Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2011.11.10, 21:08
  • Utoljára frissíve: 2011.11.10, 21:08
  • Méret: 117.15K
  • Megnézve: 8936
  • Letöltés: 1234
  • Jóváhagyta: doc
  • Jóváhagyás dátuma: 2011.11.17, 14:18
  • Rendszer: magus

Letöltés M.A.G.U.S. UTK karaktergenerátor

* * * * - 7 Szavazatok

M.A.G.U.S. Új Törvénykönyv karaktergenerátor - Excel alapú

Értékeld! Köszi!

Szia,

Igényes munka,
Elég könnyen feltörhető az védelem a munkalapokon. Érdemes lenne letiltanod, vagy jelszóval levédened a VBA editor-t is, ha nem akarod olvashatóvá tenni a többi lapot.

Üdv,
Pho3nix
szép munka
Tetszik! Jó sok meló lehetett. Viszont találtam néhány hibát, ill hiányosságot: (Csak, hogy tökéletes legyen.)
A Fájdalomtűrés plusz Fp-it nem adja hozzá az Fp-hez.
A sebzésjárulék nem jelenik meg a fegyvernél.
A képzetségeknél nem adódik a Kp költséghez a hiányzó Képességkövetelmény, bár az oktatáshoz oda lehet írni.
A fegyveres Cé-t a fegyver Cé-je plusz a Té-ből számolja.
A Harcértékeknél csak a pajzs Vé-je van feltüntetve az Akrobatikából származó nem.
A statikus és dinamikus pszi pajzs nem írható be.
További hibák:
Bármely képzettség negyedik fokáért ad 1 tulajdonság pontot. Olyanért is, aminek nincs semmilyen tulajdonság követelménye. Pl Nyelvtudás, Kultúra...
A vallásismeretből származó ellenállást nem adja hozzá a mentál-asztrál ellenálláshoz.
Az INT tulajdonság értékét nem adja hozzá a képzettség pontokhoz (tudományos képzettség tanulható belőle ugyebár...)
Vallásismeret után járó kegypontokat nem számolja.
Harctéri gyakorlatbol származó bónuszt nem számolja.
Ezt a háttér dolgot nem egészen érem, pl a papot miért számítja 7nek, aztán ha felírom külön, h kegyelt, akkor már jó, 6 pontot von le KAP-ból. Van olyan pap, aki nem kegyelt? Számomra -mástól is kaptam ilyen visszajelzést a kis csapatunkból- ez nagyon zavaró.
Az oktatási bónusz miatt járó KP csökkenést ömlesztve számolni... Ebből lehet szép keveredést összehozni...
Egyetlen karaktert próbáltam készíteni a táblázattal, egy paplovagot. Gondolom még jócskán található hiányosság, ha más karaktert akarnék készíteni, de már nem volt kedvem tovább tesztelni.
Összességében egy nagyon erős kezdetnek a táblázat jó, de a rengeteg hibát ki kellene javítani. Így én használatra nem javaslom.
Fotó
zatoichiorama
2015.07.17, 21:42

Örömmel venném, ha használhatnék tőled egy ennél jobb táblázatot, amiben nincsen ez a rengeteg hiányosság, és még hasznosabb jobb segítség lenne egy kezdő játékosnak. Csináltál ilyet?

További hibák:
Bármely képzettség negyedik fokáért ad 1 tulajdonság pontot. Olyanért is, aminek nincs semmilyen tulajdonság követelménye. Pl Nyelvtudás, Kultúra...
A vallásismeretből származó ellenállást nem adja hozzá a mentál-asztrál ellenálláshoz.
Az INT tulajdonság értékét nem adja hozzá a képzettség pontokhoz (tudományos képzettség tanulható belőle ugyebár...)
Vallásismeret után járó kegypontokat nem számolja.
Harctéri gyakorlatbol származó bónuszt nem számolja.
Ezt a háttér dolgot nem egészen érem, pl a papot miért számítja 7nek, aztán ha felírom külön, h kegyelt, akkor már jó, 6 pontot von le KAP-ból. Van olyan pap, aki nem kegyelt? Számomra -mástól is kaptam ilyen visszajelzést a kis csapatunkból- ez nagyon zavaró.
Az oktatási bónusz miatt járó KP csökkenést ömlesztve számolni... Ebből lehet szép keveredést összehozni...
Egyetlen karaktert próbáltam készíteni a táblázattal, egy paplovagot. Gondolom még jócskán található hiányosság, ha más karaktert akarnék készíteni, de már nem volt kedvem tovább tesztelni.
Összességében egy nagyon erős kezdetnek a táblázat jó, de a rengeteg hibát ki kellene javítani. Így én használatra nem javaslom.

Véletlenszerű letöltések

Felhasználók az elmúlt percben

tag, látogató, rejtett

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]