Ugrás tartalomhoz

Fallout Magyarorszag

• Válasz írásához lépj be
566 hozzászólás érkezett eddig

Tilleo

Tilleo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.27, 09:32

Szia!

Mindenek elött azt kell eldöntetned hogy milyen technikai szinten lévő világot szeretnél, én a magam részéről ajánlom neked a játékbéli Klamath, Den stb.. szintet.
Ha ez meg van színhelyet kell keresni, bár sokan szeretik a Fallout Mo-t, én inkább amerikai helyszínt javasolok. A háttér és a konkrét színhely kidolgozához én Google Earthot használok, a nyugati államok területén számtalan jópofa kisvárost találsz, és számos szellemvárost is (http://www.ghosttowns.com/). A wiki linkekre kattintva könnyen lehet alapvető infokat kapni a településről, és azonnal lehet pár hangulatos képet találni. Ha kiválasztottad a helyszínt akkor nincs más hátra mint Falloutosítani a helyeket, kitalálni mit tett velük a háború. Kell pár menedék, néhány banda, vadállatok efélék.

Üdv,

Tilleo

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hol olvashatok kalandötleteket, illetve környezet kialakítást, leírásokat. A közeljövőben tervbe van véve, hogy mesélek fallout kalandokat egy csapatnak, aztán jó lenne valami kiinduló alap.
Őszinte leszek nem olvastam vissza a fórumon, de ha érdemes, kérlek titeket mondjátok meg, mert ez esetben megteszem:D

Serrath

Serrath

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.21, 10:42

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hol olvashatok kalandötleteket, illetve környezet kialakítást, leírásokat. A közeljövőben tervbe van véve, hogy mesélek fallout kalandokat egy csapatnak, aztán jó lenne valami kiinduló alap.
Őszinte leszek nem olvastam vissza a fórumon, de ha érdemes, kérlek titeket mondjátok meg, mert ez esetben megteszem:D

Almalau

Almalau

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.03.09, 16:21

Üdv!

Érdekelne, hogy a Fallout Magyarországhoz van-e esetleg kidolgozott térkép a nagyobb városokról (pl Bp nyilván), illetve ilyen közös bunkerek / fontos helyek listája. A szerepjátékos csapatunk ugyanis most kezdett el Fallout PnP-zni és nem találtam ilyet.

Ha esetleg van és én voltam béna, előre is bocs :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.28, 23:09

A PNP-nek van magya fordítása, bár én magam nem tudom milyen. Az aláírásom egyik linkjén megtalálhatod.

odugen

odugen

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.28, 15:23

ÜDV!

Van Fallout Warfare-nek magyar fordítása? Meg lehet szerezni valahonnan? Illetve érdekelne a pnp is, ha szabálykönyvet is tudnék valahonnan szerezni... magyarul.

HELP ME PLS! :)

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.05, 08:31

UPDATE: kaptál beláthatást, de amint tudod, keresd fel Iron Doom-ot vagy Eroberert. Most ők a főfejlesztő gárda.

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.05, 07:57

Továbbra is áll, szívesen megvitatunk minden ötletet, de az idő véges, mert már az utolsó simításokat végzik a mostani rendszeren, már csak pár olyan dolog van amivel még betöltik az űrt, szóval picit sietned kell.
A kiadását ugyanis január egyre időzítik, azelőtt még ugyebár nagy teszt van. De regelj, én meg megadom neked a beláthatást.

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.04, 09:36

na ma fogok regelni az oldalra, mert besz**t a net a suliban, és helyre kellett hozni, hogy a sok kis geek palánta, ne terhelje az amugy is véges erőforrásokat flash-játékokkal... tehát megyek regelni, Max007 áll még az ajálatod amit a jogosultsággal mondtál???

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.19, 21:20

még folyamatban van, csak a jelenlegi munka egy részét emeltem ki, tettem be ide. A mutáns és a halálkarom nagyobb fogyasztása a nagy testtömeg miatt indokolt, továbbá a halálkarom életfciklusa rövidebb az emberénél, ezért neki így lett 3x-os.
(gyorsabb anyagcsere, regenerálódás miatt)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.18, 19:21

Mi az indokoltsága a halálkarom hármas szorzójának a mutáss kettesével szemben?
Ezen felül ki kellene dolgozni az elvesztett tulajdonságpontok rehabilitálására vonatkozó szabályokat, abban az esetben, ha közben vizet/kaját talál/kap a karakter.
Mi a helyzet, ha naponta csak fél adagot fogyaszt valaki?

Módosította Strato: 2006.11.18, 19:21

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.15, 12:05

Na ez tetszik

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.07, 22:52

az újítások közül kiemelnék egy szívemnek kedves realisztikusságot, Eroberer munkásságának köszönhetően lett tökéletesítve (ötlet innen :dilis:), de majd a végleges verzióban dől el, változik e ezzel kapcsolatban valami.

Evés- és iváskényszer:

Mindenkinek szüksége van táplálékra és folyadékra, ahhoz, hogy életben maradjon. Ezért egy átlagos karakter napi létfenntartásához el kell fogyasztania naponta 1 kg száraz ételt és 2 liter folyadékot, vagy ennek megfelelő mennyiségű egyéb táplálékot (pl. gyümölcsöt, 3 kg gyümölcs fedezi a napi folyadék- és szárazanyagbevitelt). Egy ghoulnak elég ennek a mennyiségnek a fele, egy mutánsnak a kétszerese, egy halálkaromnak viszont már a háromszorosa szükséges.
Amennyiben a karakter éhezik, úgy kétnaponta veszít egyet STR, PE, EN, AG értékeiből. Folyadékhiánynál ezek a levonások naponta jelentkeznek. Amennyiben az STR vagy EN 0-ra esik, a karakter összerogy, elájul, és nagy valószínűséggel befejezi földi pályafutását.

Módosította Max007: 2006.11.07, 22:53

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.06, 21:55

nah akkor a következő lessz. A http://falloutshelter.fw.hu/ címre regelj és adok neked jogot beleszólni a fejlesztések admin topicba. Egyszerűbb. Szólj ha megvan. ha már regeltél nem szólok, mindjárt megnézem azt ha megvolt akkor engedélyezem is.

Módosította Max007: 2006.11.06, 21:56

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.06, 12:52

nincs msn-m :) , de u2u-ban vagy e-mail-ben mehetne a konzultáció...

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.06, 08:37

írtam egy privátot, benne van 3 msn cím, ezeken keresztül folytassuk a konzultációt, mert már folyik a fejlesztés nálunk és azokhoz kell igazodni.

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.04, 17:42

nem rossz, mint az időzsaruban a szelma... Hé Max, csinálhatok egy házi kiegészítőt a technika imádójiról? az alapján amit olvastam, olyasmik mint a reaverek, azokról meg már rég meg akarom csinálni a keget, de ha már van magyar verzió, akkor inkább azt csinálnám meg...
Kitaláltam pár új perket, képzettséget, "szörnyet" és rengeteg új fegyvert és cuccot...

R-pee

R-pee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 122 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.31, 10:38

Pipboy helyett lehetne mondjuk KárpátPC, amin nem egy hímnemű alak lenne, hanem mondjuk egy ilyesmi: http://www.msdewey.com/ . :aboci:

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.30, 13:56

a pipboy azért valamennyire hasonlit a mai pda-khoz nem?
legalábbis elképzelhetö ugy, imho.

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.30, 08:27

Na látjátok, erről mogyorózok én itt... Akkor hagyuk most egy kicsit a faji dolgokat, inkább evezzünk át más vizekre.
Tudjátok van a PiPboy, annak kéne találni valami magyar megfelelőjét, ez egyik jk ismerősöm, kidolgozott egy egész ALbaComp ezközcsaládot, és hozzá kómjuteress skillt...

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.26, 20:18

Ja, FEV=szupermutáns. Legalábbis én így tom. Ghoul=sugárfertőzött majdnemélőhalott. (most nem tom hogy élőknek vagy élőholtkanak számítanak e). De táposak a ghúlok mert 300 évig élnek és hát ezalatt lehet begyűteni pár skill pontot. :aaaaa:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]