Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

A vilag nem eleg (CP2020 modul) (Hellguard666)

• Válasz írásához lépj be
25 hozzászólás érkezett eddig

Pennywise

Pennywise

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 44 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 14:55

Őszintén szólva nem egy fergeteges modul, másrészt egy Garbage-klip talán nem a legjobb forrás erre... A jövőbeli beültetéseket miért zavarná be egy egyszerű telefon? Másrészt pedig nincs benne túl sok lekövethető infó és nyom... Egy 20km-es radírozás enyhe túlzás... A fejesek érdekében pedig semmi biztonsági eljárás?

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.28, 22:27

Az a gond, hogy szerintem akármit mondtok, ez nem egy gondolkodós kaland. Ugyanis nincsen szinte semmi nyom. Miért is gyanakodnának, hogy az illető szintetikus? Szerintem hamarabb gondolnak arra, hogy bérgyilkos, aki így akar valakit kilőni a tömegben, stb. A hölgy lényegére nincs jel! A nagy BUMMra meg végkép.
Szaky

Mordred

Mordred

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2002.11.20, 20:47

Mivel a játékosok nem tudják, hogy nagy bumm lesz, nem tudnak lelépni. Aki pedig olyan helyzetben van, hogy ilyesmire kérik, és visszautasítja, az olvasta a kaladötletet.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.11.20, 12:01

Én mint Mesélő azért mesélek hogy én jól érezzem magam. Ez pedig egy pont olyan sztori ami tetszik. Az pedig hogy a játékosok halálozási aránya magas nem csak a sztori miatt van. Különben is ha valaki ugy itéli meg hogy nem tudja megakadályozni a BUMMMM-ot akkor nem kell elvállalni az FBI felkérést. A karakterek halála mindig benne van a játékban. De szerintem minden játékos szarabbul érzi magát ha a kocka öli meg mint a saját hülyesége, hiszen akkor elmondhatja hogy én voltam a hülye és megérdemeltem. És a másik az hogyha látják hogy befuccsol az ügy még mindig leléphetnek hiszen nem lesz senki aki felelőségre vonná őket.
Úgyhogy szerintem jó a sztori mert sosem baj ha a játékosoknak gondolkodni kell egy kicsit nehogy eltunyuljanak a sok dobálásban.
Zipzap

Mordred

Mordred

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2002.11.20, 10:18

Hellguard: három partihalál az pont azt jelenti, hogy valami gáz van a sztorival. Örülök, hogy nem versenyre szántad! Emellett emléxem egy CP modulra, amit le lehet játszani netrunner partyval is, egyetlen lövés nélkül (ahogyan azt egy parti egyszer meg is tette, igaz csak egy politikussal és egy netrunnerrel játszottak). De még ha az a modul olyan hihatatlan rossz is lenne, az sem mentség erre az izére itten (sőt)!

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.11.19, 20:25

Szerintem király.De nem atombombával :)Az úgy télleg "kicsit" durva

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.11.19, 16:34

Üdv mindenkinek!
Valami hasonló arányt vártam, és ezeket a véleményeket ( atombomba túllzás, stb. ) is hallottam már! Ezért készült az utólagos megjegyzés! Amúgy stimmel a Világ nem elég egy James Bond film volt, és a Garbage énekelte a betétdalát, azonos címmel. És az is igaz, hogy a klippet nézve támadtak ötleteim.

LivingDead:
A modul szándékosan ilyen töredezett, ugyanis pontosan le kellett írni, hogy ki mikor mit tesz. Főleg a 'borg. Amúgy nem hiszem, hogy egy DnD modult, és egy CP modult össze lehet hasonlítani... Ami pedig az emészthetőségét illeti, elég sokszor leírtam a FONTOS dolgokat. Amit meg nem írtam le, ott lehet, hogy szabad kezet akartam adni a Mesélőnek? Hm?
Phobos&Mordred:
Igazán örülök, hogy tökösen megmondtátok a tutit, és bőven részletezve velem is megosztottátok problémáitokat. Ami pedig a CP-versenyre szánást illetti, nem szántam versenyre a modult. És a színvonal? Eddig három parti halt bele, és egyik sem a színvonal miatt szidta. Emellett emlékszem egy másik CP-modulra, ami nem állt másból csak hentelésből, és mégis versenyen indultál vele! Ira Deum volt a címe, és TE adtad hozzá a neved, kedves Mordred! Csak nem az fáj, hogy akkor tőlem -9%-ot kaptál?? Elég kicsinyes bosszú! :-)
Anonymus:
Miért kéne bárkinek attól félnie, hogy a játékosok haragszanak rá, ha meghal a karaktere? Ez egy olyan modul, ami nehéz, és gondolkodni kell benne! De ezt ELŐRE közöltem mindegyik partival! Én nem szeretem azt a modult mesélni, ami nem áll másból, mint statisztikák vezetéséből, és kockadobálásokból! Amúgy adhatnád a neved a véleményedhez!

Geor

Geor

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 20 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.11.19, 13:28

..."Uncsi, és egyszerűen k***a sokat kell benne gondolkodni"... Hát tudod, én szeretem, ha egy kaland nem csak a hentelésről szól.Hiába CP. Szeretem az ilyen kalandokat, mikor a karakternek nyomoznia, és GONDOLKODNIA kell, és nem csak a tárakat üríteni a gaz ellenbe. De ez mindenkinél más. Az én véleményem szerit, ha nem is egy tökéletes, de egy jó és élvezhető kaland.
Manuel qe

LivingDead

LivingDead

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 51 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.11.18, 11:46

Tisztelt Hellguard666 és további Tettestársak! Ajánlom figyelmetekbe az itt nemrég napvilágot látott DnD modult, a Fekete tetoválást. Javaslom, hogy legközelebb egy ahhoz hasonló igényszinttel kezdjetek egy modul kidolgozásához. Ez a rakás emészthetetlen, töredezett szöveg alig használható. Sajnos mintha az ötlet is kissé ingatag lenne ezzel az atomizált koncerttel, de ez már egyéni probléma.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.11.18, 08:28

Hoi!
Sajnos ki kell mondanom, de ebben az esetben egyet értek Mordreddel... Basszus, ez nehezen ment. A modul tényleg szar, megyek fórumra. Azt hittem, hogy ez valami szintadó lesz a Cp modulhoz, és fel kell kötnöm a gatyám tévedtem. Hellguard: azt hitted jó modult írtál, TÉVEDTÉL!

_Phobos_ voltam.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.11.16, 14:00

Uncsi, és egyszerűen k***a sokat kell benne gondolkodni. Így a kaland egy tíz percen belül érdektelenné válik a játékosok számára, és ki az az állat aki végig meséli ezt a kalandot és még meg is várja azt , hogy a haverok szét verjék a fejét , kedvenc karaktere brutális halál miatt. És végül is nem az a baj ,hogy nehéz a kaland hanem azért ,mert kevés esély van arra ,hogy végig vigyék ezt a jétékot.

Mordred

Mordred

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2002.11.15, 13:26

Geor:
http://rpg.hu/forum/viewthread.php?tid=2155

Geor

Geor

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 20 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.11.15, 13:10

bocs !Mordred!

Geor

Geor

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 20 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.11.15, 10:40

Morder- Ha már f*kázol akkor legalább indokold is meg a véleményedet. Mi a probléma a modullal???? kiváncsi vagyok, hogy mi kivetnivalót találsz rajta. A nu8kleáris tölteten kívül. Az tényleg durva egy kicsit, de ez a KM vérmérsékletétől függ.
Nagyon szivesen várom mi a problémád, az esetleges személyes ellenszenven kívül!?!? :D)))))
ÜDV és
Manuel qe....

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6383 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.11.15, 10:40

A világ nem elég (CP2020 modul) (Hellguard666)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=2392

Wiera

Wiera

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.11.14, 20:16

Szerintem egész OKés! Bár az atombomba egy kicsit túlzás...

Mordred

Mordred

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2002.11.14, 16:01

bicsánat, de elfelejtettem átállítani az értékelést 00-ra!
00000000!

Mordred

Mordred

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2002.11.14, 16:00

Ellenvélemény: hihetetlenül szar.
És nem James Bond, hanem a TWINE főcímdalának klipje az "ihlető".
Remélem ez nem az a modul, amit a CP versenyre szánt pár lelkes amatőr...
Vitára várok szívesen bárkit a CP fórumra

Eisenhower

Eisenhower

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 16 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2002.11.14, 14:50

Egész Jó!
Kár, hogy az én haverjaim is tuti olvasták:(((

_George Hawken (NPC/NJK)

_George Hawken (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.11.14, 13:46

Zékósza: Ja. Nekem a cím, egy James Bond sztorit sejtet. Kár, hogy itt a főhős nem marad életben. Amúgy semmi gond vele.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]