Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

A dolgok helye (Earthly)

• Válasz írásához lépj be
12 hozzászólás érkezett eddig

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.12.10, 16:49

Egyszerű de jó.

Lord_Dain

Lord_Dain

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 652 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2002.12.08, 17:24

nem is rossz

_raistlinmajere (NPC/NJK)

_raistlinmajere (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.12.07, 12:26

Nos, a vége eléggé érdekesre sikerült, de amugy tetszik. Kicsikét dragon lance feeling-je van.
Én is irtam pár novellát, s lehet, hogy fel is teszek párat, hátha érdekel vkit.
Raistlin Majere

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.12.06, 19:28

Kicsit egyszerű a vége, de jó.
SiZo

Torn

Torn

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 50 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2002.12.05, 14:48

Túl könnyű MINDENT a szerelemre fogni, de nehéz ellenállni a kísértésnek :D A tanoncról annyit, hogy "Hát izé láttam egy lányt és szerelmes vagyok" Kicsit 2D-s karakter, de mondjuk pont ez a funkciója. A logikai hiba sokkal mélyebben leledzik. A varázsló az akadémi legjobb tanulóját választotta. Mindannyian tudjuk milyenek az akadémi legjobb tanulói. Az ilyen ember éveken át megvonja magától a világ szinte minden örömét a tudásvágy (szerintem inkább a hülyeség) miatt. És mikor minden álma teljesül (legnagyobb mágus tanonca), akkor csak úgy csett FONTOSABB neki egy lány akivel egyszer találkozott. És minden idők legnagyobb mágusa CSAK ÚGY elengedi, aki szintén eldobott mindent magától csak hogy ő legyen a legnagyobb, de egy "óh hát ha szerelmes vagy akkor oké" emberek mentalitásával engedi el, az egyetlen embert aki társaságot és ami a fontosabb segítséget nyújthat. Neki a fiú eszköz (mondjuk lehet, hogy megkedveli, és megérti a fiú boldogságát, de ez túl szép a valóságnak) DE MIVEL EZ EGY KITALÁLT VILÁG EGY SZÓT SEM SZÓLTAM. Sőt nekem is tetszett, csak talán jobban ki lehetett volna dolgozni (értd rövid) Na pá én
Maradok Őszinte
Torn

Rerynia

Rerynia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2002.12.05, 11:57

Nem akarom lehúzni, mert tényleg jó, csak nekem kicsit túlságosan ki van mondva minden. Nemtom, ez így mennyire érthető!
De várjuk az újat!

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.12.05, 11:43

Köszi srácok a pozitív értékelést, ez volt az első novellám, 8-án jön a következő. Az egészen más stílusú lesz.

Earthly

_Marduk (NPC/NJK)

_Marduk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.12.05, 10:55

Nekem tetszik. A végzet így akarta. De a tanonc biztosan találkozott a lánnyal. Legalábbis a Happy End ezt sejteti...

_valecia (NPC/NJK)

_valecia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.12.05, 10:50

Hát igen... Nem szabadna olyan anyagokkal dolgozni, amelyeket nem lehet kordában tartani
De hogy a tanonc nem tudott uralkodni magán... És hogy az üvegcse koppanását sem hallotta...
Szegény világ... Csak az ürhajókat nem tartom odaillönek...
Valami olyan véget tudnék elképzelni, hogy az aszteroida felhö az idök végéig örzi a szerelmesek titkát...
Valec

_tolgyfapeti (NPC/NJK)

_tolgyfapeti (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.12.05, 09:47

Ejnye - bejnye, a rutin, az átkos rutin. Semmi alaposság, odafigyelés. S, még a két fiatal szerelme sem teljesedhetett be...
Furcsa volt, de tetszett.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.12.05, 04:09

Es mindez egy lany miatt...!

Illetve, pontositok: A LANY miatt. Ami ugyan szubjektiv, de igy mar erthetobb. (Ismet okos voltam, inkabb megyek aludni. :D )

Udv,
Panzer

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2002.12.05, 00:14

He-he. Nem rossz.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6601 Hozzászólás