Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Figo, Zidane, Rivaldo (Jarog)

• Válasz írásához lépj be
20 hozzászólás érkezett eddig

turin

turin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.08.25, 17:46

Ja, azért az értékelés nem 99.

turin

turin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.08.23, 17:37

Szia Jarog!

Ami tetszett: a stílus nagyon jó, mint mindig, a történet még jobban olvasatja magát, mint máskor, és nagyon kellemes élményeket ébresztett a spanyol kinntartózkodásomról. Nagyon érzékletesek a leírások, mintha ott lettél volna! Malagáért gratula!

Ami nem: A párbeszédben az a gond, hogy Fürtös kicsit túlságosan szép, kerek, összefüggő mondatokat rak egymás mellé. A meccset a helyszínen láttam, hidd el, nagyon jó kis hangulat volt, és onnan nem tűnt olyan rettenetesnek a játék. Egy madridista nem fogja magából kikelve anyázni Figot, esetleg elejet egy rosszmájú megjegyzést, de az előbbivel még egyáltalán nem találkoztam. Nem volt csalódott a közönség.
Las Cibeles, és nem la, ha már így írjuk. Hola, nem ola. Malagaból nem látszik Gibraltár. Pöttyet messzebb van.
Az utolsó három mondat szerintem sem kell, de nagyon nem ront rajta. Igazából a vége nem tetszett, de hirtelen nmem tudom, hogy lehetett volna megoldani. Talán humorosan, vagy váratlanabb megoldással.

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.08.21, 11:20

Nagyon tetszett, Jrog, és az az utolsó pár mondat kellett...Látod, így már szeretem a focit! :)

Jarog

Jarog

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.08.21, 10:35

Miért lett volna profi újságíró? Bizonytalansága és tapasztalatlansága valamennyire meglátszik a beszédstílusán is (remélem).

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.08.19, 16:01

Zarojelesen jeleznem (Jorgnak), hogy a 6. Naponban a sportolokat is klonozzak (serules utan a klon jatszik tovabb. Mielobb megnezni a filmet :). A NET azert jelent biztonsagot az ironak, mert ha mar kinn van az info folos ot bebetonozni (ilyenkor szoktak a figurat a scifikben kikuszobolni :). Azt meg sem merem emliteni, hogy a profi ujsagiro ilyen konnyen megetetheto volt betonnal :) Jahh szerintem nem gaz, hogy csak klonok jottek a ZTE ellen jatszani :P

_vmke (NPC/NJK)

_vmke (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.08.16, 23:20

Ne haragudj, Jarog, biztos bennem van a hiba, komolyan, de nekem akkor is "életszerűtlen", hogy ilyen szép magyar szótot használjak.

Jarog

Jarog

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.08.16, 14:00

Láttam Nistelrooyt. Elég "furcsán" mozgott a meccsen... :)

Hellguard

Nem hinném, hogy a net biztonságot jelentene, de lehet, hogy tévedek. Amúgy sem jutott el odáig az anyag.
Azért, ha hasonmások fociznának, az meglepne, nem?

vmke

Az újságíró beszél egy JÓBARÁTJÁVAL, aki azt tanácsolja, hogy menjen el egy közös BARÁTJUKHOZ, aki történetesen jó kapcsolatokkal rendelkezik.
Ez azért elég különleges felállás, nem? Ezt akármelyik újságíró aligha érhette volna el.

Padre

Te csak ne akard megnyírbálni! :)

Jarog

Jarog

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.08.16, 13:17

Raon

Miért nem jöttek be a párbeszédek? Esetleg írnál konkrét példát? Megköszönném, mert valóban érdekel!

Jarog

Jarog

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.08.16, 12:39

Az ötlet akkor jött, amikor, Báthoryval április-ban a Real-Barcát néztük. Semmiféle filmnek nem volt szerepe benne.
BePe említette a 6. napon-t. Még nem láttam.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.08.15, 11:37

99

Hiuz

Hiuz

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.08.15, 10:27

Azért van benne valami.
Láttátok tegnap Beckhamet játszani? Szerintem csak a klónja jött el. :)

Hiúz

stoppos

stoppos

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 114 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2002.08.15, 10:18

Hiányoztak belőle a Szabadkőművesek :)

Dejazért aranyos...

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.08.15, 10:18

Figo, Zidane, Rivaldo (Jarog)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=2183

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.08.15, 10:15

Nem rossz.

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.08.15, 09:48

Apró kérdés... Ezek a dögös újságírók, ha már ilyen "forró" anyagot megszereztek, na nehogy mán nem tudják felrakni a netre!!!!! Akkor vannak, csak igazán levédve... Amúgy mi ebben az egetrengető? Nem adok tíz évet, és kísérletezni fognak, hogy létrehozzák a genetikailag tökéletes embert, a hadsereg különböző anyagokkal szemben teszi majd rezisztensé a számára tenyésztett(!) katonákat, stb.
Amúgy meg egy plasztikai műtét, és hangszáloperáció olcsóbb, és már ma is megvalósítható!!!!
Erről ennyit... Sci-finek nem sci-fi, kriminek lapos! Bocs...

_vmke (NPC/NJK)

_vmke (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.08.14, 18:10

Csak egy hibát emelnék ki.
Ha ilyen könnyű megszerezni az infót, miért pont a főszereplő az, aki rákérdez? "Te, valami nem stimmel a Realnál." "Ja, mondjam el?" "Aha." Klónozzák őket." ???

_Padre Aldo (NPC/NJK)

_Padre Aldo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.08.14, 16:55

Hát, srácok, most én leszek az ellenpólus.
Ez az írás jó.
Döcögösen indul egy kicsit, és kisebb bibik, csiszolgatnivalók vannak benne, de
- szerintem nem giccsesek a párbeszédek
- láttam a Schwarzi filmet, de - még ha esetleg tényleg onnan is az ötlet - nem jutott eszembe az írásról

S a végéről az utolsó 3 sort le kellenne csippenteni. De amúgy...:)
Padre Aldo

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.08.14, 13:22

Egyetertek az elottem szolokkal

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.08.14, 09:40

Köszönet a klónozós Schwarzi filmnek az ötletért...

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.08.14, 07:53

Elég vegyes érzelmeket keltett bennem ez a novella. Az alapötlet jó, mi több, zseniális, de ebből sokkal többet ki lehetett volna hozni. Mint sportfanatikust, a szerző könnyen megvehetett volna pár odavágó mondattal - ez nem sikerült, a focimeccs ábrázolásával nem tudtam megbékélni. Másik, ami nagyon nem jött be, a párbeszédek: giccses, hiteltelen, nehéz elképzelni, hogy ezek a szövegek a valóságban így hangzottak volna. A vége pedig abszolút nem csattan, minden óvodáskrimi így zárul, felesleges és értelmetlen sallangja volt a sztorinak... vagy ennél sokkal elegánsabban kellett volna megoldani.

üdv,
Raon

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]