Ugrás tartalomhoz

Fotó

Gondolatok, javaslatok

• Válasz írásához lépj be
1951 hozzászólás érkezett eddig

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.31, 15:02

Ligák eddig: 7 (az OBBLM-en nyilvántartott)

szereplő edzők száma: I-12, II-28, III-16, IV-24, V-18, VI-12, VII-14, 

7 alkalommal: discret, Itzla, scottish, Wolio, 

6 alkalommal: Kildarf, Ren, dantes, Vihar, 

5 alkalommal: Kopi, TimeBandit

4 alkalommal: FaVi, horadrian, Rozo, 

3 alkalommal: Aziraffael, Emerald, Pata, mUúR, Lycan, Swifty, 

2 alkalommal: Szized, Khris, bbzs, Bowen, BlackOrc, roante,

1-szer: Necro, Gyurma, fletó, szepe, LovasG, Peyto, w1ck, Ghulk, p_jozsi, wardancer, Amolnarpeti, zuzamek, salander, NOT TO BE, Tusi, ZKRobi, Lecso777, Noraal, Figurecase, Quat

Kétségkívül Khris a legjobb hiszen 2 alkalommal indult és mindkétszer döntőbe ment ebből egyet nyert :)

Viszont Itzla-t senki nem múlja felül a döntőkben való szereplésben (4!!!) amiből egyet azért behúzott.

Döntők:

I: Returnees (Kopi/Undead) 1-0 LélekKufárok (Kildarf/Norse)

II: Fel! Támadunk! (Khris/Undead) 3-2 Skavenüszögi Balettpatkányok (Kildarf/Skaven)

III: EquiValencia (Itzla/Dwarf) 2-0 Zöld Sasok (dantes/Orc)

IV: Thor's Berserkers Div Bp. (BlackOrc/Norse) 2-1 Terror Elméleti Kórus (Khris/Goblin)

V: Őrült Világ (Ren/Chaos) 2-1 Síron Túliak Társasága (Itzla/Khemri)

VI: Baleseti Sebészet (Itzla/Chaos) 0-1 Renegades of Darkness (Vihar/Chaos Dwarf)

VII: Bors (dantes/Dwarf) 1-0 BlItzla (Itzla/Chaos Dwarf)

Módosította discret: 2016.12.31, 15:07

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.08, 22:42

Hamarosan jön a "földalatti" is ami nem metró lesz hanem törp-skaven :)

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.08, 22:22

Téli időjárás szabályok.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.01, 16:51

Köszönöm a hozzájárulásokat a Társasjátékok Ünnepéhez! Így összvissz 5 ezer forintom bánta, cserébe elég jó szombatot tudtunk kerekíteni. Legjellemzőbb az egészre, hogy estére FaVival mindkettőnknek torokfájásos rekedtség szindromája kezdett kialakulni a sok beszédtől. (Persze nem halkan kellett megszólalni.)

Sajnos a vasárnapunk elcsúszott, végül Vihar vállalta, hogy megjelenik, még figurákat és festékeket is vitt az érdeklődőknek, de autóbaleset miatt -- ha jól tudom -- nem tudott odaérni. Szerencsére ő megúszta, de azért kár, hogy nem volt backup emberke.

8 kockát osztottam ki olyanoknak, akik vittek 1-1 TD-t egy könnyű szituációból: alap felállás, le kell rohamozni egy 6338-as emberkét high elfekkel, majd labdafelvét, passz, szaladás, kis védekezés, gól.

FaVi a végén elkente egy nagyon lelkes kissrác száját orkokkal, azt mondjuk elég vicces volt nézni, kicsit a Kovács? néni-litván válogatott kosárlabda mérkőzés jelenet jutott eszembe, ahogy dőltek szegény játékosok. :))

Úgyhogy kíváncsiskodók akadtak bőven, olyan srác is, aki azzal távozott, hogy megvan a karácsonyi ajándéka, a szervezők is rendesek, segítőkészek voltak, csak sajnos a mi részünkről nem jött össze annyira a dolog. Pl. a Blood Bowl-t már lehetett kapni 1 napja, csak mi ezt nem tudtuk, a Gémklub nem hozott a helyszínre eladni, stb..

Azért jövőre akkor érdemes csak kimenni, ha ennél jóval többen vállalnak "műszakot". (A rekedtségen kívül az sem annyira fun, mikor az ember fel se tud állni ebédelni, mert egyedül küzd. :) )

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.25, 13:41

Szerintem minél előbb, lehetőség szerint jövő héten, még a Games-day előtt kellene talizni.

Wolio

Wolio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 638 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.25, 13:28

Esetleg december 17 vagy 18dika kinek jó megbeszélésre, és melyik nap?

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.25, 08:43

Társasjátékok Ünnepe (nov. 26-27.):

@FaVi: köszi a felajánlást, egyelőre rajtad kívül senki más nem szólt, hogy jönne, pedig nagyon kellene min. 1 ember vasárnapra. (Akkor is, ha vasárnap délelőtt te ráérsz, szerintem sokkal jobban odajönnek az emberek, ha ketten ülnek ott, ill. ...á, nem is ecsetelem mennyi előnye van.)

Szombat este ott lehet hagyni a motyót, ezért ha délután hozol cuccokat (főleg szörnyes csapatok, de tkp. bármi jó lenne, amitől a kissrácok lehidalnak, hogy hű!), akkor azt biztonságban megőrzik.

@discreet: köszönöm, átért! :)

Sajnos a GW-től nem sikerült alapdobozt kunyerálni, múlt hét végén ugyan még jelezte a NAF vezér, hogy ír Andy-nek az ügyben, de ott valahogy elakadt a dolog, ezért marad a régebbi cuccok demózása.

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.24, 18:01

re EB ha a viccelni csak komolyan veve lehet. Vagy valami ilyesmi.:)

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.24, 14:07

Köszi Virág! Már látják az ismerősök is! Viszont a PB honlapjáról még mindig egy example account lapra visz a facebookos elérhetőség. Ezt még ki kellene cserélni erre.
Ja és köszi, hogy a PB honlapra is felkerültem a nevezett edzők közé a nevem! Hajrá többiek, mutassuk még a külföldieknek, hogy nagyszámú jelentkező lesz!

Wolio

Wolio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 638 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.24, 11:24

Kint van Facebookon az esemény, hívjatok mindnél több embert. :)
https://www.facebook.com/events/1814275292145109/

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 21:14

Jó lenne tető alá hozni egy bővebb megbeszélést! Nekem a holnap illetve a péntek 15:30-18:30 lenne jó a héten. Szombat-vasárnap Társasjátékok ünnepe ha valaki még ráér ott segíthetne Swiftynek és nekem. Jövő héten a hétfő és a péntek lenne jó, de próbálok konstruktív lenni.

Amíg nincs meg a szervezés én is inkább komolyabban venném az EBt.

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 18:21

Tisztelve, hogy pénzt/időt áldozva vállaljátok a megmérettetést valahol mégiscsak egy nemzetet képviseltek ezért a poén csapatokat inkább az EurOpen-ra javaslom.

gront

gront

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 17:12

Tok jo lenne poen/all stunty: kevesebb feszko, tobb nevetes.:)

Viszont az uj box-szal pla Slannokat nem tamogatjak, nem hiszem,hogy porblema lesz de necces.

Amugy jonnek Slannekkel vegre.

-cz-

Megbeszélésen volt e szó Portugáliáról?
Kik jönnének? Én mennék
Poén csapatokkal vagy komoly csapatokkal megyünk?

Wolio

Wolio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 638 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 15:40

Nem nagyon jött szóba. Az EB csapat támogatásáról és a PB ajándékok támogatásáról viszont lenne egy csomó ötletünk Viharral. Lehet mindkettőből kellene 1-1 topic.

Egyébként én is mennék Portugáliaba.

Megbeszélésre lenne ötlet szabad időpontra?

nekem most szombat (26) is jó megbeszélésre
vagy december 17 és 18

de hétköznaponként is jó, ált kedd és szerda délután-este

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 11:26

Nem nagyon jött szóba. Az EB csapat támogatásáról és a PB ajándékok támogatásáról viszont lenne egy csomó ötletünk Viharral. Lehet mindkettőből kellene 1-1 topic.

Egyébként én is mennék Portugáliaba.

Megbeszélésre lenne ötlet szabad időpontra?

Wolio

Wolio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 638 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 11:05

Megbeszélésen volt e szó Portugáliáról?
Kik jönnének? Én mennék
Poén csapatokkal vagy komoly csapatokkal megyünk?

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 05:55

Szombat 14:00-tól át tudom venni illetve tudok veled párban lenni. Esetleg vasárnap délelőttre visszamegyek és át tudom adni az asztalt a délutánosnak. Persze ha van még jelentkező akkor máshogy is leoszthatjuk.
Arra gondoltam, hogy amennyi jegyet felhasználók azt kifizetem, ha az neked jó.
Szórólappal tudunk készülni? A tavalyi szinezők lesznek? Ajándék kocka stb?

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.21, 11:37

Társasjátékok Ünnepe (nov. 26-27.): befizettem a 15 ezer Ft asztalfoglalást, ehhez mindkét napra jár 2 ingyenjegy.

Szombaton és vasárnap is 9-18-ig tart a rendezvény, a tapasztalat az, hogy érdemes reggel időben megérkezni, kipakolni, és nem feltétlen kell az utolsó pillanatig ott csücsülni.

Szombaton egész nap ott tudok lenni, de vasárnapra kellene délelőttre, délutánra egy kolléga, ill. szombaton se ártana, ha valakivel párban ücsöröghetnék.

Támogatásra szánt összeg: aki szeretné támogatni a BB részvételét, az 1-3 ezer forintot utalhat a számlámra, K&H Bank, 1040 4072 8676 6851 6577 1007 .

Az eddigi visszajelzések alapján (2-3 támogató) nem fognak túlcsordulni az adományok a 15K-n, ha mégis, az mehet a köv. évi liga díjalapjába. :)

Akit meg "csak úgy" érdekel, elővételben itt tud jegyet vásárolni:

http://nebuloalapitvany.hu/tarsasjatekok-unnepe-2016/

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.13, 13:45

Megerősítem mRmU előbbi hozzászólását, nem véletlenül jelölgettem be mindenkit facebookon akivel csak egy mondatot is váltottam az Ebn. Ha a facebookon ki van írva az esemény akkor likeolom és mindegyikük látni fogja.

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1032 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.13, 13:19

Ideje lenne kilépnetek az lfg-n túlra (is). A Facebooknál nincs jelenleg alkalmasabb felület események szervezésére, ilyesfajta információk megosztására.

Áldás, békesség!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]