Ugrás tartalomhoz

Fotó

Ellenfél kerestetik

• Válasz írásához lépj be
310 hozzászólás érkezett eddig

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4284 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.18, 10:12

Sziasztok!

Vasárnapra keresnék ellenfeleket,csak Budapesten.
Csapatom: Hidegvér /Lizardmen
Nem játszottam még senkivel,legalábbis ezzel a csapattal nem.
Játszhatnánk a CDFű-ben vagy a Menedékben,esetleg lakáson is.

Várom a bátor (és botor) ellenfeleket.

Viharmadár

Mapett

Mapett

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 161 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.07, 17:34

Hali!

Easy man easy! :szent: Figyelj, Gregorius, nem kell felpörögni! Túltárgyaltuk a dolgot. Te az mondod, ennyiért vagy hajlandó megválni tőle, oké, én meg elfogadom. Lelked rajta! Biztosan találsz majd rá vevőket...vagy nem. Ki tudhatja?

Az öntésről: A "szaktudással" nincs különösebb gond, az alapanyagok is adottak. Abban igazad van viszont, hogy azt a tökéletes kidolgozottságot igen nehéz visszadni az öntött ólommal (főleg azért, mert az eredeti BB figurák sem ólomból vannak, hanem valamilyen speckó ötvözetből), viszont kb 80%-os minőséget nem lehetetlen.
És szvsz az ember fia/lánya (már aki nem lusta rá) szívesebben játszik maga készítette figurákkal, ha nem tud hozzájutni másként.

Hmm..1996-ban lett volna? Hogy repül az idő!! :D

Részemről akkor lezárhatjuk a figuratémát. Inkább koncentráljunk a játékra!

Minden jót!

M

Mapett

Mapett

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 161 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.06, 17:15

Hi!

Aha...ha festetlenek, akkor kicsit más a leányzó fekvése! Viszont még akkor is drágnak tartom! :szent:

Mintavevés. Ja, mondasz valamit...de ez hadd legyen az én problémám! :) Megoldom a kérdést!

Na, kellemes gyakást!

M

Gerik

Gerik

SE fan

• Fórumita
  • 683 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.06, 15:51

Szerintem festetlenek!
Mivel én láttam Greg gyüjteményét és csak néhányon volt festés!
Összintén szova meglepödök hogy eladja nehezen összegyüjtött figuráit!

Ez az öntés olcsobb dolog meg szerintem nem igy van!
Hisz valahonnan mintát is kell venni! :szent:

Gerik

_ThoR777 (NPC/NJK)

_ThoR777 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.06, 15:20

várjunk csak! Gregorius nem azt írta,hogy festetlenek a figurák?

Üdv:ThoR

Mapett

Mapett

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 161 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.06, 09:32

Hi!

Ne haragudj, nem akartalak megsérteni, nem volt szándékomban. Az árat végül is te határozod meg, de én soknak tartom.
Ugyanis egy kiló ólom a MÉH telepen 120-150 Ft. Egy kiló gipsz mondjuk 200, vagy ha gumi öntvényt akarsz készíteni, akkor egy tubus hőálló szilikon mondjuk 1000-1200 Ft, amivel meg aztán ontani lehet a figurákat, szóval...:szent: Ha így számolok, akkor egy figura önköltségi ára (munkadíjat nem számolva) nem több, mint néhányszáz forint.
Az uzsorát arra értettem, hogy ezelőtt pár évvel, amikor még lehetett kapni BB csapatokat, akkor volt az ára 4800-5200 között egy csapatnak, és ez alatt az idő alatt nem volt ilyen mértékű infláció. Tudom, lehet arra hivatkozni, hogy már nem gyártják, meg minden, de akkor is.
Máskülönben meg az sem nyerő, hogy ki vannak festve. Biztos szépek, de valljuk be, a modellezés egyik öröme az, hogy saját szájíz szerint, saját kezűleg festem ki a figurákat. Itt a dolog kútba esett részemről.
Azért kösz az ajánlatot! És elnézést még egyszer ha durva voltam!

Üdv!

_ThoR777 (NPC/NJK)

_ThoR777 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.05, 13:41

Igen ezek az árak igencsak húúúúzóóóósak!
De ha belegondolsz, Magyarországon igencsak ritkaságszámba mennek az eladó Vérfoci csapatok...

Üdv:ThoR

Mapett

Mapett

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 161 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.05, 07:53

Hoppá!

Mondom KORREKT áron, nem uzsorában! :D Az elmúlt négy év alatt azért nem volt 220%-os infláció, ha nem tévedek. Mellesleg ezek kifestett csapatok, vagy fémtiszták? Azért kösz az ajánlatot!

Mapett

Mapett

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 161 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.29, 15:56

Hahó!

Mostanában a régi haverokkal megint megjött a kedvünk egy kis BB-ra. Pécsett és környékén keresünk olyanokat, akik szívesen megmérkőznének (akár egy kis házibajnokság keretében is kezdő csapatokkal) az Orkföldi Vasöklök és a Haláli Hullák Hada csapatainkkal. Ezek mellett van még egy-egy félig meddig használható erdei el és ember csapatunk is olyanoknak, akik kedvet éreznek egy kis Vérfocihoz és esetleg nincs csapatuk.
(Úgy értem még nem játszottak, de érdekli őket.)

Ezek felett én még keresek eladó csapatot, (csapatokat) sztárjátékos figurákat, egyéb BB figurákat - kifestve vagy á la natur - korrekt áron megegyezés szerint.

Köszi a válaszokat!

M

brother_gabriel

brother_gabriel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 358 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.26, 23:08

A frissen megalakult Kebelbarátok SC (káosz) vezetősége várja vállalkozó szellemű csapatok jelentkezését tesztmérkőzésekhez!

DASCO

DASCO

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1337 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.05, 22:18

hello:

no en szeretnek elkezdeni BB-ozni. ha van valaki aki egyik heten csutrtokon le tudna jonni az univerzumba es megtatnita jatszani azt nagyon megkoszonnem.
gondoltam hogy inditok egy goblin vagy halfling csapatot es egy dark elfet.

elore is koszi

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]