Ugrás tartalomhoz

Fotó

Háziszabályok,fordítások

• Válasz írásához lépj be
296 hozzászólás érkezett eddig

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.11.11, 14:33

STUNTY CUP

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.01, 00:31

Kész. Reményeim szerint hamarosan elérhető a www.bloodbowl.hu oldalon.

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.31, 22:00

PDF-esítés alatt.

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.27, 05:18

Ehm, köszönöm az újabb észrevételt. Javítom ezt is.
(Egyébként végeztem a kártyák fordításával, mostmár a teljes szöveg végignézésének is több, mint a felénél járok.)

Wardancer

Wardancer

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 59 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.26, 12:19

HALI!
A Törpéknél nem maradt le a roller,csak a ford.szerint 0-2 lehet belőle,míg az eredeti szerint 0-1!
Üdv!
Wardancer

Sir_Auron

Sir_Auron

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.25, 18:43

Wardancer!
Ezért is hangsúlyoztam,h ezek csak és kizárólag a saját nézeteim.
Nem fontos,vagy nem is kell feltétlenül egyetérteni ezekkel a gondolatokkal.
Üdv!

Sir Auron :)

Vinduil

Vinduil

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 333 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.25, 13:22

A törpéknél a fordításban valszeg lemaradt a roller, de LRB 5 szerint használhatsz a törpe csapatban, ha akarsz.

Wardancer

Wardancer

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 59 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.25, 12:03

Hali! Köszönöm a válaszokat. Néhány hozzáfűzni való:nagy átlagban orkokkal játszanak legtöbben,tán nem véletlenül(Qjó páncél+semmiben nem gyengék),másik oldalról pedig a wood elfek valóban táposak (ami nem baj,csak őket meg pl.az orkokat sem butítják,és ez még mindíg nem baj).Hogy 7-es páncél?Átlag 8-as mozgással meg 4-es ügyességgel ált.el lehet kerülni a fölös testi kontaktust(sz.tem).Nem értem a T.sporttárs mit akart mondani a hullák újradobásával,ami ugye 70k.,nem épp olcsó,ja meg a játékosok sem, csak az über-béna csontik.Ha meg T.kolléga szerint a hullákkal játszani nem sportszerű,remélem tőle nem lehet majd rugdosást,meg segédkezős blokkolást látni! :)
Üdv!
Wardancer
ui:az ang.LRB5 szerint a törpéknek 0-1 rollerjük lehet!

Sir_Auron

Sir_Auron

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.21, 13:13

Üdvözlet!

Igen,igen,egyetértek veled Itzla abban h bizony a wardancerek és gutterek piszok gyors és ügyes játékosok.Csak az a 7-es páncél!!Ott lehet őket megfogni és bizony a tiszta blokkok jönnek olyankor ám kötelezően.Ugyan mesze nem vagyok olyan tapasztalt mint sok más edzőtársam,de ilyen esettel már rengetegszer találkoztam,ha engem blokkoltak :nos: ,v ha én blokkoltam mást :) .Ebből a szempontból pedig a skaven,woodelf gárdát olyankor már semmi nem védi és nagyon lehet őket írtani ha valaki elkapja a fonalat!(pl.IV.Budapest Bowl:Feri/undead/ vs.Gayer/woodelf/ 1db elf nem maradt a pályán-pl.III.Pécsbowl:Alex/khemri/ vs.Sir Auron/skaven/ mi azért maradtunk néhányan)míg az undead még bízhat a regiben.(pl.a halálból regizett vissza a múmia)dühítő volt,bár Gayer ezekről az élményekről többet tudna mesélni.

Egyébként ez csak természetesen egy vélemény volt az élőholtakról a részemről.Nyilván mindenkinek megvan az a csapat,mellyel nem szimpatizál annyira,így több kritikát is kap a gárda az adott személytől.Nekem ők az egyik legnagyobb,legtöbb odafigyelést igénylő ellenfeleim,akikre nagyon oda kell figyelnem mikor ellenük megyek.Ennyi. :rohog:

Jó játékot mindenkinek! :)

Sir Auron :)

Itzla_Tamac

Itzla_Tamac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.21, 10:42

Bocsánat, de az alábbi rész, véletlenül belekerült az idézetbe:
"Ugyan nem tartozom a kezdő edzők közé, de nyugodt szívvel állíthatom hogy nem kell az esélytelenek nyugalmával pályára lépnem az élőholtak ellen. Sőt nemzetközi versenyen sikerült törpékkel legyőznöm a franciák élőholttal játszó játékosát. Kriszt is meg szoktam szorongatni lizárdokkal, ha nem száll el a keze már az első félidőben."

Itzla_Tamac

Itzla_Tamac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.21, 10:40

Szép Napot!

Tiszteletben tartva sporttársam véleményét, kicsit vitatkoznék vele.

Az élőholtakat folyamatosan butítják és valóban továbbra is veszélyes csapat, nem tekinthető "űbertáp"-nak. Szerencsére a BB-t nem áldozzák fel a profit oltárán, mint a fantasy battlet, így nem szállnak el folyamatosan egyes csapatok.
Sőt szerintem kimondottan kiegyenlítettek a csapatok egy wood elf csapatra is lehetne mutogatni, hogy két wardancerrel meccset lehet nyerni, vagy hogy a skavenek mindenkit körbeszaladnak. Nagy Levi orkjait legalább olyan veszélyesnek tartom, mint Krisz hulláit, BO norszai ellen meg leginkább abban lehet bízni, hogy Bo megin összeveszett a kockáival.

Üdv!

Nekem az a véleményem az élőholt csapatról,h aki nem úgy ismerkedik meg a vérfoci világával,h nem az élőholt csapatot válassza előszőr,vagy legalábbis az elsők közé,amivel elkezd vérfocizni,az meg fogja utálni ezt a csapatot.Mert ha nem vele játszik akkor ellene.Ráadásul úgy h még az ellenfél edző is a gyakorlottabbak közé tartozik esélye sincs a győzelemre.
És itt most lehet azzal jönni,h nem csak a győzelemért kell játszani,meg h nem lehet mindig győzni...stb blablabla,de egy idő után mindenki megelégeli azt h képtelen még egy x-et is kihozni a meccsből akár hogy is gondolkodik,ügyeskedik. :rohog:

Ugyan nem tartozom a kezdő edzők közé, de nyugodt szívvel állíthatom hogy nem kell az esélytelenek nyugalmával pályára lépnem az élőholtak ellen. Sőt nemzetközi versenyen sikerült törpékkel legyőznöm a franciák élőholttal játszó játékosát. Kriszt is meg szoktam szorongatni lizárdokkal, ha nem száll el a keze már az első félidőben.

Igazából nincs miről beszélni.Ha szereti valaki az élőholt csapatot ha nem,azért nézzük meg a felállásukat.Egy csapat sincs ahol ilyen erős v éppen sok veszélyes pozíciójátékos lenne.Az újradobásokról nem is beszélve.Még abban is erős.Talán a legkiegyensúlyozattab csapat a játékban.

Persze lehet az én fejemhez is vágni azt h akkor mért nem játszom velük.Erre egyszerűen annyi a válaszom:nem tartom "sportszerűnek" ,soha nem is lennék velük.Messze nem olyan nagy dolog velük megnyerni egy meccset,mint pl.egy káosz csapattal,akiket százszor érdekesebbnek tartok,mert nagyobb kihívást jelent,annak ellenére is h a ligák elején iszonyatosan nehezen lehet velük kezdeni és többször kikap az ember.Mégis a sok mérgelődés és fejvakarás ellenére is nagyon szeretem őket.

Szóval,nekem is az a véleményem h az élőholt sokkal szimpatikusabb csapat lenne sok más edző számára is ha egy kicsit visszavennének belőlük.Itt persze ne azt értsük h a béka feneke alá tegyék őket.Erről szó sincs!! :) Csak annyit h ne lehessen minden pozíció játékost a kezdőbe betenni.Vagy ha igen,akkor úgy mint más csapatoknál,az erősen mennyen az újradobások kárára.Így sem esnének ki a veszélyesebb csapatok köréből.

Sir Auron :nos:

Újradobásaik nekik a legdrágábbak tudtommal...

Legjobbakat!

Itzla

Sir_Auron

Sir_Auron

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.20, 19:46

Üdv!

Nekem az a véleményem az élőholt csapatról,h aki nem úgy ismerkedik meg a vérfoci világával,h nem az élőholt csapatot válassza előszőr,vagy legalábbis az elsők közé,amivel elkezd vérfocizni,az meg fogja utálni ezt a csapatot.Mert ha nem vele játszik akkor ellene.Ráadásul úgy h még az ellenfél edző is a gyakorlottabbak közé tartozik esélye sincs a győzelemre.
És itt most lehet azzal jönni,h nem csak a győzelemért kell játszani,meg h nem lehet mindig győzni...stb blablabla,de egy idő után mindenki megelégeli azt h képtelen még egy x-et is kihozni a meccsből akár hogy is gondolkodik,ügyeskedik. :rohog:

Igazából nincs miről beszélni.Ha szereti valaki az élőholt csapatot ha nem,azért nézzük meg a felállásukat.Egy csapat sincs ahol ilyen erős v éppen sok veszélyes pozíciójátékos lenne.Az újradobásokról nem is beszélve.Még abban is erős.Talán a legkiegyensúlyozattab csapat a játékban.

Persze lehet az én fejemhez is vágni azt h akkor mért nem játszom velük.Erre egyszerűen annyi a válaszom:nem tartom "sportszerűnek" ,soha nem is lennék velük.Messze nem olyan nagy dolog velük megnyerni egy meccset,mint pl.egy káosz csapattal,akiket százszor érdekesebbnek tartok,mert nagyobb kihívást jelent,annak ellenére is h a ligák elején iszonyatosan nehezen lehet velük kezdeni és többször kikap az ember.Mégis a sok mérgelődés és fejvakarás ellenére is nagyon szeretem őket.

Szóval,nekem is az a véleményem h az élőholt sokkal szimpatikusabb csapat lenne sok más edző számára is ha egy kicsit visszavennének belőlük.Itt persze ne azt értsük h a béka feneke alá tegyék őket.Erről szó sincs!! :) Csak annyit h ne lehessen minden pozíció játékost a kezdőbe betenni.Vagy ha igen,akkor úgy mint más csapatoknál,az erősen mennyen az újradobások kárára.Így sem esnének ki a veszélyesebb csapatok köréből.

Sir Auron :nos:

Fanthomas

Fanthomas

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 59 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.15, 19:36

Hali

Én erre azt tudom mondani , hogy szerintem az élohalottak a legtáposabbak így meg tudom érteni, hogy folyamatosan gyengítik oket az éloholt edzok nagy bánatára. Én utálok ellenuk játszani de ez magán vélemény.

Udv
Fanthomas

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.15, 12:33

Wardancer, köszönöm az észrevételt. Kérdésedre tájékoztatásul: a bajnokságokon az egyik jellemző, időnként legnagyobb arányban játszott csapat ez élőholt.

aldon

aldon

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.15, 11:11

Hali!

Azért a bajnokságokon a regeneráció a meccsek után történik (az élőhalottaknál pedig a meccs közben). Nem mindegy... :)

PT

Wardancer

Wardancer

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 59 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.15, 11:07

Hali! Mega-thanks Fanthomasnak és Vinduilnak a fordításért! :D Egy lényeges javítandó(persze,magam ellen beszélek) :a múmia az ang.LRB5 szerint az élőholtaknak is 110k,sajna! Kéretik javítani a későbbi viták elkerülése végett! Igazából nem értem a szerzőknek miért kell folyamatosan leépíteni az élőholtakat?! Lidérc újra csak kettő lehet max,de legalább a zombik árát is felemelték(legutóbb a múmiákét)! :) :D Ha pedig ez nem lenne elég a leendő élőholt-vezetőedzőnek,a bajnokságokon(a következőn is) effektív mindenki regenerálódik,nem csak az élőholtak! :) Ezekután tényleg nem tudom ki fog élőholt csapatot kiállítani.Prrrffff.. Többet nem tudok erről mondani.
Üdv!
Wardancer

Fanthomas

Fanthomas

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 59 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.14, 23:33

1 példány ment. Ez a BlackOrc féle én is tole kaptam tehát neki hálálkodj.

Udv: Fanthomas

Wardancer

Wardancer

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 59 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.14, 13:37

Hali! Bocs,hogy frissen regisztráltként tarhálással kezdem!Szükségem lenne nekem is egy LRB5 fordításra! :wardancer@vipmail.hu Előre is köszi! Üdv!
Wardancer

Vinduil

Vinduil

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 333 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.30, 13:01

Darth: mail ment, az alább említett verzió küldve.

Darth_Rampageous

Darth_Rampageous

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1208 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.30, 08:19

Üdvözlet Edzőtársak!

Kérhetnék az 5-ös fordításából én is egy példányt?
(darthrampy@gmail.com)

Örök hála... :aboci:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]