Ugrás tartalomhoz

Fotó

Bajnokság

• Zárt téma Téma lezárva
894 hozzászólás érkezett eddig

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.04, 17:09

Persze THX megbeszeljuk Kristalyban... :felvon:

Tényleg, Ordas megfelel akkor neked ez a csapat? Egyébként 1 Thrower, 2 Storm, 3 Gutter, 6 Line, 1 Rat Ogre van kifestve illetve az összes mutáció és Hakflem. A hosszú lábú annyira nem feltünő mutáció, simán elmegy linenak. A nagykezűt + dobónak szoktam használni. A claws és a 3 kezű sajnos eléggé stormos, ezért azt nem nagyon szoktam használni. Hakflem pedig elég egyedi ezért szerintem ő sem túl gutteres. Plussz van ez az alapozott Gutter.

Hali Ordas!

Kicsit, ha visszanézed a hozzászólásokat, akkor látod, hogy a legnagyobb problémám az, hogy hogyan juttassam el hozzád a csapatot!

A Kristályba egyik nap sem tudok lemenni. Esetleg holnap 1/2 5-kor az Örsön vagy 1/4 6-kor a Batthyányin tudunk találkozni. Esetleg a köztes időben a metro egy köztes állomásán. Csak írd meg, hogy így jó e mert úgy készülök!

Üdv: FaVi

Ordas

Ordas

Káosz edző

• Fórumita
  • 424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.04, 16:58

Persze THX megbeszeljuk Kristalyban... :felvon:

Tényleg, Ordas megfelel akkor neked ez a csapat? Egyébként 1 Thrower, 2 Storm, 3 Gutter, 6 Line, 1 Rat Ogre van kifestve illetve az összes mutáció és Hakflem. A hosszú lábú annyira nem feltünő mutáció, simán elmegy linenak. A nagykezűt + dobónak szoktam használni. A claws és a 3 kezű sajnos eléggé stormos, ezért azt nem nagyon szoktam használni. Hakflem pedig elég egyedi ezért szerintem ő sem túl gutteres. Plussz van ez az alapozott Gutter.

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.04, 09:47

Akkor passzolok sajnos.
Más dolgom van holnap du.

FaVi fussunk össze a körút mentén ma.Belefér?
Én majd postázom.

Sajnos, csak most olvastam reggel. Nincsenek nálam és ma megyek focizni.
Holnap megyünk úszni, délután 1/2 5-kor végzem az Örsnél és 1/4 6-kor talizok a párommal a Batthyányinál. Még ez a legesélyesebb, hogy közben esetleg leszállok a Kossuthon vagy te jössz a Batthyányira és átadom.
Pénteken a munkából egyből megyek Isaszegre.

ÜdV: FaVi

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.04, 09:34

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.04, 09:17

Én majd postázom.

Sajnos, csak most olvastam reggel. Nincsenek nálam és ma megyek focizni.
Holnap megyünk úszni, délután 1/2 5-kor végzem az Örsnél és 1/4 6-kor talizok a párommal a Batthyányinál. Még ez a legesélyesebb, hogy közben esetleg leszállok a Kossuthon vagy te jössz a Batthyányira és átadom.
Pénteken a munkából egyből megyek Isaszegre.

ÜdV: FaVi

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.04, 08:57

Én majd postázom.

Hi All,

Szeretnek valakitol az EB idejere kerni egy festett Skaven/WELF csapatot, azert ebbe a topicba irtam mert ezt tan tobben olvassak.

Elore is koszonettel : Ordas

Szia Ordas!

Nekem lenne egy kifestett skaven csapatom. Két probléma azért akad.

1. Nem tudom, hogy mikor és hol tudnám átadni őket. Hétvégéig eléggé be vagyok táblázva.
2. Nem tudom, hogy álsz fel a patkányokkal, de csak 3 gutter van kifestve a 4. csak feketére alapozva.

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.04, 08:46

Hi All,

Szeretnek valakitol az EB idejere kerni egy festett Skaven/WELF csapatot, azert ebbe a topicba irtam mert ezt tan tobben olvassak.

Szia Ordas!

Nekem lenne egy kifestett skaven csapatom. Két probléma azért akad.

1. Nem tudom, hogy mikor és hol tudnám átadni őket. Hétvégéig eléggé be vagyok táblázva.
2. Nem tudom, hogy álsz fel a patkányokkal, de csak 3 gutter van kifestve a 4. csak feketére alapozva.

Ordas

Ordas

Káosz edző

• Fórumita
  • 424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.03, 21:48

Hi All,

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.16, 20:54

Amennyiben érdeklődés mutatkozik rá (és elég aktív ember), szerveződne egy Budapest és környéke regionális bajnokság.
Az elképzelés, hogy 3-4 fős, egynapos csapatverseny lenne. Lakhely szerinti csapatok, vagy szoros baráti társaságok (akik rendszeresen játszanak egymással) részvételével. Nagyon "vidéki" urak részvétele sincs kizárva, csupán abban az esetben az esemény nevét meg kell változtatni..

Ezt akkor totális érdektelenségnek lehet venni.

Hu, bocs elkerülte a figyelmemet! :ok:

Engem, mint minden játéklehetőség ez is érdekel! Nekem volt annak idején egy hasonló regionális bajnokság ötletem, akkor szintén nem igen volt rá válasz! :sor:

:nos: A kérdés csak az, hogy festett csapattal lehet csak nevezni? ;) Bocs, ezt nem hagyhattam ki! :D

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1035 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.16, 16:40

Amennyiben érdeklődés mutatkozik rá (és elég aktív ember), szerveződne egy Budapest és környéke regionális bajnokság.
Az elképzelés, hogy 3-4 fős, egynapos csapatverseny lenne. Lakhely szerinti csapatok, vagy szoros baráti társaságok (akik rendszeresen játszanak egymással) részvételével. Nagyon "vidéki" urak részvétele sincs kizárva, csupán abban az esetben az esemény nevét meg kell változtatni..

Ezt akkor totális érdektelenségnek lehet venni.

-ChRiS-

-ChRiS-

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1269 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.09, 04:41

Októberben 1 napos Blood Bowl verseny a Kristálycsarnokban.
Dátum: OKTÓBER 25 VASÁRNAP

Nevezni 9-9.30-ig lehet! 9.30-kor KEZDÜNK!!!
3 forduló lesz. Külön ebédidő akkor lesz, ha a fordulókat időben le tudjuk játszi és van rá igény.

A versenyre 1.100.000-ből összeállított csapatokkal lehet jelentkezni.
A csapat eloszthat 2 skill és 1 dupla fejlődést az első meccs elött, de 1 játékos csak 1 fejlődést kaphat.
További fejlődés a meccseken nincs, a halottakat feltámasztják (sajnos az eredeti csapat bérelt varázslói ), a sérüléseket meggyógyítják :nemertem: :) .

Szabályok:
LRB5 + experimental rules pack

Egyedi kihívásos rendszer!!!
A kihívásos rendszer:

Az első forduló véletlenszerű sorsolással eleve elítélünk csapatokat.
A 2. és 3. fordulóban pedig a legutolsótól kezdve visszafelé mindenki aki még nem lett kihívva ,megjelöl egy játékost aki még nem lett kihívva és nem is volt kihívó. Vele fog játszani! Lehetőséget adva ezzel BÁRKINEK a felzárkózásra!!

GYőzelem +2 góllal 5 pont.
Győzelem +1 góllal 4 pont
Döntetlen 2 pont
Vereség -1 góllal 1 pont.
Minden lőtt gól és okozott CAS (szabályok szerint okozott) +0.1 pontot ér.

Nevezési díj: 500 HUF (természetesen díjak is lesznek)

Jó hangulat és kiváló társaság. Már csak Te hiányzol...!

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1035 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.10.08, 19:15

Módosította mR_mU: 2009.10.08, 19:17

horadrian

horadrian

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 626 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.09.22, 11:45

Sziasztok!

Szeretnem felhivni a figyelmeteket, hogy hamarosan kezdodik a 2. Kerekes Kupa, Verfoci bajnoksag!!

Reszleteket a Kerekes Kupa 2 topikban talalhattok.

A jelentkezeseiteket minel elobb adjatok le vagy az idevago topikban, vagy a horadrian@gmail.com cimen!

Sok szeretettel varunk minden erdeklodot!

A szervezok

Torq

Torq

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 512 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.15, 16:50

Ezennel meghírdetem az első Hulló Alakulatok Lezúzott Árnyainak Ligája (HALÁL) vérfoci bajnokságot.
MInden további info az alanti linkeken található:

LRB5 Experimental Rule Pack magyar fordítás:
http://utolsoke.com/monka/bb/HALAL_Liga/szabaly6.pdf

a Liga kiírása:
http://utolsoke.com/monka/bb/HALAL_Liga/HALAL_VB.doc

a liga hivatalos jegyzőkönyve:
http://utolsoke.com/monka/bb/HALAL_Liga/BB_jegyzokonyv.xls

egy ajánlott csapatlap - magyar, félig programozott:
http://utolsoke.com/monka/bb/HALAL_Liga/Csapatlap.xls

A nevezettek listáját és a ligaösszesítőt majd ha lesz benne valami, belinkelem.
Köszönet FaVinak a csapatlap ötletért, Rumcájsznak a szerkesztésekért, Monkának a korrekciókért,
meg aki még ötleteket adott, annak is:)

Mortifer

Mortifer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 338 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.05, 12:18

Sziasztok!

Szeretnék két eseményt beíratni a jövő évi versenynaptárba:

Egy évadnyitó II. Sztárok a Réten Vérfoci Bajnokság március magasságában. Lehetne akár 15.-e körül is, az úgyis hosszú hétvége lesz. 2 napos esemény.

WoodBowl 2510. Július közepe felé, 2 vagy 3 napos esemény.

Amennyiben valaki szeretne tavasszal versenyt rendezni, megbeszélhetjük, mert fő erőimet és a sok meglepetést a nyári versenyre tartogatom! :ok:

Üdvözlettel: dz

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.05, 09:57

Igazából sem a skilleket, sem a csapatlistákat nem terveztem reformálni. Ami most van házikupánk, az egy 4-esen alapuló cucc, megreformálva, és nagyon el lehet tápolni vele a csapatokat, ami szerintem nem jó, a játéknak nem arról kell szólnia.
Ezért terveznék egy 6-oson alapulót, ami tulajdonképpen a gyári 6-os skillileg és csapatlistailag, plussz két régi-új csapatlistával, plussz a 6-os 3 gyári kieg. csapatlistájával.
Viszont használható ötleteket szívesen fogadok, még skill reform is beleférhet akár, ha nagyon nagyon jó az ötlet.

Én a passzolás folyamán kívül a vérszomj skill ezen furcsaságát és a cövek felvehetetlenségét vettem észre. persze ezt is csak azért, mert most vérszívokkal játszok. Még talán annyi, hogy láncfűrészt miért nem vehet fel bárki? Van egy nagyon aranyos láncfűrészes hobbit, akit nem tudok betenni a csapatba, mert nincs ilyen sztár, vagy posztjátékos.

Engem érdekel Auron ötlete is vérszomjra!

Torq

Torq

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 512 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.05, 05:48

Igazából sem a skilleket, sem a csapatlistákat nem terveztem reformálni. Ami most van házikupánk, az egy 4-esen alapuló cucc, megreformálva, és nagyon el lehet tápolni vele a csapatokat, ami szerintem nem jó, a játéknak nem arról kell szólnia.
Ezért terveznék egy 6-oson alapulót, ami tulajdonképpen a gyári 6-os skillileg és csapatlistailag, plussz két régi-új csapatlistával, plussz a 6-os 3 gyári kieg. csapatlistájával.
Viszont használható ötleteket szívesen fogadok, még skill reform is beleférhet akár, ha nagyon nagyon jó az ötlet.

Sir_Auron

Sir_Auron

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.04, 21:42

Mi egy ideje készítgetjük saját szabálykönyvünket néhány egyéni ötlettel és módosítással,amik között a vérszomj megváltoztatása is szerepel.

Rengeteg ötletünk közül én nemrég kitaláltam egy szerintem elfogadható szabályt a vérszomjra amire tesóm is rávágta első hallásra az igent!
Ez azért volt fontos mert minden korábbi ötletünket ez előtt kapásból lehurrogtuk.
Ha gondoljátok és érdekel valakit szívesen leírom!?? :ok:

Sir Auron :ok:

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.04, 14:11

LRB6-os szabálykönyv le van fordítva, meg van formázva, hivatkozások készen vannak, csapatlisták hozzá vannak rakva. Amit ki kell benne javítani, az a házi szabályozás, de azt lehet egy külön doksiban lesz értelme összehozni.

Üdv mindenki!

Véletlenül a Vérszomjat nem akarjátok megreformálni? Szerintem nem túl életszagú az, ha a vámpír szeme elé leereszkedik a vörös köd, akkor még elgondolkozik, hogy melyik szolgáért nem kár és elkezd kicselezni, mindent belézni, mert a mellette álló szolga értékesebb.

Szerintem a legközelebbi játékost kellene megszívnia és, ha az ellenfél játékosa akkor blokkolni vagy blitzelnie kellene, mert az nem adja magát könnyen. Csakhogy így kijöhet egy körben több blitz is, amit nem tudom, hogyan lehetne kivédeni. Esetleg ezeknél a vérszomjas támadásoknál minuszt kapna a vámpír a támadására. Egyforma távolság esetén választhat, ha sehogy nem éri el a pályán levőket, akkor közönségbe megy és úgy kezelendő mintha kitolták volna.

Hullát megszívni az a hullaméreg miatt szívás, vérátömlesztés szükséges egy meccsre kimarad, ha sikeres. Valamit lehet a hidegvérüekre is kitalálni.

Esetleg lehetne így szolgát toborozni. Tudjuk, hogy már csak BHra sebez vérszomjjal, de ellenfél esetén ki kellene dobni ilyen esetben a sérülést, ha halál akkor szolga lehetne az ellenből. Persze itt is meghatározható, hogy csak a 4-es erőnél kisebb ellenfelek állíthatóak át és ők is csak 7-es páncéllal, hogy a vámpír kényelmesen szívhassa saját szolgáját. Egyéb értékek és jártasságok maradnának. Na így lenne csak igazán sokszinű a szolgahad.

Ja és a Cövek jártasságot általános skillként kellene kezelni. Nevetséges, hogy csak Zarának van meg és más nem veheti fel.

Egyenlőre ennyi!

Torq

Torq

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 512 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.04, 11:11

Hell!

Hallottam, hogy szervezés alatt van egy új liga szeptembertől, és azt szeretném megkérdezni, hogy az előkészületek milyen stádiumban vannak. Ugyanis folytatnánk a Kerekes Kupát, de nem szeretnék ütközést a két liga között.

Adrián

LRB6-os szabálykönyv le van fordítva, meg van formázva, hivatkozások készen vannak, csapatlisták hozzá vannak rakva. Amit ki kell benne javítani, az a házi szabályozás, de azt lehet egy külön doksiban lesz értelme összehozni.
Nagyjából összeállt a liga lebonyolítási rendszere és szabályozása, ezen még kell picit dolgozni, finomítani, pontosítani pár dolgot.
Amit még össze kell hozni: Hivatalos csapatlapok, hivatalos jegyzőkönyv formátum. Ezek valószínűleg a jövő héthétvégére összeállnak, és akkor meg tudom hírdetni - mert addigra áll össze a teljes anyag. Kb így állunk most.
Tervezett a 8 hónapos alapszakasz, 1 hónap a rájátszásra. Rűjátszásba csak az kerülhet akinek van egy letudott kötelező meccsszáma, de nyilván nem akarnám kirekeszteni azokat sem, akik csak 8 hónap alatt 2* érnek rá játszani. A rendszer kihívásos alapon lesz, csak aq rájátszásnak van fix sorsolása.
kb itt tartok vele most.
Nem hiszem, hogy ütközne a dolog, meg hát így legalább lesz választék a szervezett ligák között.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]