Ugrás tartalomhoz

Fotó

Szépségverseny

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1086 hozzászólás érkezett eddig

_Maronel (NPC/NJK)

_Maronel (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.05, 11:17

*Odasétál a kiíráshoz és alaposan elolvassa*
-Tehát jól hallottam.
*Zsebéből előhúz egy cetlit mire neve van írva díszes betűkkel. Aztán megfordul és tovább áll mert még sok dolgavan ma*

Sibylla

Sibylla

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 268 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.02, 20:17

*az ürességtől kongó terembe lép. Óvatosan körbenéz, de sehol senki, így kitűz egy naagy, figyelemfelkeltő papírlapot, majd távozik*

"FIGYELEM, HÖLGYEK-URAK!

Szépségverseny szerveződik!!!

A verseny megfelelő számú résztvevő hölgy jelentkezése esetén indul.
A győztes az lesz, aki a legtöbb szavazatot kapja a hímnemű nézőközönségtől ( :felvon: ). A szépségkirálynő méltóságteljes címet ("Terália szépe") és mesés díjakat kap. Lesznek tovább különdíjak, és laktegóriás győztesek is.

Aki nevezni szeretne, tűzze ide egy cetlin a nevét!
Időpontegyeztetés később, megfelelő számú nevező esetén.

A kellemes verseny reményében:
A szervezők."

Módosította Sibylla: 2006.08.02, 20:18

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.07, 13:18

Wilkes,2006.07.3, 20:41 ]

Különben is ott van már Jozef reagja is, bizonyítandó, hogy úgy tűnik, csak én ragaszkodom ahhoz, hogy várjuk be a másikat...

(OFF)Nem akarok piszkálódni,mert felesleges,de szerintem az ide tett 2 reagom között már jópár reag lement,mire én is megtettem..
Én is szeretem megvárni a másikat és csupán azért mertem reagolni,mert Gommel reagolt,de nekem nem..Ezért ez olyan volt,mintha ognorált volna..De bocsáant utólagosan is :dead: (/OFF)

Módosította Jozef Drachón: 2006.07.07, 13:23

Tharini_Gommel

Tharini_Gommel

Királyi Szabó

• Archívum
  • 362 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.05, 12:18

*Tábla kitéve...*

A női szépségverseny közegyetértéssel szüneteltetik!

*Maga Gommel a közharag elől eliszkolt... :) *

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.04, 15:01

(OFF)Most úgy, hogy akkor kiszálltam. Semmi erőm sztornózni mindent Wilkes megjelenésétől, és újraírni az egészet, és tovább tűrni, hogy egy hülye barom mindenféle utolsó gyáva féregnek hordja le a karakteremet, csak azért, mert nem hajlandó "poénból" szétszabdaltatni magát Ariadney karmaival például, hogy aztán hónapokon át ne jelenhessen meg sehol, mert gyakorlatilag végig azon dolgozik, hogy a sérüléseit eltüntesse. Csak tudnám, hogy a fenébe gondoltad mindezt, hogy egy kizárólag mágiával harcolni képes, ám magas állóképességű élőholtnak bármi esélye is van egy olyan versenyző ellen, aki talán semmi mágiát nem használ, csak puszta fizikai erejét, mert harcos alkatú, és ráadásul esetleg kifejezetten a bot forgatásához ért. Oké, hogy a versenyen jelenleg résztvevők közt nem volt ilyen, de nézz már körül kicsit, hogy például az én karimnak mennyi esélye van győzni a többiek ellen így? És akkor arról még nem is beszéltem, hogy jó lenne, ha sérülés nélkül képes lenne mindezt végigcsinálni, hogy a verseny mellett a rendes feladatait is képes legyen ellátni.
Szóval részemről ha Wilkes nem ír, illetve nem jelenik meg egy másik hatósági ember, hogy azt megcsinálja, amit most sztornóznak, akkor az én összes reagomat is sztornózni lehet, de az tény, hogy Gommelt többé látni sem akarom, és amíg nem rendez valaki egy normális versenyt, nem igazán fogtok hallani a karimról itt. Úgy imádom, hogy amikor végre kedvem van játszani, és egész jól összejönnek a dolgok, el kell rontani mindent! (És aki ebben nem érzi ebben a kőkemény iróniát, az menjen a büdös fenébe)(/OFF)

Tharini_Gommel

Tharini_Gommel

Királyi Szabó

• Archívum
  • 362 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.04, 10:33

(OFF)Akkor most hogy is állunk?(/OFF)

Wilkes

Wilkes

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 18:41

(OFF)Ariadney: Bocsánatot kérek a neved konkrét említéséért, valóban azért történt, mert te írtál utoljára, meg mert kapkodva írtam, nomeg, mert Jozef reagját nem is láthattam, mert utánam írt... Amúgy tegnap este tudtam volna írni IC-t, csahát én hülye rendes akartam lenni, és bevárni Adelt. Hiba volt. Sebaj.

Adel: Sajnálom, én itt már eljutottam odáig, hogy ha egyszer leírok valamit az úgy van, akkor is ha dühből írtam le. Különben is ott van már Jozef reagja is, bizonyítandó, hogy úgy tűnik, csak én ragaszkodom ahhoz, hogy várjuk be a másikat...

X játékosnak tetszik ez a stílus, nekem nem, ez van, nem vagyok köteles játszani. Aki hívott játszani, az nagyon jól tudta, hogy játszom, legközelebb majd nem hív...

Részemről tehát kérem úgy venni, hogy kapitány, vagy egyéb titkos szolga jelen se volt.

További "jó" játékot, utsó off volt...(/OFF)

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 16:16

(OFF)Skacok, nyugi.. Ariadney reagját húzzuk ki, vagy töröltessük, Wilkes reagoljon rendesen, és zárjuk le végre ezt, hogy egy normálisabb versenyt indíthassunk / szervezhessünk, ok?(/OFF)

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 14:50

(OFF)Vajon ide vezet a Férfi szépségversen is? (/OFF)
:para:

Módosította Aemaeth: 2006.07.03, 14:50

Ariadney_Dragonclaw

Ariadney_Dragonclaw

Tűzzel játszó

• Archívum
  • 856 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 14:36

(OFF) Elnézést, akkor nem csináltam semmit. Megértem, hogy másoknak dolga van, bármilyen hihetetlen, nekem is akad. Azért írtam most, mert halvány lila gőzöm sincs, mikor tudok majd úgy felnézni netre, hogy rendes reagot tudjak írni fórumra. Rendben akkor maradok annál a verziónál, hogy majd írok valamikor. És mellesleg, mintha Gommel beszédére nem csak én reagáltam. Ja, hogy én voltam az utolsó, ameg az én karim az agresszívebb. Bocsi, majd ül és malmozik. ehh, jobb ha abba hagyom, kialvatlanul tuskóbb vagy mint általában, és a toleranciám is kifogyóban. Röviden lezárás: STORNO. (/OFF)

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 13:25

*Türelmesen mindent végighallgat,és ha más nem is figyel rá, mikor már mindenki elmondta a magáét,akkor csak a zsűritársak hallhatják*

-Amint észrevettem,egy kérdésre kifent szónoklatra sem volt képes a Törpe Úr válaszolni szerény személyemnek,akkor ezek után ne is várjunk egy olyan nagy horderejű vádakban logikus érvelésü választ,amik most őt érték..*Az asztalnál,ahol előtte a papírok vannak,lesöpri a tábláját,és a már jegyzetelt lapokat széttépi apró darabokra*

Bárhogyan is végződjön eme ostoba vetélkedő,mert ebből már nem lesz más,csak gúnyos paródia..én nem vállalok benne szerepet*egy erősebb mozdulattal a falnak taszítja székét,ahogyan kilép az asztal mögül.
Lassú mozdulatokkal elindul kifelé,de okkal-vagy csupán véletlenül is,de Gommel irányába(n) akar elhaladni*

Még emlékszem arra az időre,mikor erőszakos hatalami visszaélésével a szenátus nevében mindenkiről adatokat akart gyűjteni..Már akkor sem kedveltem önt Törpe Uram*sziszegi neki oda a megszólítást*..de ezek után szerintem jobban jár,ha még véletlenül sem keresztezzük egymás útját..Mert még talán munkámból kifolyólag még én fizetnék annak,aki önnel szeretne valamit kezdeni,hogy én kaphassam el neki...

*Fekete köpenye haragosan meglebben minden lépésnél mögötte*

Wilkes

Wilkes

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 13:23

(OFF)Aham, Ariadney, mintha kértem volna valamit. Csak halkan jelzem, hogy karakterem simán meg tudta volna akadályozni, hogy Gommel utolsó beszédéből egy szónál több elhangozzék… Szándékomban is állt… Nem is beszélve arról, hogy eredeti elképzeléseim szerint többen is lettek volna, elég zúzós karik a teremben… Csak épp, nem ér rá mindenki állandóan, és jeleztem, hogy megvárom Adelinát, illetve kértem, hogy utána várjatok meg…. Van aki dolgozik, és vannak fontosabb dolgai is ennél… Részemről, kiszálltam, vegyétek úgy, hogy meg sem jelent a kapitány, rátok bízom, hogy oldjátok meg… Asszus, komolyan ennyire fájna megvárni azokat is, akik nem tudnak minden nap oldalakat írni, hanem az átlag heti egy reag az alap nekik? Ez nem bitorló, ahol pörögtök, ez fórum, vazz… Gondolkozzon már el egy kicsit mindegyik aki pörög! Négy-öt monológot lenyomtok, meg csomót cselekszetek, amire a másik, aki nem ér rá annyit, semmit nem tud reagálni… Bocs a kifakadásért, és a kiszállásért, de pont az ilyen pörgömániások miatt vagyok ritkán fórumon… (/OFF)

Ariadney_Dragonclaw

Ariadney_Dragonclaw

Tűzzel játszó

• Archívum
  • 856 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 09:11

* a gyors hőmérséklet emelkedésből arra lehet következtetni, hogy a félsárkány viszonylagos nyugodtsága rövid ideig tartott. Ki felé is nézett, az láthatta, amint pár pillanat alatt megváltozik a külseje, aki nem figyelt rá, az már átalakult állapotában láthatja. Alkatra vékonyabb és izmosabb lett, talán picit magasabb is, testét apró, fényes, aranysárga pikkelyek fedik, ujjai veszedelmes karmokban végződnek, arca kicsit hüllőszerű, szemei egy aranysárkányé, vöröses barna haja, most már inkább sörénynek nevezhető. Bár van benne valami bestiális szépség, sokaknak így alapból is ijesztő lenne, nemhogy szemei lángolnak, s pillantásaival ölni lehetne. Fegyverei talán szerencsére nincsenek nála, de aki ismeri, hallott róla, no meg karmait látva, valószínűleg nem is lenne rá szüksége. *

- Ostoba törp! Ne mondd, hogy nem figyelmeztettelek! Hogy nekünk felesleges logikus gondolkodás próbája? Nicsak ki beszél! *sziszegi* Ha ilyen "okos" *gúnxolódik* a feladat kitalálója, mi lett volna a feladat?! Ha annyira akarod, hát legyen! Megmutatom, milyen az ha magára haragít egy félsárkányt!

*s már ugrik is Gommel felé, azzal nem törődik, hogy valaki megpróbálja-e megállítani, arcán vicsorszerű grimasz, így kivillanak hegyes, ragadozó fogai is. Amilyen hangulatba került, nem lesz könnyű se leállítani, se megnyugtatni, nagyon úgy tűnik, vérszemet kapott, ki tudja, talán még ölni is képes most, hogy elégtételt vegyen.*

Gabriell

Gabriell

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 09:04

A nézőközönség soraiból hallatszik egy halk hang, ahogy valahonnan jobboldalról, az árnyakból megszólal a pillanatnyi csendben. Arcát direkt nem mutatja, hiszen a jelenlévők nagy többsége hangjáról úgyis felismeri.

"Azt hittem-belátom, kicsit naívan, hogy a jelenlévő hölgyek egyike sem, hm, olyan hölgy, kire szívesen bíznám saját, illetve más életét."

Mondja „Szenátor úr” ejti ki kissé gúnyosan a titulust. Maga tartja magát művelt, érett, eszes, és tettrekész férfinak? Mert én itt csak egy félkegyelmű sértett önérzetű, egoista kölköt látok, aki dobálódzik a szavakkal, és egyre mélyebben ássa el magát, nem csak az udvari etikett hiányos ismereteiben, hanem saját maga bölcsességének, és férfiasságának maradék romjaiban is. Számomra innen úgy tűnik, hogy nem hogy nem tiszteli a gyengédebb nemet, de még az udvariassági szokások is igen távol állnak „kegyelmedtől”. Fontosabb a saját egoizmusa, minthogy belátná hibáját. Faragatlanságával, és hiányos, de önmagát mindent tudónak beállító gőgjével próbálja palástolni bárdolatlanságát, és azon kevés jószándékát is elfeledteti másokkal, amit eddig tett. Egy Szépségversenynek meghírdetett nemes vetélkedésből próbál galadiátorarénát csinálni, korlátozza a versengő Hölgyeket, és holmi ön által kiagyalt elképzelések miatt még becsmérli is őket. Ön uram modortalan, faragatlan, és rosszabb a földet túró parasztnál, hiszen ők nem hordják ily fennen az orrukat, és munkájuk által megbecsülést vívnak ki, míg maga csak pökhendien szónokol becsülete romjain. Nem csodálkoznék, ha a jelenlévők egyike sem szívesen állna ezek után szóba Kegyelmeddel. S ezek után én mindenesetre elgondolkodom, hogy az ország ügyei jó kezekben vannak-e, ha ilyen „szenátor” is a döntéshozó testületben van.

Fejezi be a hozzászólást, és vonja szorosabbra magán fekete köpönyegét.

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 02:28

(OFF)Wilkes, köszönöm a várakozást, már épp azon gondolkoztam, hogy fogok ennyi ideig csendben maradni.. IRL elfoglaltságok is léteznek... nameg nem mindig olvasok ide...(/OFF)

Néma csendben várakozik, bár belül szinte forr, de visszafogja magát. Hangosan megköszörüli a torkát, s miután végre hagyják őt is szóhoz jutni, Gommel felé indul, remélhetőleg közben valaki visszafogja Rebeccát.

- Maga egy idióta. Egy bunkó. Ráadásul nem kutatott eléggé utánunk, ahogy elnézem. Úgy hiszem, szükséghelyzetben mindhárman képesek lennénk mágia nélkül is megvédeni uralkodónkat. De pont erre vannak a testőrök, nem? Akkor most udvarhölgynek, vagy testőrnek választanak minket?

Hangja hűvös, szinte jeges, mégis érezni a mögötte rejlő feszültséget, ami érezteti, hogy legszivesebben most azonnal belemélyesztené saját ujjait, s kellemesen hosszú körmeit a törpe torkába.

- Lehet, hogy a maguk birodalmában egy törpe nő feladata udvarhölgyként a testőrködés is, de mifelénk nem. Az udvarhölgyek legyenek szépek, ügyesek, értsenek egy-két dologhoz, és jól társalogjanak. De nem kell harci bajnoknak lenniük. Rebeccáról nem tudok sokat mondani, bár úgy érzem, tényleg képes lenne széttépni valakit, ha dühös rá... Ám ami Ariadney-t illeti, én magam köszönöm meg, hogy nem kívánt ellenünk harcolni. Ami engem illet... ha utánanézett volna, tudná, hogy élőholt vagyok. Ezáltal sokkal tovább tart engem leverni, mint egy embert. Bár nem vagyok valami nagy harcos pusztakézzel, vagy kisebb fegyverekkel, de sokáig képes lennék feltartani ellenfelemet. Hogy most miért nem harcolok akkor? Egyszerű: Akár szét is tépethetném magam, de egy harc után, főleg Ariadney karmai ellen elég hosszú ideig tartana, míg ismét összeszedném magam, és helyrehoznék minden sérülést. Feleslegesen nem vállalok ennyi mindent, a versenyen kívül is szükség van a külsőmre. Ami mellesleg szintén kiváló fegyver tud lenni egy esetleges támadó ellen, hisz nem mindenki olyan hülye, hogy nekem jöjjön.

A másik két versenyző, s kicsit a közönség felé fordul.

- Egy udvarhölgy soha ne legyen testőr. De ha kell, udvarhölgyként kötelességemnek érzem, hogy ha kell, saját testemmel és puszta kezeimmel védem az uralkodót. De úgy hiszem, ez legyen a legutolsó, legrosszabb helyzet, mikor már az udvarhölgyeknek kell védeniük urukat, vagy úrnőjüket. Nem gyönyörű és intelligens hölgyekből kellene sereget toborozni a testőrségbe.

Gommelre vet még egy gyilkos pillantást, majd Sdekt kapitány felé fordul.

- Én fel kívánom jelenteni, itt helyben. Becsületsértésért, megalázásért, és persze, minden másért, amit önök szerint is kiérdemelt, nem sorolom fel megint. Ha bocsánatot kért volna, talán elengedtem volna. De ne alázzon meg azért, mert teljesen érthető, és sokak által jól ismert okokból ilyen felesleges hülyeségek miatt nem kockáztatom a testi épségemet.

Itt persze, nem elsősorban arra gondolt, hogy csábításhoz kell a szépsége. Most fontosabb az a pozició, amit ő elfoglal, Kloer, és a Csonttorony, és persze, az ott élők, aki előtt nem mutatkozhat összekarmoltan, tele mindenféle ütések nyomaival, esetleg szétcincálva. Nameg aki ismeri halálának körülményeit, tudja, hogy a szétcincálás még őt is elég érzékenyen érinti...

Wilkes

Wilkes

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.02, 19:49

(OFF)Kicsi bogaraim. Ugye nem csak nekem tűnt fel, hogy Adelina (akinek álláspontom szerint már a legelejétől kezdve joga lett volna reagolni), még nem reagált... Feltételezem azért, mert szórványos ráérése miatt jó ha egyáltalán olvasta már ezt a sokat ami ide lett termelve csekély 2-3 nap alatt... Én is szórványos ráéréssel rendelkezem, megértem hát az ilyen problémákat...

Részemről a korrektség, és a reális játék jegyében addig, amíg Adelina nem ír, nem fogok reagolni. Karim viszont reagálna, pl Gommelt sem biztos, hogy végig hagyja beszélni, ha ennyire hülye a törp uraság, nomeg Rebecca feltartóztatása sem áll majd asszem távol tőle...

Tehát, mivel ez egy játék, és nem lóverseny, vagy árverési licit, ezért kérem, hogy mindenki várja meg, amíg Adelina ír, és utána reagolok, és majd utána pörögjetek be megint, vagy még akkor sem...

Figyeljünk egymásra gyerekek, mert úgy élvezet mindenkinek a játék... Köszönöm... Bocs az offért...(/OFF)

_Rebecca Loyd (NPC/NJK)

_Rebecca Loyd (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.02, 17:34

*köszönettel nyugtázza hogy Awen elengedte, s ennyivel megúszta az efféle kitörését, viszont ha Aria meg is nyugodott, ő nem. szeme sötéten csillog, ki látta már tombolni felismerheti ennek jeleit és sosem volt jó vége a kitöréseinek, valaki mindig megsérült. Elindul Gommel felé teljesen elvakítva a dühtől, tán eredményes lenne ha valaki lefogná s az nem törpe volna*

Tharini_Gommel

Tharini_Gommel

Királyi Szabó

• Archívum
  • 362 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.02, 12:28

*Rezzenéstelen, nyugodt arccal hallgatja végig a történéseket, szerencsére nem az a könnyen haragból kijövő-ha olyan, annak nyomós oka van...*

-Kérjek bocsánatot? A hölgyekkel szemben nem kívánok bocsánatot kérni, amit mondtam, megmondtam, ámde Awenhai úrhölgytől elnézést kérek, hisz pozíciójával dobálóztam felelőtlenül, ámde nem egészen véletlenül. Ha a hölgyek közül bármelyikük is, ön is, Awenhai úrhölgy feljelentést kíván tenni, tegye, ámde előtte én tennék feljelentést.

*Hatászünet, végignéz a 3 versenyzőn, a zsűritagokon, a közönségen, Awenhaion és a kapitányon.*

-Magam ellen kívánok feljelentést tenni, a vád felségsértés, habár jelenleg, vagyis az elhangzás pillanatában országunknak nincs koronás fője, mégis megtörtént az incidens. Továbbá, második vádpont, hatósági közeggel szembeni részleges ellenállás, úgyanis, akár tetszik, akár nem, üznetet fogok küldeni. Harmadik vádpont, a 3 versenyző hölgy szabadságjogának korlátozása. A parancsot én adtam társaimnak, ők nem követtek el semmit. Azt hittem-belátom, kicsit naívan, hogy a jelenlévő hölgyek egyike sem, hm, olyan hölgy, kire szívesen bíznám saját, illetve más életét. Mágiatudásukkal dobálóznak, sárkányvérükkel, de mit ér a mágia, ha erősebb mágiaellenállású lénnyel kerülnek szembe, mit ér a sárkányvér akkor? Karmot ereszt? tüzet lövell, ha tegyük fel egy vízelementállal kerül szembe? Nem, a harmadik versenyzsám nem vetkőzés lett volna, becses úrhölgy, hanem a logikus gondolkodás felmérése, de látom, ez itt, ezen hölgyeknél, teljesen felesleges... Ezzel meg is van kapitány a negyedik vádpont, becsületsértés, méghozzá 4-szeresen elkövetett. Habár meglehet, a hölgyek nem pörölnek, én magamat vádolom. Attól, hogy képviselő vagyok, a törvények, melyeket annak idején Glowface király pecsétje ellátott, rám is érvényesek. Így, hacsak nem lel más vádpontot is, a felsorolt négy vádat emelem magam iránt Kapitány...

*Hangjában szemernyi gúny sincs, halálos nyugalom lép a Kapitány elé előrenyújtott kezekkel.*

Ariadney_Dragonclaw

Ariadney_Dragonclaw

Tűzzel játszó

• Archívum
  • 856 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.02, 09:16

*csendben végig hallgatja Awent, bár ahogy az imént beszélt Gommellel, valószínűleg elég nagy önuralom kellett ahhoz, hogy ne kezdjen el tombolni. Vesz pár mély levegőt, hogy kicsit megnyugodj,csak ezután szólal meg elsőnek Awen felé intézi szavait.*

- Igazad van, nem kellett volna ennyire dühbe gurulnom. Félig sárkány vagyok, de félig ember is, szoktam is hibákat elkövetni. Talán túlságosan is nagy a hatalmam.

*ezután a kapitány felé fordul, ekkor külseje ismét teljesen emberi, leszámítav szemeit, melyek még ekkor is aranyszínűek.*

-Uram, én nem kívánok feljelentést tenni. Ha ebből az esetből nem tanult semmit, egy cella se segítene rajta. De akkor az az ő baja is lesz. Ki tudja, legközelebb talán olyannal találkozik, aki nem fogja magát vissza.

*egy pillanatra a törpre néz, majd félre vonul, egyelőre nem távozik, hisz kíváncsi, hogyan fognak alakulni, illetve végződni a dolgok.*

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.02, 08:48

*Egy darabig hallgatja a kifakadásokat,majd enyhén megköszörüli a torkát,hogy szólásra emelkedve beszéljen.
Megvárja,míg a tekintetetek rászegeződnek,és felállva a zsűri székében,így szól*

-Igen mélyen tisztelt egybegyűltek!
Versenyzők és bírák,és jelenlévők!Bár tény,hogy mindenkinek mást jelent minden fogalom,bár vannak,amik egységesek..de!
Azért nem tudom,hogy ezzel ki hogyan is van,bár szerintem azért az udvarhölgyek szerepe sok minden lehet,de az,hogy arénában küzdjenek meg,az biztosan nem.
Hogy miért?
Mert mi is a "klasszikus" udvarhölgy szerep?Az udvari inrtikában való forgolódás és szervezás.ármány,és minden egyéb ilyen mesterkélt praktika...
Bár az is tény,hogy nem vagyok az udvar tagja,de szerintem ez nem a megfelelő cél,hogy ki is a legjobb udvarhölgy..Az én véleményem az-csekély ezen téri tudásom alapján-hogy Ön törpe uram,most tévedett..
És amennyiben nem képes eme ballépését megfelelően korrigálni és javítani,és a célnak megfelelően lebonyolítani,akkor köszönöm szépen az eddigi helytállást,de nem kívánok tovább a zsűri szerepkörben részt venni,mivel ez már nem az lenne.

Köszönöm szíves figyelmüket,és várom a választ...*megáll az asztal mögött,és a választól függ,hogy leül-e és marad,vagy pedig távozik maga is*

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]