Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Megjelent: New York ejszaka ( jatek) (BePe)

• Válasz írásához lépj be
13 hozzászólás érkezett eddig

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 918 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.25, 08:50

:hammer: A fenti fordítás katasztrofális. Olvassátok el angolul is, please! A könyv nagyon jó, tele van eredeti, érdekes szereplőkkel, helyszínekkel, Christopher Shy megint remekel a portrékkal. Hasznos kiegészítő mesélőknek, hiszen ha nem is New York-ban játszódnak a történetek, akkor is jó példa arra, hogy milyen elemekből lehet a játékosok számára is izgalmas helyszíneket kidolgozni az egyébként nagyon is városhoz kötődő vámpíroknak. A várost egyébként úgy dolgozták ki, hogy kifejezetten fiatal, tapasztalatlan vámpírok is szerepet kaphassanak az éjszaka eseményeiben. Szóval ajánlani tudom csak, nekem megvan angolul, és mondhatni, nem csalódtam benne. Gyanítom, hogy a fordításban a fentieket alapul véve ezúttal - is - csalódnék, úgyhogy nem is veszem meg.

GP

Ui: Az értékelés az eredeti változatnak szól.

_eti (NPC/NJK)

_eti (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.06.23, 11:17

Én is örülök ennek akönyvnek, de még jobban örülnék, ha megjelenne Weinberg harmadik trilógiája!

_Afrad (NPC/NJK)

_Afrad (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.06.23, 00:18

Én tuti megveszem
örülök hogy kijött magyarul

_BBalint (NPC/NJK)

_BBalint (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.06.22, 19:02

Én leginkább egy Werewolf szabálykönyvnek örülnék, mert bár angolul megvan (és elég jó vagyok angolból) nincs türelmem hozzá. De ennek is örülök (bár nem feltétlenül veszem meg (az egyik haverom feltétlenül megveszi)).

doky

doky

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 922 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.22, 02:01

Persze, hogy folytatják.
Jönnek a klánkönyvek három havonta a klánregények sorrendjében, és mellette, közben más kiegészítők, mint például a by night könyvek (hála istennek). Még hogy elég ez az egy... Eh...!!! A Gangrel klánkönyv után az Útmutató az Anarchokhoz jön ki...
Év végére pedig elvileg a Dark Ages alapkönyv is kijön.
Én is mindet megveszem. És én is azért izgulok, hogy mindig legyen elég pénzem, amit ezekre, és a regényekre költhetek. Eddig szerencsésnek mondhatom magam, mert teljes a gyűjteményem. :-) Persze más sorozatokat is gyűjtök, nem csak WoD-ot.
Mindenesetre én örülök neki, hogy végre aktívan és tevékenyen múlatják az időt, és nem csücsülünk még mindig egy alapkönyvvel a kezünkben. Inkább ezekre költöm, mint dohányra, meg heti 1-2 alkalmi részegségre...
Mondjuk az se lenne jó, ha 6-8 alapkönyvvel csücsülnénk, mert a kiegészítők és a regények nélkül semmire sem mennénk az alapkönyvekkel.

panicboy

panicboy

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 127 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.06.22, 00:59

Üdv!
Na ez egy tényleg jó kiegészítő, Jól fog jönni ha majd végre eljutok addig h játszhatok!:)
Remélem folytatják ezt a szériát, és még több dolgot kiadnak majd.Csak birja majd a pénztárcánk...:)

Jakirte_Jak_Cyr

Jakirte_Jak_Cyr

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1280 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.20, 17:17

Líthas!
Épphogy kihevertem a Tzimsce okozta sokkot, máris itt a következő. Nem rossz.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.20, 11:24

Nem tartom magam rossz angolosnak de türelmetlen ember lévén nem lenne kedvem angolul végignyalni az egész könyvet.

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.20, 11:10

Még mindig olcsóbb, mint az angol változat!

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.20, 10:44

Ami Vampire az jöhet! Egyedül az árával nem vagyok mindig kibékülve, de ez van.

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.20, 10:02

Igen, nagyon jó... Legalábbis egy! Remélem nem kezdik lefordítgatni az összeset... Ez az egy viszont jól fog jönni! Meg jöhet a többi kiegészítő is... :-)

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2472 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.20, 09:02

Sztem is jó, hogy kiadogatják ezeket. És sztem mellette fordítgatják a clanbookokat is!

_sickboy (NPC/NJK)

_sickboy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.06.20, 07:42

Hali!

Nem rossz ötlet, kezdőknek jól jöhet egy kidolgozott város, mert az elején nehéz elképzelni a vámpírok társadalmát, vámpírok közti valódi <i>kapcsolatokat</i>.
De inkább a Mummyt, clanbook-okat meg ilyeneket fordítanátok először...
Én biztos megveszem, kell a gyűjteménybe.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6455 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.20, 07:42

Megjelent: New York éjszaka (+ játék) (BePe)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=2896

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]