Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Katonak (Fallout) (Sztorm)

• Válasz írásához lépj be
14 hozzászólás érkezett eddig

_Hayt (NPC/NJK)

_Hayt (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.01, 15:06

Nagyszerű a csatajelenet. Nekem leginkább a Fallout Tactics hangulat jött le, nem csak a BoS miatt. Csak így tovább!

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.20, 14:51

Ákos ez KIRÁLY, egy könyvet is csinálhatnál már mert már elvonási tüneteim vannak Fallout ügyben.
Gerret

_kevin.w. (NPC/NJK)

_kevin.w. (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.11, 12:12

Végigjátszottam a Fallout 1-2 Pc-s játékprogramot és messze jutottam a Fallout Tactics c.játékban is.Persze lehet hogy ti nem ezekről beszéltek.A Brotherhood of Steel miért ne használhatott volna génmanipulációt amikor a térség egyetlen fentmaradt high tech katonai alakulata volt?

Tokapeb

Tokapeb

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 17 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.06, 23:45

kevin.w. -nek: Vagy az ízlésünk más, vagy más programról beszélünk. A Fallout, és a Fallout BOS (Tactics) az /sajnos/ két nagyon különböző hangulat. A novella valószínűleg a második ihletésével született, és a hangulata ahhoz telitalálat. Én másról beszéltem, és szerintem Anonymous no.2 -is.
Conquerorx- nak: Nem használ? Leírva tény, hogy nincs sehova, de ez nem kikötés szerintem, ezt kár lenne a hibák közé tenni. (Pl. Gandalf-ot sem láttam soha Fireballt, vagy Finger of Death -ot nyomni, mégsem lepődnék meg rajta.. :))

_kevin.w. (NPC/NJK)

_kevin.w. (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.06, 15:32

Az összes "anonymus" kritikusnak üzenem,hogy ne névtelenül mondja el "magvas" véleményét az irásról.Hanem vállaljon fel legalább egy nevet és e-mailt,ahol az ő véleményére is adhat választ az író.A regisztrációt a interaktív/fórumok pont alatt lehet elvégezni.

Az én véleményem ez,hogy igazi FallOut hangulata volt ennek az írásnak.Az író nagyon érzékletesen írja le a csatajeleneteket,szinte láttam magam elött.Ami kevésbé tetszett hogy nem volt a végén csavarás,fordulat,csattanó.Számtalan jobb dolog történhetett volna Jake-el a végén,az ágyban való pöfékelés helyett.Összeségében tetszett.)

Tetszett másoknak a Fekete Por c. írás (régebbi),ha gondoljátok keressétek meg.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.05, 21:15

Érdekes,érdekes....
Most valahogy újra falloutozn támadt kedvem .
Nem rossz !

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.05, 13:30

Nem rossz, de a BOS nem használt soha génmanipulációt.Egyébként FALLOUT rulez !!!
Remélem lesz 3. rész is.

Conqueror a stratéga

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.05, 08:31

ja meg Fallout nem Faalout, megint csak bocs , de még korán van

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.05, 08:29

nem pánél, hanem páncél bocs az elírásért

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.05, 08:29

Szerintem a novella nem rossz, de a Faaloutból nekem sem ez jött le. Egy kiégett világban, ahol a BOS-is hol itt- hol ott vonul vissza, ahol a saját katonáinak is pénzért tudja csak adni a muníciót, szerintem ott elég energiáját köti le az energia pánélok utánpótlása is, nem hogy inplantokra meg génmalipulációra fordítsa a nemlétező feles energiáit.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.04, 21:49

A génmanipuláció és a fémimplant nekem valahogy nem férnek meg együtt. Vagy az egyik vagy a másik.
De a novella rulez, folytatást!!!

Tokapeb

Tokapeb

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 17 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.04, 10:57

Nem írtam jobbat, úgyhogy nem fogom "fikázni" (meg annál jóval jobb is) de nekem a Fallout -ból más jött le.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.04, 10:42

Üdv!

TECCIK!Fallout rulz, BoS meg méginkább :)))
Gratulálok

_BrotherT (NPC/NJK)

_BrotherT (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.04, 05:14

Csá!
Génmanipulált katonák? Nem is rossz!
Egyre jobb lesz, csak így tovább!
A többit emilben.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó