Ugrás tartalomhoz

Fotó

Ellenfél kerestetik

• Válasz írásához lépj be
310 hozzászólás érkezett eddig

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.21, 14:05

Csabi megy 5 körül Gólembe (beszéltem vele) és akkor FaVi-val játszanak. Én részemről 6 körül érkezem és szívesen gyakorolnék bárkivel...

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.20, 20:50

Mikortól érnél rá? Engem az utóbbi 3 közül bármi érdekelne. 16:00-tól tervezném, de beszélhetünk előbbiről későbbiről is. Bár a fürdetésre nem lenne rossz hazaérnem! Elffel jönnék!

Csaba? Virág? Többi csapattag? Esetleg Vihar dobnál egy smst Csabára? Vagy nekem a számát, hogy lefixáljunk valamit! Azt beszéltük, hogy Vihar szerint a Cantina zárva lesz, de Gólembe mehetnénk!

Üdv: FaVi

Hova mennénk? Mondjuk 16:30-ig dolgozok...

Attila

Lásd fent! Gólem, de megnéztem és bár nem teljesen egyértelmű, én úgy látom a mai nappal vége van a szabinak a Cantinában is, bár a BB nap a kedd és a csütörtök! Szívesen játszom veled Kopi, de mint írtam várnám Csaba visszajelzését is!

Feleim mi legyen? Megbeszélés EB ügyben?

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.20, 20:40

Mikortól érnél rá? Engem az utóbbi 3 közül bármi érdekelne. 16:00-tól tervezném, de beszélhetünk előbbiről későbbiről is. Bár a fürdetésre nem lenne rossz hazaérnem! Elffel jönnék!

Csaba? Virág? Többi csapattag? Esetleg Vihar dobnál egy smst Csabára? Vagy nekem a számát, hogy lefixáljunk valamit! Azt beszéltük, hogy Vihar szerint a Cantina zárva lesz, de Gólembe mehetnénk!

Hova mennénk? Mondjuk 16:30-ig dolgozok...

Attila

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.20, 20:33

Sziasztok!

Most szerdán ráérnék játszani. Ha kellek, tudok jönni törp, nemes elf, élőholt vagy nekromanta csapattal.

Üdv:
Attila

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.20, 16:51

Sziasztok!

Most szerdán ráérnék játszani. Ha kellek, tudok jönni törp, nemes elf, élőholt vagy nekromanta csapattal.

Üdv:
Attila

Lord-Kildarf

Lord-Kildarf

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 705 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.19, 23:13

Részemről is erre szánom (EB gyakorlás) a szerdát...

Egyelőre úgy tűnik 18-18:30-tól én is ráérek szerdán, hol lenne a gyakorlás és kik jönnének?

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.19, 11:09

Részemről is erre szánom (EB gyakorlás) a szerdát...

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.19, 09:58

Sziasztok!

Szerdáig eldől, hogy kik lesznek az EB csapattagok? Ma beszéltem Viharral és gondoltuk arra a napra össze lehetne hozni egy megbeszéléssel egybekötött gyakorlónapot. Ki mit szól? Én délután 4-től szívesen tesztelnék, ha csapattag vagyok, ha nem. Elsőbbség Csabáé akivel múltkor félreértettük egymást, de szívesen játszom bárkivel!

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.13, 18:30

Valaki a héten EB teszt?

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.12, 22:36

Holnap hívlak. kicsit még zavaros a hetem és nem szeretnék olyat ígérni,amit nem tudok tartani...

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.12, 09:00

Vihar, szerdán befejezzük?

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.08, 12:51

Én a szokásos felállással próbálkoztam (2 xslayers (2xMB), 2x blitzers (2xGuard), 2xrunner(1xBlock), 5xline(1xblock)). András a fogadást választotta és bizony több törpét rakott ki,mint ahány északit én tudtam távolmaradásra bírni. Rettenetesen dobtam, a negyedik körre minden RR elfogyott. Végig emberhátrányban játszottam (vagy törpe).De ez pont így volt jó, mert abból lehet igazán tanulni,ha kicsit kinlódni kell. A labdást megérnteni se tudtam, ellenfelem tudatos szépen felépített játékkal bevitte a nyolcadik körében a TD-t. Nálam még a K.O.-sok sem jöttek vissza az utolsó körre (1 rohamozó és 1 line). De az utolsó körömben minden kijött a kockákból,ami a korábbi 7 körben bennük marad. 3 block és 3 halott/sérült norse linemen...(mondjuk itt jegyezném meg, hogy a Wirág ekkor már nem volt ott és szerintem MIATTA VOLT MINDEN :blahblah: )
Így a második játékrészre sikerült egálra hozni a játékos állományt (nálam a K.O.-sok tovább pihengetnek). Reményeim szerint sikerül átlagosan dobnom és akkor realizálódhat egy körös TD. Természetesen ebbe még bőven beleszólhatnak nem várt események...
Elvileg rámennék a dupla vagy semmire,de a döntetlen tűnik reálisabnak. Folytatás a jövőhéten...

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.08, 10:58

Jövőhéten (08/05-08/11-ig) hétfőn, szerdán és csütörtökön tudok gyakorolni/játszani.

Szerdán 6-tól?

Lement az első félidő (sajnos kicsit késtem is, a gyors játékot meg még éppen gyakorlom).
Norse (Dwarf ellen): Stroll, 2 Ulf, 2 Bers, Runner, 6 Linno, 2RR

A Strollon Juggernaut: 1xsem használtam, mivel a.) folyamatosan blokkban volt (mármint zónában), b.) a blitz mindig máshol kellett c.) a blitz mindig fontosabb volt annál, hogy WA 1-es miatt bukjam. A MB 2 alkalommal jött volna be egy félidő alatt, legközelebb azzal próbálkozom.

Ulf-okon Block: Számtalanszor mentette őket, teljesen jó. Ha netán nagyon rengeteget tudnék gyakorolni, kipróbálnám rájuk a Guard-ot.

Berserkereken Guard: Néhányszor bejött, ahhoz még jobban bele kell rázódnom a játékba, hogy jobban figyeljek arra, hogy úgy helyezkedjek velük, hogy a frenzis blokkjaik után jó helyre kerüljenek. Kicsit gondolkodom a MB-n, de 2 Guard kell a csapatba. Ha nem is mindig ott kötnek ki ahol kell a frenzy miatt, az ellenfél helyezkedését akárhol állnak, nehezítik.

Runneren Wrestle: Semennyire nem jött ki, mert támadtam, és ő vitte a labdát. De mivel a másik lehetőség a Dodge lett volna, a törpék ellen, így ez maradt. Majd a 2. félidőben kiderül, amikor védekezni fogok.

A meccs a szokásos futójáték, egy 8 kör alatt felépített TD. Ez most annak a gyakorlása volt, hogy hogyan kell a labdát tartani ha nincs semmi komolyabb tragédia egyik oldalon sem az első 7 körben.
A második félidő nem erről fog szólni, de ennek magyarázatát Viharra bíznám, szerintem ő élte meg jobban a dolgot, hehe.

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1035 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.07, 12:35

Én amazonok ellen gyakorolnék. Úgy tűnik indulni senki sem akar velük, de elég szívás lehet 6 blokkos; cselezős játékos ellen.

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.07, 10:33

Jön ma Remetehegyi Csabi is 6 óra körül a Gólembe.

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.06, 13:41

Korx Igor, 6 saurus, 4 skink
korxigor: break takcle
saurus: 2 frenzy, mighty blow, break tackles
skink: sidestep

2 kentaúr, 4 hobo, 6 törpe
mindenki blokkolt

Szuper, köszi!

Wirág:
Én a helyedben kihagynám a késes fickót...

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1035 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.06, 11:54

Korx Igor, 6 saurus, 4 skink
korxigor: break takcle
saurus: 2 frenzy, mighty blow, break tackles
skink: sidestep

2 kentaúr, 4 hobo, 6 törpe
mindenki blokkolt

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.06, 11:23

Az Itzla - mRmU meccsről van esetleg valami infó?

mÚÚr nyert 2-1-re.
Letakarította a pályát...

Kemény! Skillek ,csapat összeállítások? Lehetne egy kicsit bővebben... ? : D

Itzla_Tamac

Itzla_Tamac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1217 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.05, 21:28

Az Itzla - mRmU meccsről van esetleg valami infó?

mÚÚr nyert 2-1-re.
Letakarította a pályát...

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.05, 20:57

3 RR nekem kelleni fog :) viszont szerintem jobb ha van runnernek leapje
Assasinra azért gondoltam, mert block kocka nélküli páncéldobás, meg nem biztos, hogy eltudnak tőle szakadni

Szerintem a blitzerek és a wrestle-ös witchek utat nyitnak a futó meg teszi a dolgát, ha mégis megütik még mindig jobb, ha nerves of steelje van és 2+-ra leadja a lasztit egy blitzernek vagy witchnek, mint leap-pel hátraszaltósat esik!

Ja és a wrestle után a line feltápászkodik a witch felpattan és blokkolhat is! Mondjuk a wrestle tényleg kell szerintem a törpék, északiak, blitzerek és blokkal megvédett labdahordozók ellen. Aztán a line-ok jól megrugdossák a földre kerültet! :-)

Igen ez a páncéldobás jó, csakhogy nem halfinggal indul mindenki, tehát hacsak marha nagy mázlid nincs (mondjuk nyertél versenyt vámpírokkal...) akkor nem fog bejönni és utána nem elszakadni akarnak mellőlük hanem megütni!

De tesztelj és kiderül!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]