Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Live Vampire: Manifesztum (Bartok Bela)

• Válasz írásához lépj be
26 hozzászólás érkezett eddig

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6601 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2001.11.30, 19:44

Live Vampire: Manifesztum (Bartók Béla)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=1543

jvic

jvic

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 176 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2001.11.30, 11:19

Varjuk a tovabbi fejlemenyeket, remelem majd idoben ertesulhetunk rola, ha lesz valami, avagy segitoket kerestek.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2001.11.30, 10:36

A kezdeményezés szép, az elképzelés szép... A bajom mindössze annyi, hogy gyanúsan kevésnek tartom a létrehozók nevét, mivel, ha tetszik ha nem, az érintettek többen vannak.
Már csak annyit fűznék hozzá, hogy lehet, lecsapom magam a pesti rendszer "közvámpír" ideál karakterére, és hagyom a fenébe az egészet... Játszani akarok csak,de most már azt hiszem elegem lett. Továbbra is tartani fogom magam hozzá, hogy a Brujah a klánom, de nem vagyok hajlandó tovább játszani így... Azt hiszem indítok valami 5 éves vámpírt, ti meg azt csináltok innentől kezdve, amit csak akartok.
(Ha bármely Brujah-nak szüksége van a karakteremre, állok rendelkezésére, mivel azt hiszem NJK marad, de ennyi, átadom a KM-nek, és ha ő megkér, eljátszom...)

A leköszönő Arius

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2001.11.30, 10:03

"Le Roi est mort. Vive le Roi!"

_Maestro (NPC/NJK)

_Maestro (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2001.11.30, 09:06

Üdvözletem!

Az írás nagyon jó. Hónapokon át sokan sokfélét írtak a dologról. Jómagam is figyelemmel kísértem a dolog alakulását és sokak szemében úgy tűnhetett, hogy én a másik oldalt képviselem. Azt hiszem, hogy (talán) mindannyian kissebb fogalmi zavarral küszködtünk.
Én személy szerint tökéletesen egyet értek az írás tartalmával. A játékot így kellene játszani, ez lenne a LIVE VAMPIRE, így csupa nagy betűvel. Nekem ezen időszak alatt csupán a megkülönböztetéssel és a szélsőséges megnyílvánulásokkal volt gondom.
Természetesen nagyon szeretném ha a fennt leírtak szerint működne a live, de be kell valljam, hogy sok reményt azonban nem látok erre.
Mindenesetre azt hiszem, hogy maximális tiszteletet érdemelnek azok akik ezt elkezték, s remélem, hogy az első kudarcok nem vetik majd vissza lelkesedésüket.
Én mindenesetre fejet hajtok az előtt, amit már eddig elértetek, s remélem majd az előtt is amit el fogtok érni.
Szurkolok nektek, de komolyan (mégha talán nem is kértek belőle)!

Maximális tisztelettel:
Maestro

Lepus

Lepus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1156 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2001.11.30, 08:18

Szép kezdeményezés, csak nehogy kútba essen!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6601 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2001.11.30, 08:18

Live Vampire: Manifesztum (Bartók Béla)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=1543

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]