Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Vendég

Adatok

• Beküldve: 2012.05.21, 08:36
  • Utoljára frissíve: 2012.05.21, 08:36
  • Méret: 938.42K
  • Megnézve: 1727
  • Letöltés: 131
  • Jóváhagyta: BePe
  • Jóváhagyás dátuma: 2012.05.21, 10:49
  • Rendszer: adnd

Letöltés Mystara - A Karameikos Királyság magyar nyelvű hextérképe 1.0

- - - - -
ad&d 2nd edition dungeons & dragons kampány old school

Screenshot
A D&D Classic hivatalos világa, Mystara itthon méltatlanul mellőzött -- annak ellenére, hogy az egyik legjobb setting, amit a TSR valaha is piacra dobott (a Dark Sun mellett). Mivel mind BF-, mind K&M- kampányom e világhoz kötődik, készítettem egy old school-hangulatú hextérképet kalandozásaink jelenlegi helyszínéről, a Karameikos Királyságról. Ezt osztom most meg Veletek, a jövőben valamikor ugyanis (ha végeztem a Basic Fantasy fordításával) szándékomban áll egy hosszabb lélegzetvételű ismertetőt írni az LFG-re Karameikosról. Talán érdekesebb, és jobban lekövethető lesz, ha adott mellé egy efféle kartográfiai támogatás.

Természetesen a térkép alkalmas arra is, hogy játékainkhoz felhasználjuk, magam is ezzel vezetem saját kampányomat.

A hexázás az Arr-Kelaan Hexmapper programmal, a feliratozás a Photobie-val készült -- fontosnak tartom megjegyezni, hogy mindkét szoftver "open source".

Használjátok örömmel!

Köszi szépen, pont most kezdünk bele egy Mystara játékba!

Köszi szépen, pont most kezdünk bele egy Mystara játékba!

Dícséretes! Mystara jó terep. /smiley3.gif' class='bbc_emoticon' alt=';)' /> Remélem, tudjátok majd használni a térképet...
Szép munka! /smiley0.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

Esetleg, ha a szoftver képes rá, lehet, hogy jót tenne adni a fekete feliratoknak egy fehér körvonalat, így picit beolvad a háttérbe.
Ó, csak most vettem észre. Szuper lett a térkép, ehhez tényleg dukál egy ismertető. /bigsmile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />
Jó kis térkép, fel is keltette a kíváncsiságomat a világ iránt /smiley0.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Én is türelmetlenül várom az ismertetőt /smiley0.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
Narmor, Carun: Elvileg hamarosan... Tegnap délelőtt elküldtem az anyagot.

Véletlenszerű letöltések

• 524 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 126 Összes beküldő
  • 142346 Összes letöltés
  • Bagolyudvar Legfrissebb file
  • CikkBot Utolsó feltöltő
[Fantasy háttér] [Sötét háttér]