Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Bunosok (Horus)

• Válasz írásához lépj be
28 hozzászólás érkezett eddig

_Tanja (NPC/NJK)

_Tanja (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.29, 19:39

Hát,a negatív vélemények ellenére, nekem tetszett a történet,az érzés,a megfogalmazás,meg főleg az egész úgy,ahogy van!Szerintem mindenki a saját stílusában ír,persze az nem muszáj,hogy mindenkinek tetszen!(ez nem azt jelenti,h.nem kell néha változtatni)Azért nem kéne leszólni más munkáját ennyire!Bár mindenkinek a saját dolga!
Szóval nekem tetszik!:)

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.29, 18:32

Bár én kizárólag olvasó vagyok, sosem voltak írói ambicióim, nekem kifejezetten tetszett, és egyébként is tetszeni szoktak Horus írásai...

Horus ne add fel, vannak akik szivesen olvassák a novelláidat!! :)))

Mano

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.28, 10:23

Forvith: Egy ilyen örökérvényű mondatot már koppintani kell? Anyám!

(Marvin, még mindig nem)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5608 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.28, 08:56

Marvin:
Azt hiszem veleme az a baj, hogy még nagyon új vagyok és nincsen szívem annyira lehúzni igazán semmit.
Még egyszer elolvasva beadtam a derekam:Neked van igazad...

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.28, 08:54

Nem a fogalmazással van a gond, hanem az érzéssel, ami áthatja. Mert az sajnos eléggé műanyag-szagú. Ezen kéne(szerintem) változtatni.
A "szart sem ér az élet" pedig egy echte koppintás az Utolsó cserkészből, ha nem tévedek.
(Forvith)

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.26, 12:36

Hát, pánikfiú, rossz hírem van. A "borzalomhalálkárhozat" fíling nem ez. Amit itt láttunk, az max. annak vmi nagyon óvodai szintű, kínos vigyorgásra késztető paródiája, és ezen sajna az sem segít, hogy a művész komolyan gondolta.

(Marvin, csak nem tud bejelentkezni)

panicboy

panicboy

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 127 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.26, 01:24

Sztem se olyan rossz!Igaz h kliséhegyekre épült, de akkor is viszonylag jol megírt.Nekem most bejött ez a "borzalomhalálkárhozat" fíling... néha ilyen is kell!:)

Mantriel

Mantriel

Fehér Torony Mágusa

• Fórumita
  • 454 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.26, 00:36

Hát ez nem lett valami fényes. Kár érte. Jó is lehetett volna. Egy kicsit többet adok mint az átlag, mert látom magam előtt, hogy hová lyukadt volna ki.

Arsentis

Arsentis

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 387 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.25, 19:16

Ühümm. Teljesen egyetértek Aleisterrel. Fogalmazni nem csak a novellák, de a kritikák megírásakor is kéne.. talán.. esetleg, ha már olyan nagy íróknak tartják magukat az "urak".
Amúgy nekem az a sor, hogy
"- Ilyen nincs! Ez ő! Bassza meg! Bassza meg!"
nagyon tetszett. Persze ez még nem határozza meg a novella egészéről alkotott képemet, de én mindenképp pozitívumként értékelem. És mivel eddig pozitívumokról nem sok szó esett...

Maradok,
Arsentis

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.25, 14:58

Annak ellenére, hogy ez az írás tényleg nem valami nagy szám, leginkább csak Thak véleménye elfogadható úgy-ahogy tálalta.
Úgy veszem észre pangás lehet a flémen ... ha már egyesek idejönnek kiadni magukból a napi felgyülemlet fikamennyiséget.

_Aina_Narloth (NPC/NJK)

_Aina_Narloth (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.25, 11:24

Mondom, én nem vagyok író, tehát fogalmam nincs hogy mi az amitől ezt a kis irományt ilyen katasztrofálisan kellene megítélni. De mondom: ti tudjátok...Ettől függetlenül nekem még mindíg teccik. Lehet hogy pár év múlva én is azt mondanám hogy "te úr isten", de még egyenlőre nem tartok ott. No, csak ennyi.
'Napot!
Máskor jobb ha az ember meg se szólal...

Thak

Thak

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 220 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.25, 06:36

Azt mondják, a legnagyobb íróknál is van olyan, hogy alkotói válság. Olyankor hiába igyekeznek, nem tudnak a megfelelő színvonalon írni. Gondolom, a mondani való fogy el. Ennél fogva, gondolom én, igazából csak az egy bizonyos szintet megütő alkotókat sújtják ilyen válságok. A középszerűek (és a még gyengébbek) nem zavartatják magukat attól, hogy amit épp írnak, az milyen minőséget képvisel (rosszabb esetben megítélni sem képesek).
Valamikor én is írogattam novellákat, és nyilván azt hittem, hogy ezek aztán jó kis írások lesznek. Aztán elolvastam őket később, és úgí döntöttem, inkább ne olvassa őket más. Mert teljes joggal húzták volna le a sárga földig.

Hát szerintem ezzel a novellával is ezt kellett volna tenni. Az indokokat előttem már felsorolták.

Aina_Narloth: Lehet, hogy ez egy szakbarbár közönség (vagy még rosszabb), de mondj egy olyan mértékadó fórumot, ahol ez a novella jobb visszhangot kapott volna.

_Aina_Narloth (NPC/NJK)

_Aina_Narloth (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.24, 23:21

Úgy néz ki én nagyon kilógoka sorból mert nekem speciál teccet...Nem'tom mi ebben az olyan rossz hogy le kéne hordani a sárga földig, de ti tudjátok...Hát igen, aki van olyan merész hogy leadja eme -öhhöm, hogy is fogalmazott BePe barátunk- szakbarbár közönségnek, az viselje a következményeit. Nacsak ennyi.
Tiszteletem
Aina

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.24, 23:05

Zokogtam. Majdnem kardomba is dőltem. A sztory nagyon gyenge. A tipikus "akkor is írok valamit" stílusban, vagy a "most olvastam egy novellát, én is megírom, csak más korban és más szereplőkkel". Ahogy már a többiek mondták: KLISÉ

pugnitass

ranagol60

ranagol60

DiceMan

• Fórumita
  • 3166 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.24, 13:26

Nekem igenis teccett! :)
Amúgy télleg nem rossz, de még lehet javítani a stíluson. Maga az alapötlet tényleg kissé sablonos, de ezt nem merem leugatni, mert én is hamarosan elküldöm az én hasonló stílusúmat. :) Jobban ki is lehetett volna dolgozni az ötletet, de tényleg nem rossz. :)

Tisztelettel:
R'naggol

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.23, 18:30

Hát, nem túl gördülékeny a stílus, de legalább akkora klisé a sztori, mint ide Délkelet-Pakisztán...

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.23, 17:49

A leírás király csak még egy kicit alakithatál volna rajta
Gabesir Wolfang

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2403 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.23, 15:08

Elolvastam mégeccer, és ledöbbentem: Dekszter, neked ez a standardnál is standardabb, ámde legalább giccses & bombasztikus gótvirnyákolás a remek kezdés? Az első 6 sor? Ugye nem?
Ha mégis, irány a 'Versek & ami belefér' a Vegyes alatt, ott van 2 elmélyült poémám, igényeidnek minden bizonnyal megfelelnek majd, csak azt ne akard tudni, hogyan csináltam őket.

turin

turin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3225 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.23, 17:12

Bazinagy közhely. De tényleg, még annál is nagyobb.

Ez a szárnyaszegett angyalos duma talán valamelyik brazil fékezett habzású szappanban volt, amikor két kapcsolás között éppen elcsíptem a telövizsönben.
Szerintem a bölcsek pont azért voltak azok, mert eszükbe nem jutott volna piacterekre ilyen baromságokat írni, de ki tudja...

A bérgyilkos meg nem lenne hosszú életű, ha minden meló során ennyit vernyogna. Komolyan, a hatéves Pistike szenvtelenebbül tépi ki egy légy szárnyát az oviban, mint ahogy ez itt bénázik.

Most mit mondjak, nem tehetek róla!

Lehet fikázni.

Túrin

_KaRMoS (NPC/NJK)

_KaRMoS (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.23, 13:23

Egy-két korábban lelőtt poén, egy-két korábban lelőtt nő....
:)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]