Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2012.03.29, 06:59
  • Utoljára frissíve: 2012.03.29, 07:00
  • Méret: 8.33MB
  • Megnézve: 2142
  • Letöltés: 755
  • Jóváhagyta: BePe
  • Jóváhagyás dátuma: 2012.03.29, 18:29

Letöltés Bíborhold - 20. szám

* * * * * 3 Szavazatok

Screenshot
Tartalom:
Tanácsok gladiátoroknak
Star Wars
A Bölcs tanácsai
Szauron papok varázslatai (MERP kiegészítő)
Nekromanta varázslatok (AD&D kiegészítő)
Dolorobes (AD&D szörny)
Gulhan (NJK)
Levelezés
Az Ezüst Farkas (MERP modul)
Mordor kapui (MERP modul ismertető)
A jövő hangjai (TF novella)
Mitológiai ABC: a Vu-Murt
Shadowrun (Super Nintendo játékismertető)
Setét Patkány naplója
Druidák
Interjú Steve Jacksonnal
Tibet
Rejtvény

Több böngészőből se tudtam letölteni, a letőltés ugyanerre az oldalra dob. Valamit elrontottatok.
én le tudtam tölteni Firefox-szal gond nélkül
Az Ezüst Farkas: Az egyik legjobb kalandmodul - mindig mondtam, hogy Massár Mátyás minden idők egyik legjobb kalandírója, főleg AD&D 2nd Edition területen. Bár ez a kaland M.E.R.P.-hez készült, azért az AD&D-feeling rendesen benne van. Mátyás nagyon értett hozzá, hogy gyakorlatilag klisékből teremtsen feledhetetlen élményeket (lásd még: Az áruló tőr, Kastély, Börtön a föld mélyén...). Tulajdonképpen semmi extra: gonosz mágus, egy kis nyomozás, ősi, romos torony a vadon közepén, kiszabadítandó fogoly tünde, mégis... A lényeg: a hangulat! Csillagos ötös. Kár hogy manapság már nem ír kalandokat.

Nekromanta NJK: Ez is mekkora ötletbánya volt anno... Vagy három hónapon keresztül, heti két alkalommal forgott a kalandok témája Gulhan körül. Szép emlékek. /smiley0.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

Nekromanta varázslatok: Hiánypótló volt a maga idejében; még a 3. kiadásra konvertálva is használtam őket, sok OGL-kiadó által összekalapált fantáziátlannál fantáziátlanabb varázslatnál klasszisokkal jobbak voltak.

köszönöm

Véletlenszerű letöltések

• 524 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 126 Összes beküldő
  • 141575 Összes letöltés
  • Bagolyudvar Legfrissebb file
  • CikkBot Utolsó feltöltő
[Fantasy háttér] [Sötét háttér]