Ugrás tartalomhoz

Fotó

Bajnokság

• Zárt téma Téma lezárva
894 hozzászólás érkezett eddig

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.05, 14:05

Már egyeztetünk a székesfehérvári BB játékosokkal. Kérlek várj pár napot.

Mortifer

Mortifer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 338 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.05, 13:48

Sziasztok!

A Főnix klubtól kaptam egy kedves felajánlást, hogy ha gondolom, ott is megrendezhetem a márciusi bajnokságot, mivel arra a hétvégére még nincsen programjuk.

A kérdésem az volna, hogy érdekelné-e a nagyközönséget ez a megoldás?

Kérem jelezzétek felém, ha igen, mert akkor nekifogok velük az egyeztetéseknek!

:D

Üdv: dz

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.01, 12:56

Jöhetnél a budapesti versenyekre is (viszünk neked haéászlét)...

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.01, 09:01

Éjjen éjjen. Menjünk halászlét enni :D :D :ok:
izé rakkenroll.

Ez remek hír! Csak így tovább! Én rögvest hozzá is járulnék a sikerhez 3 sörrel! :dilis: :rohog: :hc:
Remélem, mihamarabb személyesen is találkozunk veletek. Mikor lesz az első Szeged-Szegért BB verseny?

Bármikor is, vedd úgy, hogy én beneveztem!

Még egyszer vivát!
mUúR

Csatlakozom mUhoz! Remélem minél előbb rendeztek egy versenyt, ahova igyekszem én is eljutni! Ja és küldök én is pár korsó folyékony kenyeret: :ok: :sor: :sor: :)

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.31, 11:34

Ez remek hír! Csak így tovább! Én rögvest hozzá is járulnék a sikerhez 3 sörrel! :D :) :P
Remélem, mihamarabb személyesen is találkozunk veletek. Mikor lesz az első Szeged-Szegért BB verseny?

Még egyszer vivát!
mUúR

Csatlakozom mUhoz! Remélem minél előbb rendeztek egy versenyt, ahova igyekszem én is eljutni! Ja és küldök én is pár korsó folyékony kenyeret: :D :) :D ;)

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1035 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.30, 20:58

Ez remek hír! Csak így tovább! Én rögvest hozzá is járulnék a sikerhez 3 sörrel! ;) :D :)

Még egyszer vivát!
mUúR

Módosította mR_mU: 2010.01.30, 20:59

DrCsernus

DrCsernus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.30, 20:19

Örömmel tájékoztatok mindenkit, hogy elindult az első KoporsóSzöged BB-liga Szegeden, 8 edző részvételével.

2 lizardman, 2 ember, 1 goblin, 1 törpe, 1 skaven és egy ork csapat indult, de a nevezési időszak még tart. Ez egyelőre csak tesztliga, még ismerkedünk a szabályokkal, de az eddigi egy meccs gördülékeny volt. Ha bárkinek bármilyen tanácsa, ötlete van, nyugodtan szóljon, ez az első szervezésem, lehet, hogy máshol nagyon alapnak számító dolgok is sokat tudnának segíteni.

Üdv,
DrCsernus

TimeBandit

TimeBandit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 278 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.22, 19:42

Auuu...

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.22, 14:38

Én sajnálom a legjobban, mert ez nekem szülinapi verseny lett volna! :D

TimeBandit

TimeBandit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 278 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.19, 17:42

balszerencse!

Torq

Torq

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 512 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.19, 15:33

Kár.... :)

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.19, 15:30

:) Sajnálom...

Mortifer

Mortifer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 338 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.19, 15:20

Kedves Mindnyájan!

Sajnálatos hírt kell közölnöm. A márciusi II. Sztárok a Réten VB. technikai okok miatt elmarad. A Fenyves táborban ugyanis március 15ig felújítják a faházakat, ami természetesen jó hír, mert remélhetőleg még igényesebbek lesznek a későbbiekben, de nem biztos, hogy végeznek a munkákkal a verseny időpontjáig. Ezért a "kevesebb néha több" elvét figyelembe véve, ezen verseny megrendezését bizonytalan időre elhalasztom.

Viszont a nyári verseny, a Woodbowl 2510 időpontját már lefixáltam a táborral és gőzerővel készülök rá! Reményeim szerint e versenyről jóleső élményekkel és egyedi ajándékokkal tér majd haza! :)

A Sztárok a réten VB, ha igény volna rá és a BB-s társadalom is támogatja, akkor talán még az ősz második felébe is belefér...

Üdvözlettel: dz

Mortifer

Mortifer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 338 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.12, 11:36

Sziasztok!

Köszönöm szépen! ;) Akkor a szurkolófaktor vételét beleteszem.

A BBCR használatán még gondolkodom, de inkább hajlok a Torq féle szabálykönyv használata felé. Kevesebb a meló vele... ;) A csapatlistákat és sztárokat viszont frissítem a CR szerint, illetve ismét feltűnik néhány új lista és sztár is.

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1035 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.12, 10:54

Nem teljesen mindegy a szurkolófaktorod, mikor 1.500.000 aranyból állíthatod össze, ráadásul a saját kedved szerint, a csapatot? ;)

Torq

Torq

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 512 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.12, 07:58

szurkolófaktort én is vetetnék.
Valamint át kellene nézni mi lett más a competition rules és az expanded rules pack között. Az utóbbiról van magyar fordítás, az előbbiről nincs. Csak most nincs rá időm sajnos:(

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.08, 16:28

Én min 1 szurkolófaktort megvetetnék.

Mortifer

Mortifer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 338 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.08, 14:59

Sziasztok!

Alább a márciusi komáromi verseny szabályai olvashatók, egyelőre elbírálásra teszem közzé!

Kérlek benneteket, hogy osszátok meg velem a szabályokkal kapcsolatos észrevételeket!

A bajnokságban (előreláthatólag) a BB competitium rules (majdnem LRB 6.0) szabályai érvényesek az alábbi módosítások figyelembevételével:

- Minden edzőnek 1.500.000 arany áll a rendelkezésére, hogy összeállítsa a csapatát.
- Minden edzőnek legalább 11 játékost szerződtetnie kell a csapatába. Egy csapatban maximum 16 játékos lehet.
- Minden edző egyetlen csapattal indulhat a bajnokságon.
- A csapatok megalkotásához a bajnokság hivatalos csapatlistáját kell használni. Ez a lista néhány változtatást és kiegészítést tartalmaz. Letölthető innen:
- Szurkolófaktort nem kötelező vásárolni.
- Minden edzőnek lehetősége van a csapata megalkotásakor a csapattagokon, újradobásokon, szurkolófaktorokon és edzőgárda tagokon túl, Támogatásokat is vásárolni.
- A bajnokságban a következő Támogatások vásárolhatók: Bloodweiser lányka, Bíró lefizetése, Félszerzet szakács, Igor, Sztárjátékos, Vándor gyógyító, Varázsló, Speciális kártya.
- A Támogatások árára és mennyiségére az alapszabályok érvényesek.
- A csapat megalkotásakor megvásárolt Támogatás minden mérkőzéskor a csapat rendelkezésére áll.
- A bajnokság folyamán Támogatást cserélni illetve továbbiakat vásárolni nem lehet.
- Speciális kártya vásárlásakor csak a paklit és az abból húzandó kártyák mennyiségét kell meghatározni és kifizetni.
- A Speciális kártyákat minden egyes mérkőzés előtt újra ki kell húzni. A kártyák egyike sem vihető át a következő meccsre.
- Maximum 5 Speciális kártya vásárolható csapatonként.
- Csapatalkotáskor, maximum 10 fejlődés szétosztható a játékosok között a következőképpen:
- Egy-egy játékosnak maximum 2 jártasság vagy egy jártasság és egy alaptulajdonság növelés adható.
- Egy normál jártasság 1 fejlődéssel, egy dupla jártasság vagy egy alaptulajdonság növelés 2 fejlődéssel egyenlő.
- Minden alaptulajdonság (Mozgás, Erő, Ügyesség, Páncél) maximum +1-el növelhető.
- A fenti irányelvek figyelembe vételével bármilyen kombináció megalkotható.
- Minden meccsre 2 és fél óra áll a rendelkezésre. Amennyiben egy mérkőzés nem fejeződik be határidőre, úgy a „Vérbíra” lefújja a meccset. Az aktuális kört be kell fejezni, majd a mérkőzés véget ér.
- Minden meccs végén, minden Kiütött (K.O.) illetve Sebesült (Casualty) játékos automatikusan és tökéletesen meggyógyul. A meccsek folyamán a Sebesülés táblázaton (Súlyos sérülések – Casualty Table) nem kell dobni a játékosokra.
- A meccsek végén nincs pénzbevétel.

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.05, 11:25

vote FaVi for Best Supportiing Trainer 2009!;):)

THX!
:felvon:

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.05, 11:00

vote FaVi for Best Supportiing Trainer 2009!:felvon::)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]