Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Lanclevelek kuldoinek tanfolyama (BePe)

• Válasz írásához lépj be
25 hozzászólás érkezett eddig

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.19, 14:00

>Bala: melyik egyetem?

Nem ertem a kerdest :)

> mert pl. a *@mail.elte.hu
>rajta van valamelyik spamlisten... ;)

hat, az elte meg is erdemli, ha eltesek smapokat kuldozgettek...

En szivem szerint a hotmail.com -ot is ugy ahogy van szurnem, de az embernek mindig eltunik igy 1-1 fontos levele... :)

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1899 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.18, 12:28

Raistlin: meg kevés a rács.

_Raistlin (NPC/NJK)

_Raistlin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.17, 22:55

Sephirot_Istarii:
Nem az a baj, hogy nagy az isten allatkertje, hanem hogy alacsony a kerites.

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.17, 06:42

Haliho!

S aki meg mindig ugy erzi, hogy neki okvetlenul el kell kuldenie:

http://www.csicop.org/chain/

R.

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1899 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.15, 22:57

dave: spam-and-eggs rulez :-D

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.15, 20:21

off: a spam kifejezés Monthy Python-k közreműködésével került a köztudatba. Eredetileg ez egy angol húskonzerv, mint nálunk a tavaszi vagdalt. Csak ott még szarabb... :-) Na, azt hívják spamnak... A konkrét M.P.-féle spam közjátékot pedig mindenkinek ajánlom.

dave_t_i

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1899 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 19:29

Sephirot: regisztrálj két címet, csinálj kettő között automata továbbítást, és az egyik küldjön még másolatot a srácnak. aztán dobd meg egy spam-el az egyik címet... :-DDD
Jester: rossz leányzóknál próbálkozol... nekem eddig még meg is köszönték...
Bala: melyik egyetem? mert pl. a *@mail.elte.hu rajta van valamelyik spamlisten... ;)

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2680 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 19:00

Sephirot_Istarii : tiltsd le az o (es csak az o) mailcimet a bejovoktol (automata kukazas) , majd leszokik rola ;)

_Krystal (NPC/NJK)

_Krystal (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.14, 18:36

Én már a papíralapúnál is megvoltam győződve, hogy a posta generálja az egészt ;)

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 18:19

Szervusztok!

Sephirot - ha jóbarátod, akkor olyan hülye, mint hat bár rendőrcsizma. Nyugodtan küldd el a picsába, ilyen barát nem barát.

Ha csak haver, akkor még nyugodtabban emlegesd az anyukáját, hátha elszokik tőled.

_Sephirot_Istarii (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2003.02.14, 16:31

Jah, és bocs hogy ezt így ideírtam, csak gondoltam jobb ha megtuddja a nagyközönség: Nagy az isten állatkertje (és tele van lámákkal)

• Látogató

Kelt 2003.02.14, 16:30

Én azt nem értem, hogy hogy képes ez egyáltalán az eklküldés után azonnal még életben maradni...
Mondjuk Mo-n minden 3. internethasználó Lámer.
Nem lehet, hogy 5 elküldött példányból csak 1 maradjon fenn, és az az 1 megmaradt példánya Nem Lámereket idegesítse. For íkszempöl (angoltudók előnyben:))):
Van egy "haverom".
Ez a gyerek azt se tudja, mi fán terem a crack.
Neki az Imperium Galaktika 2 egy brazil számítógépes játék.
Neki van kábelnetje ISDN-el, de nem mehet fel rá, mert csak x-y időpontig tud rácsatlakozni.
És ami a legroisszabb:
MINDENT MEGTESZ, hogy őszerinte ő menő legyen.
Ahhoz hogy menő legyen szerinte el kell minden ilyen marhaságot küldenie 200 címre. A baj az, hogy 1 ímélcímet ismer csak az enyémet.

Adjatok egy tanácsot, a lángszórón, UZIn és taktikai atomfegyveren kívül, mi segíthetne rajtam?

Jester

Jester

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1380 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 15:55

Jah és majd elfelejtettem, hogy a női nemből kikerülő ismerősök álltalában mélyen megsértődnek, ha az ember hasonló okításban próbálja részesíteni őket, vagy csak finoman megpróbálja megkéni, hogy a jövőben mellőzzék a Tibeti Gyógyító Mantrák, illetve az Albán éhezők segélykiáltásainak a küldözgetését. ;) Szóval óvatosan urak, egy-egy idióta, de "szívhezszóló" levél könnyedén becsapja a gyengébbik nem képviselőit és a végén az a Homo Sapiens csak Homo marad, mert megutálják a tudalékossága miatt! :))

Jester

Jester

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1380 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 15:51

Allenza: El kell, hogy keserítselek, de ilyen papír formájú Spam levelekkel, már a századfordulón játszottak nagyanyáink és nagyapáink, nem kimondottan az elektronikus média találmánya, csak itt talán, gyorsabb és könnyebb.

Másrészrőlpedig, ilyen ingyenes mélcímszervereket gyakorta törnek fel, vagy adnak el jó pénzért belső emberek információt az ott regisztrált címekről, ezek aztán felkerülnek egy-két hacker oldalra, meg néhány pofátlan spammarketinges kezébe és máris záporoznak az "Enlarge your penis", "Best interest rates", "Lose fat" valamint a Gimme money és Gimme mo' money típusú levelek. Egy biztos a legkomolyabb hiba ezekre válaszolni bármit is, például, ha azt kérik, hogy ha innen többet nem akarsz levelet kapni, vagy le akarsz kerülni a címlistáról akkor egy "válaszlevélben" jelezd feléjük és ők örömmel felejtenek el. Egy ilyen "lemondás" a legbiztosabb módszer arra, hogy az ember megtriplázza a mélboxának a forgalmát. ;) Ezt fűzném még hozzá infoként.

Daneel

Daneel

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4352 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 14:59

Ez tök jó!

Azt hiszem, kimásolom, és továbbküldöm mindenkinek a címjegyzékemben, csak előtte hozzáteszem: "Ezt a levelt küldd tovább minél több embernek, mert így hozzájárulhatsz, hogy mindenki egy kicsit kevésbé legyen hülye!"

;)

_LeComte (NPC/NJK)

_LeComte (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.14, 14:21

A http://yikes.tolna.net cím régóta elmentve, mindenkinek el is küldöm, akit illet :-DDD Nem szoktak neki örülni...

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 11:32

Ezt a prim szurest megnezem...
jo lenne, minden e-mail cimemrol a primes cimre tovabbitom a leveleket, es a primest meg az egyetlen cimemre, ami spam nelkuli es olvasom... ;) Jo otlet... :)

Biri

Biri

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 10:35

"ha a mailerdaemon nem értesít vissza, akkor él a cím"

Ezert kell az ilyeneket szepen a mailer daemon neveben visszakuldeni, hogy ilyem email marpedig nincs. :-) Drasztikusan csokkenni fog a kapott emailek szama. Ugyanis ha nem kapjak vissza, akkor nem csak ok hasznaljak fel, hanem tovabb is adjak, hogy az xy@xy.tld email cim el, ide lehet kuldeni csomagot.

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1899 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 10:22

shift-del??? pine-ban nem csinál semmit... én D-t szoktamnyomni ;-D
Allenza: tudtommal az volt előbb... legalábbis még ált.isk. koromban dobáltak nekem ilyesmit... az meg már naaaaaagyon régen volt... :-S

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2680 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 08:48

Biohazard: ez pontosan a SPAM kategoria (es nemsokara buntetendo ;)) )
edem: el nem olvassa... sajnos igaz, sajat unokatestveremet kellett leszoktatnom arrol, hogy ilyen baromsagokat kuldjon (vagy csak spamszurot raktam be??? )
Allenza : gonosz tovabbkuldo :)) de a shift+del igencsak regota hasznalt es hatekony modszer...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]