Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Armageddon 2092 - Mars (TwILeK)

• Válasz írásához lépj be
106 hozzászólás érkezett eddig

__balight the light knight (NPC/N (NPC/NJK)

__balight the light knight (NPC/N (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.04.22, 20:29

télleg halál gynege. szerencsére valami hülyének eladtam, egy hónappal a megvétele után... Mellesleg nekem eég volt egy hét, hogy "széthuljon" ez az "igényes könyv" :) Amúgy a rendszer télleg nem rossz... Mi minden más az. akkor már CP, steleg shadowrun (tudom nem az kategória, de nekem hasonlítanak na :) )

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5638 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.30, 07:10

Nem olvastam a cikket,de anélkül is tudom -hiszen MÉG mindig megvan otthon - ,hogy HATALMAS csalódás volt számomra. Egyszerűen egy koncepció nélküli klónjáték ami teljességgel játszhatatlan.

MadDog:valahogy nem igazán értelek...Sebaj, ízlések és pofonok.

_Anonymous (NPC/NJK)

_Anonymous (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.30, 06:44

Allenza:
Valóban erősen reklámszagú egy olyan játék ismertetője, amihez évezredek óta nem lehet hozzájutni. (vagy ha igen, akkor is csak laponként) :-D

"Nemrégiben indult el egy weblap, melynek célja az Armageddon rajongók összegyűjtése, leírások, kiegészítők közzététele, fórum felület létrehozása"

Hát igen, látom hogy ezen valaki baromi nagyot akar majd kaszálni...:-D

Vagy ha félreértettem valamit, elárulod, mit értesz te "reklámszagú" alatt? Esetleg mutatsz nekem egy nem reklámszagú ismertetőt?

woof

_qwertz (NPC/NJK)

_qwertz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.30, 06:37

Én is játszottam Armageddont, egy nagyon jó csapattal. Volt még a jugó háború idején, hogy lementünk Röszkére 2 napra az egyik sráchoz és egész végig ezt nyomtuk. A légi riadó (áthallatszott) a háttérben elég feelingessé tette a dolgot :)

Amúgy nekem is tetszett a rendszere, mert ha jó vagy pisztolyal akkor azzal is tudsz ölni. De voltak benne elég furcsa dolgok. Ha a szabályok szerint alkotod meg az embered akkor kezdöként is max sörétes puskád lehet. Géppisztolyról, meg géppukáról ne is álmodj (beszerezhetöség miatt).
Meg az egész világ szerintem össze volt csapva. Mi monjuk csináltuk az hogy az Armageddon szabály rendszerével játszottunk CP-t és egyböl nem hipertáp karakterek jöttek ki.

Everlast

Allenza

Allenza

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 215 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.30, 04:24

"Kicsit reklámszagúnak t?nik ez az egész."

Bocs késő van már, nem olvastam el az utsó bekezdést. :-)

Allenza

Allenza

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 215 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.30, 04:22

"igényes könyv volt, kifejezetten szép előlappal és hátlappal, benne sok (igaz fekete-fehér) rajzzal, rengeteg, a játékosokat segítő táblázattal."

Hát nemtom ízlések&pofonok, szvsz elég gyenge a borító. Arról nem is beszélve, hogy kb. egy hónap használat után lapjaira hullott szét az egész. Tovább nem is boncolgatnám a dolgot, ezt már megtette Kornya Zsolt régebben.

Kicsit reklámszagúnak tűnik ez az egész.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6469 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.30, 04:22

Armageddon 2092 - Mars (TwILeK)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=2766

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]