Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Emlek? (Varga Laszlo)

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

legoman

legoman

Világokat Építő

• Archívum
  • 170 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.20, 10:18

Ámberek! Nem vagyok egy ihetetlen éleslátással, vagy módfelett kifinomult esztétikai érzékkel megáldott "igazi" kritikus, de mondja már meg azt valaki, hogy mi nem sablonos? Nézd meg a Penge-trilógiát, majd köss bele, hogy semmi köze Vlad Tepeshez (hisz 99,99%-ban az USA-ban játszódik,csak néhány lengyel szó hangzik el, román egy sem), nincs új ötlet (futunk-harapunk-jönafénybenjáró-futunk-verekszünk/kardozunk/lövöldözünk-meghalunk-happyend).
Ezzel csak annyit akartam közölni a nagyrabecsült kondával, hogy nem a témában borzasztóan jártas, minden részletet gondosan megfigyelő és részletesen átgondoló tudálékos messiásokként olvassátok az itt megjelent írásokat, hanem CSAK olvassátok. Egyszerűen.Előítéletek és elvárások nélkül.

Üdözlettel: legoman!
(a "Hogyan oktassunk ki mindenkit A/4-terjedelmben" szeminárium felkent doktora")

Ghat

Ghat

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 243 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.10.29, 20:19

Szerintem határozottan jó volt.
Most olvastam el néhány novellát, és minden hozzászólásban bejelentették, hogy ez sablonos(néhol igazuk volt, de itt szerintem nem)

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.10.28, 18:06

Bocs, de már nem tudom, mi nem számít sablonnak. Már mindenre ezt vetik a kötözködők is. És ha az, lehet belőle újat kihozni.

_fakutya (NPC/NJK)

_fakutya (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.10.22, 11:39

A sztori egy kicsit sablonos! (üldözés-menekülés- sérülések stbstb...)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6383 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.22, 11:39

Emlék? (Varga László)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3143

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]