágia kiadványként. Megkésve tehát, de itt a rendezvény almanachja, had állítson emléket az első Véletlen Találkozásoknak!

Urban

Szirtvár és a Princípium tetszett.

íjvessző helyett nyílvessző
íjaz helyett nyilaz
készhez vétel helyett kézhez vétel
Még Feketenyelv is jó lehet.
A Véletlen Találkozások I. szerepjátékos találkozón lejátszott, és az Almanachban is említett A Princípium Nevében! c. modul Akrászia városának leírásával kiegészített, a versenyen használt példakaraktereket és futurisztikus eszközöket is tartalmazó kiadása ITT letölthető!
Izé, ITT.

Véletlenszerű letöltések

• 493 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 122 Összes beküldő
  • 119279 Összes letöltés
  • AD&D karakterlap '90 Legfrissebb file
  • darkspace Utolsó feltöltő

Felhasználók az elmúlt percben

tag, látogató, rejtett

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]