Ugrás tartalomhoz

Beküldő

Adatok

• Beküldve: 2019.10.20, 06:59
  • Utoljára frissíve: 2019.10.22, 21:15
  • Méret: 1.44MB
  • Megnézve: 267
  • Letöltés: 48
  • Rendszer: magus

Előző verziók

• 2019.10.20 Letöltés Bagolyudvar

Letöltés Bagolyudvar

- - - - -

Screenshot
Jelen írás elkészítéséhez sokban hozzájárult, hogy a kronikak.hu által szervezett találkozókon és táborokban játékosként részt vettem az elmúlt években. A Bagolyudvar koncepciója nehezebben érthető az Örök Város Bajnokai sorozat kalandjainak ismerete nélkül, mivel jelentős részben épít az azokban foglaltakra. Emiatt igyekeztem a dokumentum írásakor idézetekkel és linkekkel hivatkozni ezekre, ahol szükségesnek éreztem. Jelen dokumentum jobb megértéséhez mindenképpen ajánlom figyelmébe a tisztelt olvasónak egyrészt a kalandozok.hu fantasztikus Ynev térképét, ahol a „3715 Politikai” és a „3715 Domborzati” térkép között váltogatva remekül nyomon követhetőek a Bagolyudvar tervei - én is ezt használtam, miközben a Vén Bagoly fejével gondolkodva próbáltam tervezni. Másrészt pedig ajánlom a kronikak.hu gyűjteményéből az alábbi kalandokat:
  • Falka
  • Gorvikból szeretettel
  • Lovagrege
  • Észak és Dél
  • A Dúlás kincse
A hivatkozott kalandok mögött húzódó koncepció, a P.sz. 3710-es évek megosztott, a hagyományos és az új, militáns irányzat között őrlődő Pyarronja nagyon tetszett nekem, s a Bagolyudvar ezt a koncepciót igyekszik továbbvinni, továbbgondolni. Maga a Bagolyudvar egy Pyarron érdekeit szolgáló egyénekből álló csoportosulás, akiknek saját elképzeléseik vannak arra vonatkozóan, hogy mit kellene tennie a Pyarroni Államszövetségnek. Ez egy komplex elképzelés, részben külpolitikai, részben belpolitikai, részben gazdasági elemekkel, és az új, militáns irányzat elképzeléseivel van összhangban. Magát a Bagolyudvart egy olyan szervezetnek szánom, ami a kalandozók munkaadója, megbízója lehet. Ennek megfelelően igyekeztem ezt a kis kiegészítőt úgy írni, hogy aki elolvassa, utána tudjon ez alapján olyan kalandokat mesélni, amelyekben a kalandozók a Bagolyudvar megbízásából indulnak el különféle küldetésekre.
Tisztelettel: Lord Nova

Véletlenszerű letöltések

• 524 Összes file
  • 10 Összes kategória
  • 126 Összes beküldő
  • 142386 Összes letöltés
  • Bagolyudvar Legfrissebb file
  • CikkBot Utolsó feltöltő
[Fantasy háttér] [Sötét háttér]