Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2012.05.17, 13:02
  • Utoljára frissíve: 2012.05.18, 09:30
  • Méret: 2.84MB
  • Megnézve: 6908
  • Letöltés: 655
  • Jóváhagyta: BePe
  • Jóváhagyás dátuma: 2012.05.23, 11:56
  • Rendszer: magus

Előző verziók

• 2012.05.17 Letöltés M.A.G.U.S. UTK karakterlap

Letöltés M.A.G.U.S. UTK karakterlap

- - - - -

Screenshot
Régi karakterlap újratervezve az UTK rendszeréhez igazítva

Nekünk megvan ez régi ET s verzióban , de sajnos rosz minőségben, nincs meg véletlen meg az a verzió?
Megvan de szerintem hasonlóan rossz verzióba. Amennyiben ígény lesz rá és kapok némi segítséget, mivel eladtam már az ETK, így nem tudom mit is kell rajta módosítani... szóval ha legalább 5 ember valahogy jelez nekem akkor alkotok egy ETK-s kar lapot is. Az már nem akkor a munka. :-)...remélem:-)

Mester munka!

Kérhetnék tőled valamit? Kérlek áruld el nekem a betűtípus nevét amivel csináltad mert beleszerettem :)

Szeretnék ilyen régi hatású leveleket írni utánna lekávézni, verseket ilyesmit :D
Köszönöm ha megteszed!

Üdv
Zoltán

Az eredetit Germo és én csináltuk.

Ha jól emlékszem Merlin a betűtípus neve.

(http://www.fontpalace.com/font-details/Merlin/)

Lehet hogy ez a betűtípus már nem emlékszem az eredetire, mivel utána én magyarosítottam:-) árvíztűrőtükörfúrógép ebből fontkészletből nem jön ki:_)

Fotó
misericordia
2017.07.28, 16:57

Volt egy nagyon nagyon régi kézzel rajzolt karakterlap amit egy találkozón szereztem még a múlt évezredben, amiről én készítettem egyet dwg-ben, majd abból kreáltam egy pdf-t. Ti pedig ha jól nézem azt módosítgattátok, képként... ha lesz egy kis időm felteszem az a "második" eredetit...

Üdv! 

Penge

Véletlenszerű letöltések

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]