Ugrás tartalomhoz

Házasságkötések

• Zárt téma Téma lezárva
316 hozzászólás érkezett eddig

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.14, 16:46

Sok boldogásgot az ifjú házasoknak! :sor:

:dilis: :sor: :sor: :sor: :sor: :) :D :rohog: :rohog: :D :virag: :virag: :virag: :virag: :virag: :virag: :virag:

gerthan

gerthan

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 97 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.14, 16:26

*eddigi kapcsolatuk során még egyszer sem merült fel benne, hogy másképp cselekedjen, teljes szívével kedvese társa akar lenni*

*Adariannához fordul*

Igen, meggondoltam, és teljes szívemből akarom, hogy összeházasodjunk. Történjék bármi, kitartok a szerelmem mellett.

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.14, 14:46

Figyeli őket, nem szól semmit, bár Hóvirág szavai picit meglepik. Nem most kellett volna mondania, de így talán még őszintébb is a fogadalom.
Csak bólint Hóvirág szavaira, majd ahogy a lány, ő is Gerthanra néz.

Az égen pedig csöndesen sziporkáznak a csillagok.

_totheniko (NPC/NJK)

_totheniko (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.14, 13:57

hello!!
Sok Boldogságot!!!!!! :dilis:

_Hovirag (NPC/NJK)

_Hovirag (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.13, 23:55

*természetesen ő is követi Adariannát kedvese oldalán. Útközben hozzásimul, mérhetetlenül boldog nap ez számára*
*bár a boszorkány varázslatának köszönhetően nem fázik, jól eső melegséggel tölti el jegyese ilyetén közelsége*
*mikor a tisztásra érnek, még akkor sem képes elengedni Gertan kezét*
*végighallgatja Adarianna mondandóját, de már akkor eldöntötte mit szeretne, mikor elfogadta a jegygyűrűt*
*szembefordul választottjával, majd a szemébe nézve szól*
A csillagok, s a világ előtt fogadom, hogy hű társad leszek, amíg a halál el nem szólít. Kitartok melletted gazdagságban és szegénységben, dicsőségben, s megvetésben. Szerelmem lángja soha el nem alszik.
*szemei ragyognak a csillagok, s a hold fényében, ahogy jegyese szemeit fürkészi. Szíve egyre heveseben kezd verni, izgatottságát csk kezének apró remegése árulja el*

Módosította Hovirag: 2005.02.13, 23:56

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.11, 20:15

Egy kis tisztásra vezeti őket, még a parkon belül. Olyan 15m átmérőjű, bokrok, fák övezik, fejük felett pedig a csillagos ég.

Ann varázsol egy aprót, mire egy apró fénygömb jelenik meg a kezébe, sápadtan világítva meg mindhármukat.

*Kedvesen csöndesen beszél*
Hovirág és Gerthan!

Azért jöttetek ma hozzám, hogy hogy az egymás felé érzett szeretetek és szerelmetek kifejezzétek azáltal, hogy egymásnak hűséget esküsztök.

Meggondoltátok, és szívetek vágya hogy a csillagok és a világ előtt összeházasodjatok?

*Néz a párra, komoly arccal.*

gerthan

gerthan

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 97 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.10, 10:33

*Ada tényleg elég pontosan érkezett, nem vártak rá sokat*

Kellemes estét.*viszonozza a boszorka köszöntését*
*a hideg után tényleg nagyon jól esik a tavaszi meleg érzése nekik...kézenfogva követik a tisztásra*

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.09, 16:00

Leszált a nap, feljöttek a csillagok.
Ann is elindul, és egy árnyékkapun keresztül érkezik a kastély elé, ahol már az ifjú pár talán 1 perce csak, rá vár.

*Kellemes estét nektek.*
Mosolyodik el, és méri végig mind a lányt, mind a fiút.
*Nagyon csinosak vagytok, épp, ahogy kell.

Remélem nincs túl hideg számotokra, és nem várakoztattalak meg benneteket. Kárpótlásul azért, picit kellemesebbé teszem a levegőt.*

Ejt ki néhány szót, egy mozdulat, majd megérinti Hóvirágot és Gerthant, akik kellemes tavaszi meleget éreznek utána a hideg téli helyett.

*Az hogy, eljötetek, azt jelenti komolyan gondoljátok a házasságot. Most gyertek velem, van a közelben egy kis tisztás, ott szeretném a szertartást elvégezni.*

Nyújtja kezeit az ifjú pár felé, majd elindul velük (ha jönnek) a kb. 100m-re lévő tisztás felé.

Ann egyszerű ruhában van...kékben, nevéhez illően, mint kék boszorka.
Világosabb kék finom blúz van rajta, derekán egy zöld selyemövvel megkötve, míg lábait sötétkék egyszerű szoknya takarja.

Biztosan halad a szerelmesekkel, el elmosolydva, ahogy azok néha egymásra néznek, és szerelmük megmutatkozik.

gerthan

gerthan

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 97 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.08, 08:32

*még aznap este menyasszonya előtt érkezik, teljesen fekete ruhát visel, jobb kezén éjsötét kesztyűvel, mely kultikus tetoválását takarja. A ruha felső része kicsivel derék alá ér, ujjai hosszúak. A mandzsettarészeken díszes, ezüstszín hímzések futnak, a szív feletti részen pedig egy niphredilt ábrázoló díszítés van. A nadrág egyszerű fekete, díszítések nélkül. Az összképet egy szintén fekete cipő egészíti ki.
Reménykedik benne, hogy jobb kezét nem kell senkinek érintenie, kellemetlen lenne, ha kesztyűben történne meg. Márpedig fontos az a ruhadarab, mely kirekeszti a vallását ebből az eseményből. Türelmesen várakozik kedvesére*

_Hovirag (NPC/NJK)

_Hovirag (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.08, 06:48

Köszönjük! *mosolyog Adariannára, majd oldalán választottjával elhagyja a termet*
*ugyanazon a napon este érkezik a kastély előtt elterülő tisztásra. Szokásos öltözködési stílusával ellentétben most hosszú szoknyát visel, mely lágyan leomolva kiemeli karcsú alakját. A fűzős felsőrész is fehér, ugyanúgy mint a szoknya, melyet a rávarrt gyöngyökből kirakott kacskaringós minta tesz különlegessé, és alkalmivá. A felsőrész hosszú ujja egészen kézfejéig ér. Középső ujját keresztüldugva a ruhaujj végén található lyukon, féligmeddig kesztyűként is funkcionál. Vörös rózsákból álló kis csokrot tart kezében. Fátyol nem takarja arcát, hajába apró fehér gyöngyfüzérek vannak fonva*
*természetesen Gerthan után érkezik kicsivel, ahogy az egy menyasszonyhoz illik:)*

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.07, 15:38

Rendben, akkor várlak vissza titeket naplemente után nem sokkal, mikor feljöttek a csillagok, a kastély előtti parkban.

//Oké, este én se tudok lenni. és a park is legyen itt. Hisz házasság.//

gerthan

gerthan

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 97 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.07, 11:56

Igen, a ma éjjel tökéletes lenne...*nem akarja elárulni türelmetlenségét, de valószínűleg látszik rajta mennyire szeretné, hogy végre összekössék életüket*

//azt hiszem, mostantól játsszuk úgy, mintha ma éjjel történnének a dolgok, bár én csak holnap tudok legközelebb beírni, este meg amúgy sem lehetne lejátszani, mert csak nappal jutok nethez.//

_Hovirag (NPC/NJK)

_Hovirag (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.07, 10:10

*kedvese szemébe néz, végigsimít arcán*
Igen, én is ezt akarom, és nem lépek vissza
*Adának szól, de jegyesére néz közben, majd a boszorkány felé fordul*
Az éjjel nekem is megfelel. *kicsit elgondolkodik* Ma este például?
*kicsit félénken teszi fel a kérdést, nem akar kapkodónak tűnni*

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.02, 17:21

Visszaút mindíg van, de jobb, ha az ember megtartja szavát és komolyan mondja amit mond.

Nos, készen vagytok rá, akarjátok?

Nem lesz semmi mágia, vagy hasonló...csak szavatok és igenetek a természet és a világ előtt teszitek le...

*Mosolyodik el, hogy a vőlegény is megérkezett*

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.02, 17:19

Na látod :gyagya:

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.02, 17:15

christ!

Ne kötöszködj!

Amúgy meg lehet...
Hisz nem sokon múlott, hogy nekem is nem lett Dittétől....

gerthan

gerthan

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 97 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.02.02, 10:18

//Végre én is itt vagyok//
Khm...bocsánat, én is itt vagyok, a nevem Gerthan.
*elgondolkozik, kézenfogva kedvesét érzi, milyen izgatott most Hóvirág, ő maga is az*
Az éjjel nekem a legmegfelelőbb időpont, de persze nem muszáj akkor tartanunk, csak ha neked is megfelel, szerelmem*fordul Hóvirághoz*
*majd ismét Adához* Én komolyan meggondoltam, és ezt szeretném.
*Hóvirág* Te is jól meggondoltad? Innen már nincs visszaút... *mosolyog* Még visszaléphetsz.

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.02.01, 10:47

Gab, Gab :rohog:

Így lesz törvényes. :cool:

A mai naptól fogva:

Almiria (Boszorkányok klánja)

és

Dzsili (Tolvajok klánja)

hivatalosan is házastársak! 

Sok boldogságot, és sok, hmm, nevelt gyermeket:)

Kelt:
V.sz.u.3.év 8.hónap 17.

Adarianna(Ann) anyakönyvvezető

Ugyan miért ne lehetne saját gyermekük???Ma már a vajákosság sok mindenre kiterjed...*filozofálgat magában* :buszke:

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.01.31, 16:03

Hogy mikor lehetne megtenni?*Mosolyodik el*

Mikor leszáll az éj és feljönnek a csillagok. De, kérlek jól gondoljátok meg. Ha én adlak össze titeket a boszorkányok és a természet szokása szerint, az örökre szól.

Biztosak vagytok a szerelemetekben, érzéseitekben?

_Hovirag (NPC/NJK)

_Hovirag (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.25, 13:39

//gazdi tisztában van a szabályokkal, már volt házassága bitin, de ez nem kivitelezhető ott Gerthan miatt. Nem igazán van annyi időnk, ezért gondoltam fórumra.
Gerthan meg elvileg itt áll Hóvirág mellett, majd fog írni ide//

*boldog mosoly jelenik meg arcán*
Az nagyon jó lenne, köszönjük! És mikor lehetne ezt megtenni? Csak hogy ne alkalmatlan időpontban zavarjuk Önt....
*összekulcsolja ujjait Gerthanéval, nagyon izgatott. Ez talán szorításán is érezhető*

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]