Ugrás tartalomhoz

Fallout Magyarorszag

• Válasz írásához lépj be
566 hozzászólás érkezett eddig

Vincent

Vincent

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 1040 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 13:50

hmmm, mostmár egyik sem működik, mostanra már be sem jön, sem az aláírásodban a link...
IE-t használok.

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.02, 15:45

nekem tökéletesen jól működik. Leszedtem újra, nézem, de elérhető minden, kicsomagolással nincs probléma.
Firefoxot használok ha számít valamit és Winzip-et.

Vincent

Vincent

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 1040 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.02, 14:09

az első link, a realism crc hibás.
gondoltam szólok

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.19, 11:26

http://apokalipszis.atw.hu/falloutpnp_cucc...realism_1.0.zip
A fallout realism 1.0

http://apokalipszis.atw.hu/falloutpnp_cuccok/alfajok.rar
A fallout magyarország alfajai

http://apokalipszis.atw.hu/falloutpnp_cuccok/ww3_eu.zip
Európa szerepe a harmadik világégésben. MAGYARUL!

http://apokalipszis.atw.hu/falloutpnp_cuccok/terkep.zip
Magyarország térképe (béta)

http://apokalipszis.atw.hu/falloutpnp_cuccok/fopnphun.pdf
Az eredeti fordítása az angol szabálykönyvnek. A karaktergenerálás alapjait tartalmazza (illetve többet is, de azok számunkra már nem olyan érdekesek a Realism miatt)

http://users.atw.hu/eroberer/FPNP/FALLOUT%...karakterlap.doc
Eroberer által készített karakterlap. Használata kötelező!

:::ÚJRARAKVA:::

Módosította Max007: 2006.07.19, 11:28

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.14, 20:41

oké, beszart megint minden link. Majd ha valaki kéri küldjön privátot és átdobom neki a kívánt dolgokat.

GYŰLÖLÖM AZ atw-T!

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.14, 20:25

http://apokalipszis.atw.hu/falloutpnp_cucc...117_alfajok.zip

A rendszeres atw karbantartások ártanak a tartalmaknak is, megtöredeznek, elérhetetlenné válnak. Sőt, túlcsordulási hiba is gyakori, én meg frissíthetem ugyanazokat hetente.....
http://apokalipszis.atw.hu/falloutpnp_cuccok/alfajok.rar

Módosította Max007: 2006.07.14, 20:28

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.23, 11:37

Nem köszi, a FEV-ből nem kérek, nem akarok ronda nagy zöld izomkupac lenni, aki alatt összetörik a pottyantós, ha ráül :D de egyébbként nincs semmi bajom a mutánsokkal, csak tartsák magukat távol tőlem.... :P

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.21, 09:54

http://apokalipszis.atw.hu/falloutpnp_cucc...117_alfajok.zip
Nos, ha nem jön le, max átdobom mailben. De eddig még mindenki gond nélkül letudta szedni. Lehet a nálad lévő link még a régi, megszűnt oldalra mutat.

Bár az érdeklődők számához képest most relatíve kevesen vannak játékosok. Pedig megszűnésünk előtt még mennyien voltunk... ehh.. nyári szünet... vizsgaidőszak.... emberek, nektek mindig van bajotok. Na de majd ha átalakítalak titeket egy kis FEV vírussal :aaaaa:

Módosította Max007: 2006.06.21, 09:55

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.20, 11:52

már nem emlékszem, melyik oldalra, de fel van tölteve az alfajok kiegészítő, én azt miért nem tudom letölteni???? amikor megpróbálom elmenteni, akkor csak egy üres lap jön be, ugyanez van, ha megpróálom megnyítni is....miért??????? :normaalis: :gyagya:

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.16, 09:05

nálunk a falloutshelteren akét pók közti különbség. Először is mindkettő böhömnagy (kb akkora mint a Gyűrűk Urában a Banya) az egyik a homokba ásva várja az áldozatot mint a valódi rokona (karolópók), míg a szirti pók hálót sző és elég mérgező.

Na, a képet meg amint lessz a fényképezőmben feltöltött elem, felnyomatom netre. De iszonyú lusta vagyok.....

Atuan

Atuan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 337 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.15, 14:02

Nem láttam azt a filmet. Eredetileg tényleg póknak terveztem, de aztán rájöttem, h az uncsi (jajj, jajj, jön a nagy, csúnya pók. válasz: már megint?). Úgyhogy kicsit életképtelenebbre terveztem. Meg belevettem, h vannak pókok, amelyek nem szónek hálót, hanem csak köpködik a fonalat. Ezért nem is nagyon hasonlít amit köpnek hálóra, csak inkább vmi váladéknak néz ki. Szerintem tök undorító lenne, ahogy teljesen asszimetrikusan állnának ki egy fekete izéből a nagy szőrös lábak, és köpködi feléd a fehér ragacsos trutyit.

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.13, 15:56

igen, kijött (csak) konzolra de valami okádék a játék.

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.13, 13:41

Hali srácok..

A minap poénból rákerestem a yahoo-n fallout3.mas képekre... találtam is, de valami nekem nem tiszta. Találtam olyan képeket, melyek full 3d-sek voltak, eléggé mangásak voltak a figurák, meg ilyenek (azt mondanom sem kell hogy nem egyeztek az előzetesek képeivel).. Az volt a keresett oldalakon írva hogy ennek a címe fallout brotherhood of steel 3... ez most akkor mi??? Ja csak x-box.ra, meg ps2-re voltak. Nos de találtam még más érdekes képeket is, nem tudtok mondani 1 címet, ahová feltehetném?

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.13, 09:59

no, unalmamban rajzoltam egy új lényt, négylábú hüllő, krokodil és varánusz harmonikus keveréke. Neki tökéletesen jól jönne a mérgezés, de az álkapcsát elnézve felesleges, mert úgyis pár harapással végez az emberrel. majd hamarosan feltöltöm és lehet szidni a művészeti hiányosságomat. (pedig még kloákát is rajzoltam neki ;))

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.10, 13:11

fura asszociációt érzek a Massza című filmre :normaalis:

Atuan

Atuan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 337 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.09, 11:44

Nem, inkább 6 lábú kígyóra gondoltam. A testén nem változtatnék, talán csak egy kicsit lenne szélesebb hátul. Viszont hosszú lenne, és főleg arra pályázna, h megharapjon és megmérgezzen. Szereintem kedves jószág lenne.

V. mit szólnátok, egy erdőben élő, leginkább egy fekete trutyira hasonlító, soklábú vmire (valaha pók volt, de most már kevésbé néz ki jól), ami szeret a fáról az emberkék fejére potyogni, és egy csomó fehér, gennyszerű izét fröcskölni (ami persze borzasztóan ragad).
V. ezt túl nehéz lenne számokra átváltani?
Inkább csak speciális támadásai lennének:
Ha nem sikerül 8 fölé dobnod, nem tudod leszedni a fejedről, 4 alatt meg még a kezed is totál odaragad. Aztán megharap. Társak nélkül annyi. A társaidnak két köre van, h leszedjék mielőtt megharap.
Gondoltam, esetleg.

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.09, 11:12

magyarán hatlábú varánusz? :P

Leírom eddig milyen lények vannak nálunk:
Óriáspatkány
Radpatkány
Vakondpatkány
Nagyobb vakondpatkány
Disznópatkány
Kutya
Farkas
Óriáshangya
Óriás svábbogár
Robotok
Sáska
Halálkarom (intelligens)
Mutáns darázs
Radskorpió
Nagyobb radskorpió
Csáp (egy meghatározott körzeten belül található ez, a csúszómászó és a vénusz légycsapója, a régi Balaton mocsárvidékén, hol a vegyi, nukleáris és biolóügiai fertőzéseket még egy lezuhant idegen jármű is súlyosbította. Így lettek a magyar alienek ;))
Csúszómászó
(ezek a jól ismert Falloutos lények, jöjjenek a hungarikumok)
Szürkemarha
Karolópók
Szirti pók
(hát a pókocskák növekedésének (és mérgüknek :D ) igencsak jót tett a háttérsugárzás :P)
Szürke farkas
Szörnyfarkas (szibériai lények rulezz :P)
Vénusz légycsapója
Homoki gyík
Azúrgyík
Rubingyík
+ a fajok és alfajok

Atuan

Atuan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 337 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.08, 13:13

Urán Kecskeméten? Biztos kiderült, h ott egy nagy kísérleti labor van, és megszórták atomrakétákkal, ahogy csak tudták. Csak elfelejtették kibiztosítani őket :D

Más: Mi lenne, ha összemutálnánk élőlényeket. Én pl. olyamire gondoltam, h kígyó + gyík = 6 lábú, fürge, picit raptor szerű vmi, csak nincsenek mellső lábai, hanem minden lábát járásra használja.

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.07, 18:36

hehe. Nos nálunk is vannak íjak, számszeríjak, szigonypuska, bola, dobótőr, lándzsa, kicsit normálisabb sebzéssel persze. Minden bent van a FalloutRealism-ban.
Az, hogy gattling lézert mikor kapnak a karik... nos először álmaikban,aztán ha kiérdemelték, és kellőképp magas szintűek vagy szerencsések vagy jó szerepjátékosok, akkor talán! felbukkan valamely kereskedő kirakatában jó pénzért.
Egyelőre kérünk soksok kis karaktert aki jönne játszani, és további bővítések azesetben jöhetnek szóba. Jelenleg az ország nyugati és keleti régiói még nyögik a sugárzást, azaz oda nincs kitervelt helyszín. MÉG!
Más: Helyszíntervezésnél mindig vedd figyelembe a WW3_EU-t, amit jómagam fordítottam (hadd fényezzem még magamat) le magyarra, és leírja hol nyomultak hazánkba csapatok, hova csapódtak be vegyi, biológiai és atomtöltetek. Így még esetleges mutációkkal is lehet számolni.

Most dúl a tél. Mindenhol éhes farkasok, kóbor ebek, és félelmetes, ismeretlen szörnyek lesnek az áldozatra. Az alienek és halálkarmok segge befagy a hidegtől, a karoló és szirtipókok békés téli álmot alszanak, az azúrgyíkok és normál társaik szintúgy hibernálódtak. Az Agy, ki a kiborgok és robotok gyártásáért volt felelős elmenekült, de ismét gyűlik az ereje, próbálja a volt üzemét újra felépíteni. Ki tudja, lehet jövőre már Behemót robotok járnak ismét az ország területén?

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.07, 11:26

A térképért bocsi, később megtaláltam... de amugy nem győzőm hangsulyozni, hogy mennyire tetszik nekem ez a dolog. Én úgy vagyok vele, hogy magyar ember játszon Magyarországon, mármint ha a játék lehetővé teszi (lásd Árnyék Magyarország). Látom, hogy Szabolcsot eléggé kihagytátok a szórásból, pedig ez pont egy olyan terület, amit érdemes beválasztani, jó a földrajzi ellátottsága, de mégsem lehet stratégiai célpont.. Megcsinálhatom Szabolcsot? Na lécci-lécci :D , igérem f***a lesz. Már csak azért is mert itt szoktak játszódni azok a kampányok, amikoet mesélni szoktam.

Más: mi a véleményetek a "megújuló" lövedékű fegyverekről (lsd: íjak, számszeríjak, szigonypuska, surikenvetők stb)? Szerintem egy ilyen világban, eléggé elterjedtek, mert olcsó fenntartása és a beszerzése. Ráadásul gyakorlatilag bármiból elő lehet állítani őket. Én jobban szeretem ezet használni a partikban alacsony szinten és majd csak úgy a 10. szint felett lehet getling-lézerhez jutni.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]