Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2019.09.06, 23:23
  • Utoljára frissíve: 2020.06.24, 11:52
  • Méret: 684.29K
  • Megnézve: 1153
  • Letöltés: 350
  • Jóváhagyta: BePe
  • Jóváhagyás dátuma: 2020.06.25, 00:14

Előző verziók

• 2020.03.10 Letöltés UTK házi szabályrendszer 2.1
  • 2020.02.24 Letöltés UTK házi szabályrendszer 2.0

Letöltés UTK házi szabályrendszer 2.2

* * * * * 1 Szavazatok
mágia karakterlapok háziszabály fejlesztés mesélés

Screenshot
MAGUS UTK alapú házi szabályrendszer.

Számottevően módosított, robosztus rendszer, harcra, mágiára és karakteralkotásra, valamint általános szabálymódosításokkal. A cél érdekesebb, realisztikusabb rendszer volt. Sok csiszoláson ment már eddig is keresztül, hosszú távú célom egy mágustól teljesen független rendszer megalkotása. Mindazoknak tudom ajánlani, akik nem riadnak vissza egy kis karakteralkotáskori matektól, egy friss rendszerre vágynak, ami igazán nem hasonlít másra. Megalkotásakor a következetességre törekedtem, a többlet számolások játék közben kevésbé jelentkeznek, a rendszerhez tartozó karakterlapon könnyű eligazodni, kevés dolgot kell a háttérben észben tartani.

Kedvcsinálónak kiemelném az új fáradás rendszert, különböző sebzés és SFÉ típusokat, részletesen kidolgozott őselemi mágiát, kiegyensúlyozott és kisszintű varázslóbarát manarendszert, harci állásokat, fogásokat és megannyi újítást!
Jelenleg is teszteljük, úgyhogy szívesen veszem bárkinek a kommentjeit, aki esetleg kipróbálja!

Solamaz

Mi változott? 2.2 (See full changelog)

• Szöveg szerkesztések, kisebb igazítások, harcművészet, karakteralkotás átláthatóbbá tétele, harcmenet kifejtése
  • Törekedtem rá, hogy kezdő játékos is meg tudjon vele birkózni.

Bekuldte: Solamaz

• Válaszol

vagy Sign In

Véletlenszerű letöltések

• 531 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 128 Összes beküldő
  • 147761 Összes letöltés
  • Kalandozók és Köpönyegek Legfrissebb file
  • kukac Utolsó feltöltő
[Fantasy háttér] [Sötét háttér]