Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Salvatore: Ezer ork - az RPG.HU Talalkozon (Delta Vision)

• Válasz írásához lépj be
31 hozzászólás érkezett eddig

_shanka (NPC/NJK)

_shanka (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.04, 10:20

Hello

Személy szerint - Dallas mivolta ellenére is - nekem bejönnek ezek a könyvek. Persze van közte egy-két sz*r, de ettől függetlenül tudom, hogy mit várok tőle - a mesét.

A delfines szitu valóban űber gáz volt. :)))

Mellesleg nekem az Menedék és az Örökség jött be a legjobban. Bár mondjuk a nagy háború is borzalmasan jól volt leírva.

Más: Az első trilógiát keresném régi kiadásban! Árajánlatokat U2U-ban vagy mailen kérnék!

bye

shanka

ps:Harpell rulez!!! :)))

Mantis

Mantis

Ápolt

• Fórumita
  • 502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.26, 21:10

Elolvasva a hozzászólásokat, akkorát bólintottam, hogy majdnem leesett a fejem. Salvatore unalmas, önmagát ismétli már ki tudja hány könyv óta. Én az első hat könyvét vettem meg, de az Otthon a Száműzött és a Menedék felemeésztette az író minden ihletét. Soha többet nem veszek Salvatore könyvet, legfeljebb gyujtósnak.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3329 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.25, 23:24

Na,ahogy elnézem,már megint egy hulladék a futószalagról...szerintem lassan már több könyvet ír,mint amennyit olvas,lassan számbavenni is nehéz.
Az "Otthon",meg a folytatása még nagyon ott volt,de azok eonokkal korábban íródtak...

Herbal

Herbal

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.24, 17:04

Sziasztok!
A Szilánknak az ő szolgája nekem is tetszett, de a legnagyobb előnye, hogy nem Drizztről szól!
Egy kicsit már tényleg sok...és már nem is jó...

Salander

Salander

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 115 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.22, 02:41

LordShalafi:
en most kinlodom az Elminster a pokolbannal... es 1000% hogy nem lehet alulmulni

_Pljuskin (NPC/NJK)

_Pljuskin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.21, 18:44

Egyébként Sziklai István (asszem így hívják)
fordította a Szilánk szolgáját, azzal pedig nem
volt különösebb baj.A Kardok tengere fordításával
kapcsolatban nekem nem tűnt fel semmi negatív dolog, inkább a sztori volt lapos.
Egyébként szerintem a Törp az sokkal jobb, mint a törpe!!! Egyáltalán, mér fordítják törpének??

_LordShalafi (NPC/NJK)

_LordShalafi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.21, 18:05

Alig várom már, hogy olvashassam!!
Bár addig még várnom kell egy kicsikét, mert a Félszerzet ékkövét még nem sikerült beszereznem.
Remélem ez az új Drizztes könyv nem lesz akkora csalódás, mint az Elminster a pokolban!!

_Rincewind (NPC/NJK)

_Rincewind (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.21, 14:43

Hagyni kellett volna a Szukits-nál a kiadást, ott legalább hozzáértők dolgoznak és nem cseszik el a fordítást, mint a legutőbbi kötetben.
Nekem teljesen elvette a kedvem az egésztől annyira borzalmas volt a fordítás. :)

_Lacpapi (NPC/NJK)

_Lacpapi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.20, 18:08

Én most fejeztem be az Ezüst erek-et és szerintem nagyon jó.Remélem ez az új könyv se lesz rosszabb.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.20, 13:19

Forgotten Realms világáról újabb trilógia készül!

Drizzt és Elminster ott ahol még Xp van
Drizzt és Elminster az elveszett Xp-k földjén
Drizzt és Elminster a menekülő Xp-k nyomában

:-)

Pampalini

Pampalini

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 170 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.20, 10:07

Knight: Nekem meg pont az Örökség tetszett a legjobban! (Igaz, azt olvastam először). Az utána lévők pedig ... hát... Amióta Wulfgar manifesztálódott, vmint Kedvenc sötét elfünk delfinnel hozta vissza kedvenc szobrát, és a többi agyatlanságról ne is beszéljünk!

chipie_ambrosia : küldj U2U-t!
Szvsz lassan vigyük át ezt egy fórumba... azt hiszem van ilyen Salvatore-s topic

Knight

Knight

Lovag

• Fórumita
  • 934 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.19, 22:16

En nekem tetszett majdnem az osszes Sotetelf konyv.Egyedul talan az Orokseg,Hajnal Osvenye nem jott be annyira meg talan a Csillagtalan Ej.A tobbi szerintem nagyon f***ara sikeredett.Az Entreris kicsit talan eroltetett de szerintem az is belefer.
Nekem ennek a cime is tetszik.Nagyon jol csendul.

Egy szoval en mar nagyon varom.
Knight

Salander

Salander

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 115 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.19, 18:39

nem adhatták volna az 1000 ork helyett a '1000 scimitarral kibelezett ork' címet neki? ugyis ez a vege.... vagy csak tul egy kaptafar mennek mar a Salvatore regenyek

2, remelem nem az a fordito csinalta, aki a Kardok tengeret... parasztosan/régiesen beszélő szereplők.... rémálom :>>>

Sanctus

Sanctus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 994 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.19, 17:25

Ké't karda veri az or'kokat! Teccik éteni?!

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1900 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.19, 17:06

Ehh... "Vadászereklyék Trilógia I. kötet" - ugye jól látom? Szóval várjatok még a rókabőr felháborodással, úgyis lesz még 2...
pedig 1000 ork már igazán legyakhatná Drizztet... Salvatore meg végre írhatna másvalakiről... :-(

Allenza

Allenza

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 215 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.19, 16:54

Amerikában már nagyon sok minőségi írást is kiolvastak a népek, aminek itt is jobban örülnének az olvasók:(

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.19, 16:49

Holá!

Eddig még begyűjtöttem a drizzt-regényeket, de a Kardok tengere rajtam is kifogott. Azért nem igaz, hogy nem nézi át senki a fordítást! Angolban lehet, hogy nagyon pengéül hangzik a fentezienglis, de azért nem kellett volna így magyarítani. Folyton megtöri az olvasás lendületét a sok "magyartalan" szó. Ahogy az előzetesből kivettem, megint egy túlbuzgó fordítóval van dolgunk. Ehh, a borítója jól fog kinézni a polcon.:)))

Danjou

chipie_ambrosia

chipie_ambrosia

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 564 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.19, 16:45

Hat igen! A Kardok Tengereben Bruenor kicsit skizofren volt, hiszen hol torpul, hol tahoul, hol nemesemberkent beszelt!
Pampalini: megvan neked a sotetseg ostroma is/eladod esetleg, ha igen akkor nekem kene, mert csak az hianyzik mar a sorozatbol

Pampalini

Pampalini

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 170 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.19, 16:29

Oszt ménne???
Nem értüm mög, mi a gond oszt Kardkák Vízéből!
Én eztet örtettöm. Jó kis uszó ojjektumok pufolták egyemást e.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.19, 16:12

Épp ideje.... amerikában már rég kiolvasta mindenki

Tényleg nagyon rókabőr, bár ha valakinek az összes eddigi megvan, biztos megveszi a következőt is....

Csak ne az fordítsa aki a Kardok tengerét fordította....

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]