Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2014.11.06, 15:08
  • Utoljára frissíve: 2014.11.06, 23:35
  • Méret: 460.5K
  • Megnézve: 352
  • Letöltés: 32
  • Jóváhagyta: BePe
  • Jóváhagyás dátuma: 2014.11.06, 23:58
  • Rendszer: star_wars

Előző verziók

• 2014.11.06 Letöltés Mandalori faj d6 1.1

Letöltés Mandalori faj d6 1.1

- - - - -
fajok illusztrációk sci-fi star wars szerepjáték

Kép
A doksi a mandalori fajt mutatja be rpg-s szemmel.
Röviden történetüket és kulturáljukat, a mandalorit mint karaktert, a híres mandalori páncélt,
valamint bonuszként M12 Kimogila Nehéz vadászgépet mindezt d6 szabályrendszer szerint.
"Mandalori:
Mandaloriak egy harcos kultúra szülöttjei: ahol a harci kepeségük és becsület kódexük révén, méltán híres harcosok hírében állnak szerte a galaxisban bármely oldalon is harcoljanak. Bár kinézetük és testi felépítésük megegyezik az emberével különleges adottságaik okán külön fajba tartoznak..."
Az erő legyen veletek. By Susu

Fotó
morgorito
2014.11.11, 21:13

Szia!

Jó anyag. Ugyan nem látom említve de én semmilyen beskar eszközt nem engednék induláskor, hisz ez a galaxis a legerősebb féme. Ez azt is jelenti, hogy viselő akár karcolások nélkül megúszhat egy találatot, fénykard vágást, illetve, a kardok/kések a fénykarddal vívásra is alkalmasak. Érdekelne a véleményed.

Gondolom, ilyen karaktert játszani csak a Star Wars világát alaposan ismerő játékosnak lehet(ne) engedni.

A mandalori nem lehet Jedi elv érthető játéktechnikai szemszögből, de a világkép szerint ez teljes mértékben lehetséges. Erről mit gondolsz?

Apropó, üdvözlet az Erő Alkonyás csapatnak. Régebben én is játszottam ott.

Véletlenszerű letöltések

• 493 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 122 Összes beküldő
  • 119279 Összes letöltés
  • AD&D karakterlap '90 Legfrissebb file
  • darkspace Utolsó feltöltő

Felhasználók az elmúlt percben

tag, látogató, rejtett

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]