Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Egyperces modulotletek (Dwyn)

• Válasz írásához lépj be
27 hozzászólás érkezett eddig

Slayer7

Slayer7

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.30, 20:18

Na ez már tetszik, imádom az egyperceseket

_Kukesz (NPC/NJK)

_Kukesz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.12, 13:09

A liches kivételével jók!

_Dwyn (NPC/NJK)

_Dwyn (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.06.19, 19:44

Pennywise:
Rendben megfogadom és nem játszok, írok és gondolkodom többet a kedvedért. :-))

Nocturna:
Ezek egypercesek, nem volt más szándékom velük, mint hogy annak akinek tetszik használja fel. Valóban egypercesek, nem is akart más lenni. A Hentből pedig nem engedek!:-)))

Dwyn

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3357 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.08, 17:42

ja,a várvédőset kihagytam...ez "tetszett" a legjobban:)))
Azért van benne használható is,nem akarok olyan kegyetlennek tűnni.Az élőholt lovagos alapötlete egész jó, csak nem kéne olyan hentre venni a figurát<"1000 élőholt a kastélyban" meg ilyenek...jajj>.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3357 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.08, 17:39

Ha-ha-ha...:)
Hát van egy pár igen-igen pác.
Az alakváltós...az alkimistás...na meg a vámpíros...
Ne haragudj, de van pár "ötleted", amit valóban egy perc alatt dobhattál össze-mármint a fenti hármat összesen:))
Ebben az esetben én ezt a 15 év játékot nem hangoztatnám annyira.:)

Pennywise

Pennywise

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 44 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.13, 15:34

...
Némelyikben van pár kellemes ötlet, de őszintén szólva ilyen modulokat én nagyon régen írtam és élveztem... 15 év?! Inkább hagyj fel az egésszel... Ennél már jóval emelkedettebb szinten kellene űznöd...

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.09.20, 23:58

Dwyn vagyok újra!
Ja ez már volt!:-))))
...akkor egy másikat:
Hatalma csúcsán egy nagy varázsló rájön, hogy az egész életében mindíg a hatalomra vágyott és amikor elérte nem maradt más neki csak az aggastyán kor vagy a halálutáni lét, mint élőhalott! Az istenekhez akar eljutni, hogy hallhatatatlanságot kaphasson egy ifjúi testben mint félisten. A kapú megnyitásához 12 jótettet vagy 12 gonosztettet kell végrehajtani, de olyanokat ami világhírű! Ő maga hatalmas energiákkal rendelkezik de nem bírhat el mindenkivel. Ehez kellen a Party! Megjegyzés: a varázsló minden vagyonát ezen a világon hagyja ha sikerül a dolgot véghez vinni! Mesélők: kimesélni az öregséggel járó mizériákat és nyavajákat.
Hali!:-))

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.09.20, 23:49

Dwyn vagyok!
Emberek vegyetek 6-10 000ft modulokat!!!:-))) Olyan dolgokat taglalnak a pénzetekért amit már megvettetek, az igazi ötlet kb ugyanennyiben összefoglalható és egy fantáziadús mesélő a világ legjobb meséjét kerekítheti belőle.
A fikázóknak: Ne haragudjatok már annyira!:-))) Nem tehetek róla, hogy a 15 év játék és szervezkedés után csak ennyire futja!:-))
A dícsérőknek:
/bónusz/...a partyt egy nagyhatalmú király hivatja, mert hallott a hatalmas képességeikről. Rövid idő után a magán szobájában egy kérést intéz feléjük. A korona egyik fő támaszának családjában van egy ős akinek a hulláját sírrablók elrabolták. Ennek vagy 50 éve. Sir Solomon Dread-nek hivták. Hírek jöttek a holtvidékről /holtföld/ hogy a Lichek egy új erődből csapnak le a határvidékre és az ottani nagy lovagokat sorra levágja egy bizonyos Lord Dread nevű death knight. Mára kiderült, hogy ő az az ős aki eltünt. Hatalmas jutalomért /hercegi család/ El kellene menni abba az erődbe, levágni a Death Knight-ot és elhozni a tetemét, hogy újra eltemethessék biztos helyre. Az Erődben kb 1000 élőhalott van.
Hali!

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.09.09, 19:45

Ööö... Mintha már olvastam volna valami könyvben ezeket.

4dfanatik

4dfanatik

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 862 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.03.30, 14:25

Héé-héé! Srácok! Most senki ne várjon itt több oldalas, precízen kidolgozott modulokat! Ezért a cím: Egyperces modulötletek! Aki nem tudta értelmezni, azt csak sajnálni tudom. És elismerésem, és köszönetem az ötletekért!

ElfQT

ElfQT

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 272 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.02.08, 17:14

Honne, honne! Miért kell fikázni? Inkább örülni kellene minden ilyen kezdeményezésnek, hogy valaki vette a fáradtságot, és írkált!
A fikázóktól kérném, hogy írják meg, "ollózzák össze" azokat a minőségi ötleteket, és publikálják itt, vagy egy fórumon!
ElfQT

_tudatos (NPC/NJK)

_tudatos (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.02.05, 11:46

Hát nem valami szép ötlet, az az igazság hogy bármikor össze hoznak ilyet az itt lévők , bármikor.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.01.23, 20:41

Elcsépelt,ismerős történetek.A fantázia nem mozog, igazából,összeollózni bármikor lehet ehhez hasonlókat,sőt jobbakat is!

_Rhin (NPC/NJK)

_Rhin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2001.12.15, 01:26

Jók az ötletek!!
Rhin Tandalas

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2001.11.17, 23:30

Szerintem jók! Olyannyira, hogy holnap a játékosaim vmelyikbe belecsöppennek... Persze kimászni belőle nem egy pec lesz :)

_Szaky (NPC/NJK)

_Szaky (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2001.10.17, 10:09

Szerintem ezek nagyon okesak. Altalaban mindig mgondom volt az alapotlet kitalalasaval, szoval ezek sokat segitenek.
Azoknak, akik azt mondjak, hogy jhajjj de gyermeteg... Azoknak uzenem, hogy a legjobb modulok szinte mindig nagyon gyermeteg otletbol szuletnek. A modul a koritestol-bonyolodastol lesz ASZ vagy kozepes. Es egyebkent is toll a fulukbe a kicsinyeskedoknek:-)

Szaky

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2001.10.17, 03:31

Hát hallani rólad? Megy még a tűzoltóknak? A fentiekről csak annyit: a név kötelez! Havanna

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2001.10.16, 16:09

nem valami érdekesek

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2001.10.16, 09:36

Vannak jó ötletek, de a finomítás elengedhetetlen...

Keb

Keb

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 25 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2001.10.04, 15:21

Szerintem se rosszak, akinek nem tetszik, írhat sajátot is ide, mindenki javára (gondolom én).

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]