Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Retro szamitogepes RPG-k, kicsit maskepp (forras: hcgamer)

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

_Aldo (NPC/NJK)

_Aldo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.18, 23:06

hehe,
I'm Guybrush Threepwood, and I want to be a pirate!
Meg a Mo.Isl.1-ben mikor megkérdezem, hogy mi az a Grog :))

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.18, 20:50

Én a Monkey Island sorozatra emélkeszem, volt jó kis amigás átirat:))

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.18, 19:11

Tetszik, hogy nem felejti el senki a c64-es korszakot.
Mostanaban keszult el az elso webserver es kliens c64-re...

_Lamellus (NPC/NJK)

_Lamellus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.17, 20:59

Jaja, Rátkai féle kalandok rullz! Bosszú nagyon ott volt! Defender of the Crown-al is mennyit játszottunk, régi szép idők... :)

Olyanokra is emlékeztek, hogy Időrégész, meg A kastély? :)

Nézzetek el erre: www.lemon64.com

_Aldo (NPC/NJK)

_Aldo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.17, 12:51

Bizony bizony emlékszem én is a régi szép időkre, mikor a jó öreg lasztninnyába átküzdöttük magunkat először a mocsáron azt találgatva, hogy unlimited élet nélkül ezt hogy képzelték, meg a jó öreg Rátkai féle adveture-k, mint pl. a bosszú meg Új vadnyugat, hehehé, azok voltak a szép idők, csúnya grafikák(mai szemmel) + kiváló játszhatóság, és remek szórakozás. Jihííí meg Defender of the Crown, a zenéje még ma is csilingel a fülembe. Tam tam tadaam, tám tám tádáám, biztos emlékeztek...

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.17, 12:06

fathom:
Szerintem a TV outos videokártyák korában már nincs probléma az ilyesmivel :) Persze a régi joystick feelinget így is elvesztli a dolog. És bár már nem használom a c64-emet, nem fogom eladni, megmarad elmlékbe, nagyon sok boldog órát töltöttem el vele.
És bár a mai pc-s játékok szebbek, jobbak meg minden, de szerintem a régebbi generáció igényli valahol a nosztalgiát, és le fog szedni valamilyen emulátort, hogy megint újra játszhassa a régen látott gamékat.
És ha már ide lyukadtam ki, engedtessék meg nekem hogy kicsit reklámozzam a nem rég nyitott kis oldalamat ami régi játéktermi játékokkal foglalkozik:

www.tar.hu/brezostift

Hai!
Brezostift

_fathom (NPC/NJK)

_fathom (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.17, 10:53

Ave All!

Akkor újra, mert először nem ment.:))
Nagyon szép, Nagyon jó :))
De tényleg. Csak a baj az, hogy ezek a játékok egyszerűen kívánják a tvét és 64kbyte memóriat, a basic nyelvről már nem is beszélve. Nem akarom leszólni a fejlesztést, de nem hiába nem adom el a C20-t és a Spektrumot. Ha összejövünk a haverokkal ilyesmit jáccani, annak sztem így van fílíingje.
Persze meg lehet cáfolni:)) Ha már ott vannak a PCék, akkor úgy is vmi mai játékkal fogjuk nyomni.

Visszhall mindenkinek.
Ui.: Játszatok Chicken Invaderssel... :D) 2415000 <-- az e rekord, tessék megdönteni.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.17, 10:53

Retro számítógépes RPG-k, kicsit másképp (forrás: hcgamer)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=2670

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]