Ugrás tartalomhoz

Fotó

TITÁN - a szárnyaló fantázia világa

• Válasz írásához lépj be
3393 hozzászólás érkezett eddig

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.29, 21:39

A dnd 5 alatt Szecska beszámoloját keresd!

Köszi, az elmult napokban atolvastam a 6 jatekbeszamolot, de szamomra az egvilagon semmi Titan-elem vagy hangulat nem koszont vissza, tortenetet meg nem veltem felfedezni, mert a dolog nagyjabol kimerul abban, hogy a jatekosok egymas karaktereit szivatjak.

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.22, 21:15

A dnd 5 alatt Szecska beszámoloját keresd!

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.21, 15:06

Nem tudom érdekel-e valakit, de a dnd topic alatt található egy egész jó Titános kaland leirás.

Megirnad, konkretan melyikben?

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.20, 09:14

Nem tudom érdekel-e valakit, de a dnd topic alatt található egy egész jó Titános kaland leirás.

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.20, 19:26

Üdv!

Igyekszek erőt venni magamon és befejezni az 1.0-ás változatot. Ebben a szabálymódosítások vannak benne, valamint Titán isteneinek K&M konverziója.
Ezután ha lesz idő, akkor elkészül a teljes átdolgozott Kard és Mágia alapkönyv. Mondjuk ennek kiadásáról semmit nem tudok nyilatkozni, de szerintem 10 éven belül elkészül :-)

Várjuk már bár tiz év múlva valószínűleg a gyerekeink játszanak vele:)

doc

doc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2580 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.20, 08:46

Üdv!

Igyekszek erőt venni magamon és befejezni az 1.0-ás változatot. Ebben a szabálymódosítások vannak benne, valamint Titán isteneinek K&M konverziója.

Ezután ha lesz idő, akkor elkészül a teljes átdolgozott Kard és Mágia alapkönyv. Mondjuk ennek kiadásáról semmit nem tudok nyilatkozni, de szerintem 10 éven belül elkészül :-)

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 802 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.06, 09:59

Kösz az infót! Egyébként olvastam, hogy többféle rendszerben is játszotok a Titánon. Szerintetek melyik hozza leginkább az eredeti fillinget?

Gondolom a Zagor.hu oldalról letölthető magyar fordítású szabályrendszer. Hiszen, ezt az eredeti szabályok alapján készítették a KJK könyveket írók.

Bár, mi a Myrador féle d20 rendszerben is jól szórakozunk. :)

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.05, 19:57

Kösz az infót! Egyébként olvastam, hogy többféle rendszerben is játszotok a Titánon. Szerintetek melyik hozza leginkább az eredeti fillinget?

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.05, 19:09

Bocs a dupláért, de a K&M Titános verziója engem is érdekelne. Le lehet szedni valahonnan?

Ezt a pdf-et (K&M haziszabalyok Titan vilagara) doc és Bulldy kovette el, biztosan megosztjak veled, ha kered.

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.05, 07:09

Bocs a dupláért, de a K&M Titános verziója engem is érdekelne. Le lehet szedni valahonnan?

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.05, 07:04

Sőt, a Kard és Mágia rendszeréhez készül a "Kalandozások Titán világán" kiegészítőnk, ami új szabályokat, kasztokat, és "Titános" hangulatú módosításokat tartalmaz.

Ha gondolod, küldök egy BÉTA verziót.

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.04, 21:45

Szia én játszottam Titánt, a Fighting Fantasy – The introductory Role-playing Game szabályai szerint, vagyis tkp. a normál KJK szabályok szerint ment, vagyis a harcon kívűl nem nagyon voltak szabályok. Szokásos szerencsdobás, meg ilyenek.

Bocs a dupláért, de úgy tudtam, hogy ez is fordítás alatt van/volt, de most nem látom nyomát, valakinek van erről információja?

A Zagor.hu oldalán megtalálható az Alapkönyv és a Szörnyekkönyve magyarul + pár kalandmodul.

Nem teljesen ugyanaz, de pl. az újabb verzióban benne van a régi 8x-es kiadású könyv első kalandja, de köszi.

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.04, 21:09

[quote name="theomer" post="2094460" timestamp="1420361454"]

[quote name="theomer" post="2094456" timestamp="1420360704"]

Szia én játszottam Titánt, a Fighting Fantasy – The introductory Role-playing Game szabályai szerint, vagyis tkp. a normál KJK szabályok szerint ment, vagyis a harcon kívűl nem nagyon voltak szabályok. Szokásos szerencsdobás, meg ilyenek.[/quote]

Bocs a dupláért, de úgy tudtam, hogy ez is fordítás alatt van/volt, de most nem látom nyomát, valakinek van erről információja?[/quot
e]
A Zagor.hu oldalán megtalálható az Alapkönyv és a Szörnyekkönyve magyarul + pár kalandmodul.

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.04, 09:50

Szia én játszottam Titánt, a Fighting Fantasy – The introductory Role-playing Game szabályai szerint, vagyis tkp. a normál KJK szabályok szerint ment, vagyis a harcon kívűl nem nagyon voltak szabályok. Szokásos szerencsdobás, meg ilyenek.

Bocs a dupláért, de úgy tudtam, hogy ez is fordítás alatt van/volt, de most nem látom nyomát, valakinek van erről információja?

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.04, 09:38

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6223 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.01, 11:41

Mydgard, mi is játszunk Titánon, bár a rendszer Kard és mágia, lehet, be tudnál csatlakozni, megkérdezzem a srácokat?

Mydgard

Mydgard

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.19, 03:00

Hát ez marha jó, ilyenhez én is szívesen csatlakoznék. :-)

Jó lett a zagor.hus "Kaland Játék Kockázat füzetek 1", nem is tudtam, hogy voltak a Warlock magazinban 200 fejezetpontos kalandok. wink.gif

Mi amúgy most pont Titánon játszunk AD&D szabályokkal:
a karakterem egy hetvenkedő, önfejű vynheimi barbár, extrém magas erővel és extrém alacsony bölcsességgel, aki sokáig mindenféle halászbárkákon meg kereskedőhajókon szolgált, de aztán rossz társaságba keveredett, és elszegődött verőlegénynek Feketehomok kikötő egyik játékbarlangjába. Szigorúan nézni és pofonokat osztani mesterien tudott, de kaotikus jóként az alvilági leszámolásokhoz és gyilkosságokhoz már nem fűlött a foga, így a magasabb zsold reményében beállt inkább Azzur palotaőrégébe. Két napig volt tag, de összeverekedett az egyik troll tiszttel (őt a találkozásuk óta Görbeorrnak csúfolják smile.gif), és menekülnie kellett a városból.

Heteken át egy kalóz cimborájánál bujkált, de kevesellték a rablott kincseket és sokallták a vérontást, visszaszöktek inkább a kontinensre, és miután elcsíptek pár pletykát egy magas hegyről, aminek a mélyére valami gonosz mágus vackolta be magát egy rakás kinccsel, úgy döntöttek, kifüstölik onnan azt a "kezdő illuzionistát", és megosztoznak az aranyain. Útközben találkoztak egy Jégujj-hegységből jött sámánnal, meg egy gnóm varázslóval, akik az elhullott állatok miatt jöttek elő a vadonból, hogy megnézzék, mi okozza a járványt és az éhínséget. Szóval most épp felszecskázzuk az orkokat meg a patkányemberré változó réveészt, aztán majd jön sorra a többi Allansián játszódó lapozgatós könyv. :D

Módosította Mydgard: 2014.12.19, 03:00

Mydgard

Mydgard

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.18, 20:36

A zagor.hu nagyon fel lett tunningolva, érdemes megnézni.

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.21, 07:20

Fent van már a Szörnyek Könyve is forditás is, a KJK oldalon.

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 802 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.31, 08:01

Köszönöm a linket. Valaki próbálta már gyakorlatban az ott lévő rendszert? Konkrétan az érdekelne, hogy a szociális és ismeret próbáknál nincs hátrányban egy gyengébb ügyességű varázsló?

Sajnos nem, mert mire "kijöttek" a magyar fordítások, addigra már nekiláttunk Titánt játszani a Myriador D20 rendszerével. Viszont engem is érdekelne a dolog.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]