Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Vendég

Adatok

• Beküldve: 2011.12.16, 23:38
  • Utoljára frissíve: 2011.12.17, 12:19
  • Méret: 38.66K
  • Megnézve: 3294
  • Letöltés: 127
  • Jóváhagyta: BePe
  • Jóváhagyás dátuma: 2012.03.16, 10:02
  • Rendszer: kard_es_magia

Előző verziók

• 2011.12.16 Letöltés Kard és Mágia karakterlap - javított verzió

Letöltés Kard és Mágia karakterlap - javított verzió

- - - - -

Screenshot
Elkészült a néhány napja feltöltött karakterlap javított verziója. Dor javaslatára eszközöltem néhány változást az eredeti munkán, amennyire a terjedelem engedte (megrögzötten ragaszkodom hozzá, hogy egy oldschool rpg karakterlapjának egyoldalasnak kell lennie). :P
Az új verzió némileg több a hely a varázslatok és a felszerelés nyilvántartására, és tartalmaz egy HP-nyilvántartó rovatot is.
Használjátok örömmel!

Köszönjünk! Jó lett (szerintem jobb /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />) és továbbra is szép! /sor2.gif' class='bbc_emoticon' alt=':sor:' />
Hű.

Hasonló dizájnban megcsinálhatná valaki a KéM alapkönyveket is (elGabor engedelmével persze).

Te csináltad a kis kard és tekercs illusztrációt? Nagyon jó! Pár ilyen nagyon feldobná a könyveket, különösen, ha Gábor instrukciói alapján készülne pár kép Fomalhaut egy-egy helyszínéről és pár tipikus szereplőjéről is!
@chomy:
A magam részéről, ha szélesebb körben igény merülne fel, nagyon szívesen megszerkeszteném akár az összes eddigi KéM kiadványt, bár nekem nagyon tetszik a jelenlegi design oldschool feelingje. Szerintem Gábornak is, így nem hiszem, hogy örülne neki, ha valaki eltolná az arányt a játékát illetően a belbecstől a külcsín irányába... /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

@Dor:
Köszönöm szépen... örülök, ha ezzel a munkával bármit is hozzá tudtam tenni a Kard és Mágiához... Mint fentebb írtam: használjátok örömmel! /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
Ja, és Chomy, hogy a kérdésedre is választ adjak, ami a kardot és a tekercset illeti, mindkettő nyílt forráskódú fantasy clipart...

Véletlenszerű letöltések

• 520 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 125 Összes beküldő
  • 139778 Összes letöltés
  • Alien 2179 a Halál kísértése Legfrissebb file
  • BePe Utolsó feltöltő
[Fantasy háttér] [Sötét háttér]