Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2015.01.24, 00:02
  • Utoljára frissíve: 2015.02.12, 18:25
  • Méret: 2.12MB
  • Megnézve: 3375
  • Letöltés: 623
  • Jóváhagyta: BePe
  • Jóváhagyás dátuma: 2015.02.12, 22:45
  • Rendszer: magus

Előző verziók

• 2015.02.12 Letöltés M.A.G.U.S karaktergenerátor *Khyn - Dark Edition* 5.1DE

Letöltés M.A.G.U.S karaktergenerátor *Khyn - Dark Edition* 5.1DE

* * * * * 3 Szavazatok

Screenshot
Magus k100 Új Törvénykönyv Excell alapú karaktergeneráló rengeteg automatizált extrával.

A teljesség ígénye nélkül:
  • Szintenként változó, képzettségből származó növekmények kezelése
  • Megterhelés számítás
  • Nyomtatáskész karakterlap kreálás
  • Házi szabálykiegészítések
  • Sötét design
Saját igényekhez átszabható, a jelszó a zárolt cellák feloldásához a táblázatban található.
Építő kritikát, véleményt szívesen fogadok.

Ha valaki véleményezni kívánja a karakterkészítőt, az inkább itt tegye. A főoldalon kitett link rövidebb ideig elérhető.

Kössz a feltöltést!

• Khyn kedvelte ezt
Fotó
slaGerzson
2015.03.04, 15:41

Bár nem használom a M* saját szabályait, felkeltette érdeklődésemet a kép, sose gondoltam volna, hogy ilyesmiket is lehet csinálni Excellel... :D

• Khyn kedvelte ezt

Miért 138 az elosztható Tulajdonságpont? És mi az a Szépség?

A szépség, mint plusz tulajdonság miatt 138 az elosztható pontok száma. A szépség bevezetése a karakter árnyaltabbá tételét és a karizma tulajdonságtól való elválasztását szolgálja. Meggyőződésem, hogy tökéletes szépséggel is rendelkezhet valaki alacsony karizmával, fordítva meg történelmi példákat is tudnék tucatjával mondani.  

Ha csak a szabálykönyv szerinti tulajdonságokat akarod használni (azaz a szépség tulajdonságot nem), úgy is tökéletesen működik a karaktergeneráló, helyben le van írva minden.

Bár nem használom a M* saját szabályait, felkeltette érdeklődésemet a kép, sose gondoltam volna, hogy ilyesmiket is lehet csinálni Excellel... :D

Szerintem az Excell-t a megalkotói se erre találták ki, ráadásul az 5.0 verzióban még aláfestő zene is volt, de úgy fölöslegesen nagy volt a fájl méret és mobilosoknak zavaró lett volna.  :)

Hogyan lehet módosítani a karaktergenerálásnál a fegyvereket? Csak a pusztakezes és a két távolsági fegyvert engedi átírni. Lehet csak én bambázok el valamit?:) Előre is köszi!

Korrektúránál a lapvédelmet feloldhatod - cellazárolás jelszó: khyn 

(A jelszót feltüntettem a lila keretben is a képleteknél)

Véletlenszerű letöltések

• 493 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 122 Összes beküldő
  • 119284 Összes letöltés
  • AD&D karakterlap '90 Legfrissebb file
  • darkspace Utolsó feltöltő

Felhasználók az elmúlt percben

tag, látogató, rejtett

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]