Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2014.12.02, 08:14
  • Utoljára frissíve: 2014.12.07, 01:29
  • Méret: 947.73K
  • Megnézve: 1245
  • Letöltés: 332
  • Jóváhagyta: BePe
  • Jóváhagyás dátuma: 2015.01.04, 02:02
  • Rendszer: dnd3

Letöltés D&D 3.5 Forgotten Realms (+Call of Cthulhu) Kalandmodul 2.0.

- - - - -
d20

Screenshot
Az "Ásatás" a kezdő kalandja a "Mélyben Lakozó Eljövetele" munkacímet viselő D&D Forgotten Realms kampányomnak.

A koncepcióm háttere az volt, hogy szívesen meséltem volna a csapatomnak valami komolyabb horrort, ám több játékosom éppen akkor ért a végére Paul S. Kemp mester Erevis Cale regényeinek, és ragaszkodtak a Forgotten Realms kampányhoz. Úgy döntöttem, eleget teszek a kérésüknek, de egyúttal a saját célomat is elérem.
Kezembe akadt a Fiendish Codex I - Hordes of the Abyss c. D&D 3.5 kiegészítő könyv, és megtaláltam benne a Dagon nevű démonherceg leírását.
Mivel Lovecraft igen nagy kedvenc, és lám, az egyik ikonikus szörnyét asszimilálta a D&D, adva volt, hogy ezen a vonalon kezdjem el a történet megírását.

A kalandhoz a netről szedett térképeket használtam fel - volt amelyiket kicsit módosítottam - mert nem vagyok valami nagy mapmaker.
A kalandban szereplő Belnoreth nevű település a Call of Cthulhu játékosoknak ismerős lehet - Innsmouth adta a mintát.
Ugyanígy szerepel egy "Mélységlakó" is a történetben, amit a D&D 3.5-ös szabályok szerinti tiefling fajként kezelek, hiszen Dagon ebben a világban démon, és ezek a srácok az ő leszármazottai.

A modul vége eléggé nyitott, mivel ez egy kampány kiindulópontja - azóta is tart - és további sztori írható hozzá.
Bízom benne, hogy más is használhatónak találja majd az anyagot.
Jó szórakozást!

Köszönjük szépen :)

Véletlenszerű letöltések

• 524 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 126 Összes beküldő
  • 141631 Összes letöltés
  • Bagolyudvar Legfrissebb file
  • CikkBot Utolsó feltöltő
[Fantasy háttér] [Sötét háttér]