Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2012.05.22, 17:14
  • Utoljára frissíve: 2013.07.16, 21:04
  • Méret: 1.96MB
  • Megnézve: 1624
  • Letöltés: 106
  • Jóváhagyta: BePe
  • Jóváhagyás dátuma: 2013.07.18, 20:24

Előző verziók

• 2012.05.22 Letöltés Star Wars Miniatures - Hadjárat Mód 0.8

Letöltés Star Wars Miniatures - Hadjárat Mód 0.95

- - - - -
star wars miniatures kampány háziszabály

Screenshot
Ez a játékmód a Star Wars Miniatures-höz készült, szóval csak az tud vele játszani, aki rendelkezik legalább néhány figurával.

A hadjárat mód lehetőséget kínál arra, hogy a kedvenc karaktereiddel több különböző, de egybefüggő harcban vegyél részt. Te készítheted el a karaktereket a saját ízlésed szerint, akik a harcok során tapasztalatokat szereznek. A harcok között a karakterek fejleszthetik főjellemzőiket, új képzettségeket és Erő-alkalmazásokat tanulhatnak, gyarapíthatják Erő-pontjaikat.
Ez a fajta játékmód nagyban hasonlít a szerepjátékokra, ugyanis kell hozzá egy játékmester, aki kitalálja a harcok színhelyét és szabályait, az ellenfelek típusát és számát. Ezenfelül felügyeli a karakterek készítését és fejlesztését, a harcok között kiosztja a fejlesztő pontokat, meghatározza a rendelkezésre álló felszerelés pontokat, levezényli a harcokat. A játékmester feladatköre döntést hozni az esetleges vitás kérdésekben is, de ez ügyben legyen mindig következetes.
A játékhoz kell még legalább egy, vagy több játékos is. A játékosok maguk készítik el karaktereiket, fejlesztik azokat a harcok között, valamint irányítják őket. Egy játékosoknak akár több karaktere is lehet. Ez a fajta játékmód a csapatmunkára épül, így ajánlott összedolgozni, segíteni a másikat. Ebből kifolyólag, ha valamelyik játékos karaktere parancsnoki hatással rendelkezik, akkor az a többi játékostárs karakterére is hat.

Jelenleg még fejlesztés alatt áll, de ez egy játszható változat. A későbbiekben frissíteni fogom a feltöltést.
Ha esetleg letöltötted, és kipróbáltad a modot, és valamilyen kérdésed, javaslatod lenne a játékkal kapcsolatban, akkor küldj nekem privát üzenetet.

Frissítések: módosítottam kissé a képességek, Erő-alkalmazások, fegyverek és felszerelések jellemzőit és költségét; készítettem hozzá tartalomjegyzéket és szószedetet; írtam néhány tanácsot a játékmestereknek; átvettem az Ultimate Missions-ből ismerhető opcionális szabályokat, amivel még érdekesebb lehet a játék; kissé átdolgoztam az AT-TE lépegető adatait és képességeit; új képességet, Erő-alkalmazásokat, fegyvereket és felszerelési tárgyakat dolgoztam ki, illetve vettem át az új V-szettekből.

Nagyon tetszik, biztos kipróbálom a haverjaimmal. /smiley0.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

Véletlenszerű letöltések

• 516 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 125 Összes beküldő
  • 130217 Összes letöltés
  • Dungeon World alapkönyv Legfrissebb file
  • strato Utolsó feltöltő

Felhasználók az elmúlt percben

tag, látogató, rejtett

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]