Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

D&D RPG formajaban is megjelenik a WarCraft (forras: prog.hu)

• Válasz írásához lépj be
29 hozzászólás érkezett eddig

_halflife (NPC/NJK)

_halflife (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.05, 11:45

Majd meglátjuk!Csak ne roncsák el, ha már belekezdtek!

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.29, 10:14

Érdekes! Meglátjuk hogy fog tetszeni másoknak

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1900 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.26, 12:35

éj-elf szvsz jó (elvégre az eredeti Night-Elf ugyanezt jelenti).
És valóban nem a drow-król van szó, hanem egy másik fajról. Blizzardék meg szerintem mindig is jól kidolgozták a világukat - vegyük csak példának a WC2 manual-t, amiben jópár oldalon keresztül sorolják fel Azeroth ork-klánjainak rövid leírását... ^,^
És én igenis szeretnék WC világában RPG-zni. Akik szeretik ezt a világot, azoknak mindegy, hogy Dragonlance megjelenik-e vagy sem, akik meg nem szeretik, azok meg úgysem veszik meg.
Szerintem a világok nem jelenthetnek egymásnak konkurrenciát, hiszen nem azért játszol DL-t, mert pl. szebben néznek ki az elfek, vagy mert +2-t kapnak CHA-ra, hanem mert a világot szereted. És akkor hiába Forgotten Realms, hiába Ravenloft. Ez nem olyan, mint amikor egy új cukorkát dobnak piacra... ^,^

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.26, 11:49

Nephryte: szerintem ezek nem sötét elfek. Árny-elfnek vagy éj-elfnek szokták fordítani nemhivatalos források, egyik rosszabb, mint a másik, de nem a dark elf/drow fajról van szó, ez számomra egyértelműnek tűnik. Ez szerintem nem azért van, mert Blizzardék "bele mertek nyúlni" az általános heroic-fantasy-be, egyszerűen egy másik fajt választottak/találtak ki a játékukhoz.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.25, 19:34

Érdekes, hogy leginkább azok háborognak a revised D&D ellen, akik nem is játszanak vele, hiszen a D&D miatt döglött le a saját kedvenc RPG-jük szekere. :(

Az is érdekes, hogy a Wizards eredetileg saját maga akarta kiadni a Warcraft-ot, aztán mivel nem akart belebukni átpasszolta egy másik cégnek. Nagyobb füstje lesz ennek Warcraft-nak, mint lángja. Jó reklám a D&D-nek, de baromi rossz üzlet lesz a Sword & Sorcery-nek. A Wizards kiadja a saját kis pályázatos új világát, nyáron jön a Dragonlance! A Warcraft-nak semmi esélye nem lesz. :)

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.23, 19:02

Daoldin!

A Dragonlanceban nincsenek orkok. Nem azért mondtam, hogy szekáljalak, hanem azért, mert ez tény.

Én már várom a Warcraftot, de nem a papíros verziót(arra ott a DnD), hanem a WoW-ot.

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2680 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.23, 18:43

itt a fajok inkabb kasoknak valok (na eert meg paran utni fognak enem :( )

Ember - lovag / Pap
Ork - Barbar / Saman
Undead- Varzslo / (Harcos)
N. Elf- Tolvaj / Druida

Nephryte

Nephryte

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 421 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.23, 14:21

No és persze a sötét elfek sem gonoszak és nem is táposak. Eleinte azt hittem, ők lesznek a legkeményebbek, aztán meg épp velük vesztettem a legtöbbet... :(

Daoldin

Daoldin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.23, 10:16

Azért én annyira átlagos világnak nem mondanám a Warcraftot, hisz itt végre a többi fajjal egyenrangúak az orkok, nem pedig csak legyaknivaló, gyenge, és ostoba szörnyek mint Középföldén, vagy bármelyik Adnd-s világban. Büszkék, erősek, és híres harcosok - ez kell minden ork rajongó szerepjátékosnak :o)
(még mielött... szal igen, nem csak itt reformálták meg az orkokat, van más rendszer is ahol ezt megtették, de sajna nem ez a jellemző)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.23, 09:39

balight: a revised edition valtozasai ingyen letolthetok lesznek a megjelenes napjan.

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2680 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.23, 08:58

Dragon 304 szerint DnD3.5-nek hivjak, es csak a WotC ujabb penznyuzasi baromsaga, hogy mindenki ujra vagyen meg mndent, ami mar megvan, csak az uj 'revised' alapjan :((

az uj PHP 70 oldallal tobb (kb ennyire fer el a dragon 270-304-ig publikalt extra taposztalyok 'leirasa') remelem(bar igazam nem lesz), hogy nem lesz sikeres a revised edition.
>:)

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.22, 23:26

Haliho!

Ennek a hirnek meg en is orulok... (marmint D&D, D20 ide vagy oda...)talan be kellene szerezni egyet abbol az uj phbbol? :(

Az uj kiadas alapjan egy 3.25-ot emlegetnek, valamint azt, hogy a valtozasok biztosan fent lesznek pdfkent.

R.

__balight the light knight (NPC/N (NPC/NJK)

__balight the light knight (NPC/N (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.04.22, 20:01

jaja. szerintem ez a revised kiadás elég szoás nekünk, hiszen mire ezt a delt lefordítja. Jó lenne ha valami ingyenes doksiban kiadnák a változások a szabályokban... gondolom azért nem olyan anygok.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4167 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.22, 21:00

Igen, júliusban jön a három revised alapkönyv és azokkal együtt lesz a WoW is. Az eredeti hír az angol oldalon sokkal tisztább és egyértelműbb. :(

http://www.swordsorcery.com/swordsorcery/press/Warcraft.html

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.22, 20:46

Edem:

Asszem kijön valami javított kiadása a D&D harmadik kiadásának, legalábbis háborogtak erről az rpg.net-en, de nem tudom, hogy a hírben erre gondoltak-e....

Allenza

Allenza

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 215 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.22, 21:41

WoW:)

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1900 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.22, 18:45

Engem egyvalami zavar:
"A D&D hamarosan megjelenő legújabb, átdolgozott változata"... Ez most DnD3.1, DnD4, vagy csak régi a hír? ^,^

_Cougar (NPC/NJK)

_Cougar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.22, 18:40

Szerintem jó ötlet, én imádom a WarCraftot. Bár a világa klasszikus fantasy, tehát nem igazán tudom, miben lesz más... igen, a D2 the Aweking is kijött dnd-hez. Én várom!

_Tileo_M (NPC/NJK)

_Tileo_M (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.22, 17:28

Á, ne fáradj vele MAXXxxx ez a Gollamos stílus jól áll neked :()

Attól függetlenül hogy valóban nem egy egyedi világról van szó a Warcraft esetén, azért én belekukkantok majd.
(Gondolom hasonlóan a Rune RPG-hez itt is a játék népszerűségét igyekeznek elsősorban kiaknázni.)

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.22, 17:25

Ráadásul én úgy emlékszem, hogy a Diablo 2 is kijött papir rpg formában.
Kisqqcs

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]