Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Hamarosan: Legendak es Enigmak - Hadak arja (Celsior)

• Válasz írásához lépj be
49 hozzászólás érkezett eddig

_tibén (NPC/NJK)

_tibén (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.05, 00:42

Mondom magamnak: már kapható! Pécsett legalábbis nagy meglepetésemre!

_tibén (NPC/NJK)

_tibén (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.01, 15:19

Vajon mikor lesz kapható? már október közepére várható volt a hírek szerint, a boltokban már zaklatásnak veszik ha bemegyek érdeklődni.Van ahol ha már meglátnak mondják: nincs!!!
S most már itt lészen a "por a porhoz" is... a hírek szerint. De hol?mikor?

Ha valaki meglátja őket szóljon!!!

köszi

tib

Lipi

Lipi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 418 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.10.28, 02:35

Ceeph, képzavarban vagy:) A Vas Ideje a Hollóidők folytatása, ez a Legendák és Enigmák sorozat egy darabja lesz! Bocsánat a megjegyzésemért, csak nem értem hogy miként jön ide a Hollóidők.

bye,
Lipi

_Ceeph (NPC/NJK)

_Ceeph (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.10.24, 13:44

A hollóidők szép is volt jó is volt ez csak jó :)

celsior

celsior

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 703 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.10.20, 11:41

...haho,

Véleményekről:

Mióta láttam olyat is, hogy a Hollóidők olyan mint egy Salvatore-utánzat, csak gyengébb, azóta gyakorlom a torela...tolare... ehh, szóval a türelmet.
:-)
cels.

_Ceeph (NPC/NJK)

_Ceeph (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.10.20, 10:48

Lipi!
Ne érts félre nem lesajnálásról van szó, nem is ellened akartam felszólalni csak az előző gárda által kiadott művek grafikai színvonala is kezdetben hangulatos, meggyőző volt később egyre inkább romlot. Én reméltem hogy az új gárda nagyobb hangsúlyt fektet majd erre. Maga a könyv összképében jól is néz ki, nekem csak magával a képpel van bajom de ez magánvélemény.
A "megalázó" stílust csak akkor veszed annak ha te is látod hogy valami nem stimmel a képen, egyébként én csak poénnak szántam, nem akartam és nam s akarok senkt bántani ezzel.
Na mindent bele a következő borítóhoz :)

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.20, 08:43

Lipi: Köszi a nagy verziót. Jobban is néz ki nagyban.

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.20, 08:40

Wyvern: Az, hogy CsG és JV a saját nevükön írnak, nem von le és nem is ad hozzá semmit általam egyébiránt igen kedvelt műveikhez. Ezzel szemben némely "kacifántos" írói álnév néha mosolyra fakaszt :)

DonKartacs

DonKartacs

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 284 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.10.19, 09:27

Hello!

Most lehet hogy le leszek hurogva DE ez a borító így jó ahogy van és megmondjam miért?
Mert az aljába oda van írva hogy "Történetek a Dúlásról" és ez a lényeg :)

Darkspell

Darkspell

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 769 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.10.18, 17:20

Én eddig is nagyon szerettem a regényeket, a Bábjáték és a Vas ideje pedig meggyőzött arról, hogy már elmúlt NCS ideje.... Szerrencsére, természetesen!

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.18, 14:34

_nagyon_ régen vettem utoljára mágusos cuccot, de hála A Borítónak, A Hangulatkeltõnek és A Stáblistának, változtatni fogok a szokásaimon. :)

mg-b

mg-b

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 716 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.10.18, 12:54

Üdv!

Hm... Nos, önmagában jó, nagyon tetszik, csak valahogy nem sugall semmi M* feelinget, ezért itt mégsem jó.

Neszesemmi, fogdmegjól. :)

Persze lehet, hogy ez is vmelyik novellához lesz majd köthető, és akkor akár még meg is békélek majd vele.

mg-b

ui.: Nemtommiért, de valahogy a kései TransFormers képregények robotjaira emlékeztet, amiket ott szerettem, de a M*-ba nem kívánom őket. Valszeg emiatt vannak ellenérzéseim.

edboy

edboy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1014 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.18, 11:53

Lipi:
"Azért nem kedvtelenítettél el, mint MAGUS-rajongó, biztosan van elképzelésed arról, hogy milyennek kellene lennie egy profi borítónak."

Ehhhh... gondolomlegyen rajta egy BorosSzikszay féle reklámmaca, osz' kóc. :)
Csak azért írok, hogy tudd (nem tudom, számít-e): van olyan is akinek tetszik (pl. én), csak azok nem szólalnak fel.

Lipi

Lipi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 418 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.10.18, 00:10

Még valami!

Az összes művész nevében. Csak annyit szeretnék mondani, hogy bár én időnként nevetni is tudok egy-egy beszóláson vagy nagyon lesajnáló, "felülről" dobott megjegyzésen, ami a borítókra érkezik, azért néha kifejezetten bántók is tudnak lenni.

Nem azért, mert mindenképpen tetszeni kell annak amit csinálok/csinálunk. Mindenkinek szíve-joga, hogy ne tetszen neki egy kép. És nem is akarok fellengzős művész dumával jönni, hogy márpedig ez így jó és márpedig működik. Igenis egy alkalmazott grafikánál azok szava a törvény akik, megveszik a könyvet, ők az igazi kritikusai annak amit csinálunk.

Csak annyit kérek, hogy ne ilyen (meg)alázó stílusban tegyék egyesek. Mégcsak azt sem kell megmagyarázni, hogy mi is a baj a képpel.

Ha az a benyomása valakinek, hogy rossz a kép, akkor sem én sem más grafikus nem fogja meggyőzni ennek az ellenkezőjéről. Csupán egy leheletnyit tapintatosabban.

Az írók, a grafikusok és fejlesztők is egyetlen dolgot szeretnének: adni valamit nektek, a közönségnek. A fantasy-ból senki sem gazdagszik meg itthon, talán a kiadók nullszaldósak, de az alkotók sokszor csak a készítés öröméért alkotnak, azért, mert titkon remélik, hogy lesznek akiket ez megérint, akiknek nyújt valamit. Senkit sem akarnak megbántani, megsérteni vagy lesajnálni, ezért szerintem elvárhatnak annyit, hogy minimum kultúrált hangnemben mondjanak kritikát róluk, ítéljenek felettük.

Mégegyszer jelzem, nem akarok senkit meggyőzni arról, hogy létezik ultimate good alkotás, és főleg nem arról, hogy amit én csinálok az mindenképp az lenne...

Köszönöm, hogy végighallgattatok!
Lipi

http://elfwood.lysator.liu.se/loth/i/p/iptak/iptak.html
http://mermalior.epilogue.net
http://www.fantasya.net/galerie.php?ref=339
http://www.rpg.net.pl/galeria/galery_eng.php?galeria=Laszlo

;-)

Lipi

Lipi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 418 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.10.17, 23:30

Köszi Ceeph az "iskolásrajz jellegű" megjegyzésedért:)) Jót nevettem rajta. Azért nem kedvtelenítettél el, mint MAGUS-rajongó, biztosan van elképzelésed arról, hogy milyennek kellene lennie egy profi borítónak. Várom (akár) magánban az építő jellegű kritikádat;-)

Lipi

a nagyobb felbontású verziót itt találjátok:
http://members.fortunecity.com/mermalior/

_Ceeph (NPC/NJK)

_Ceeph (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.10.17, 14:03

Hmm nem akarok rosszindulatú de a borítóért valaki valakinek fizetett?
De tényleg...
Régi borítók szépek voltak ez meg olyan TF-szerű iskolásrajz jellegű...
Ennek ellenére mint minden MAGUS-rajongó várom a regényt és spec. a logó még tetszik is :)
Azért a Shuluri Viadalt jobban várom :)

_Norman.Fellings (NPC/NJK)

_Norman.Fellings (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.10.18, 08:32

Üdvözlet és dühroham,

kedves, drága Olvasók, nem tudom, hogy az én személyes véleményem számít-e valamit a dologban, de én egyáltalán nem bánom, sőt, hogy ilyen designnal jön ki az a könyv, amelyben az én novellám is szerepel - pedig emiatt érintett vagyok, higgyétek el. Nevezzetek vérpistinek, ez van, nekem bejön.

Üdvözlettel:
Norman.Fellings,
úgy is, mint ynevi gazdasági elemző

_Atarax (NPC/NJK)

_Atarax (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.10.17, 13:45

Hali!

FeketeZ: Krán létezése Yneven igenis logikus és teljesen megalapozott, ha neked ez nem tetszik ott az Ars Magica...

Ja és a Szapolyai-féle sereg "tétlenségéről" vitatkozhatnánk, azaz régi volt a könyv.

A borító tényleg setás, mint mindig. Lehet, ezt már le is védték :-)

tatala

tatala

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 930 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.17, 11:06

Üdv!
FeketeZ! Krán létezik, bár vannak kilengések egyes irók művei között, az én Ynev képembe profin beillik, bár több mint 10 évnyi mesélés után is fel kellene kötnöm azt a bizonyost, ha Kránban szeretnék mesélni és/vagy kráni csapatnak...
(Lást idei RPG.HU-s modul, ha parancsra cselekszenek mindenki meghal, ha nem, akkor is:))))).

A boritó lehetne szebb is, SZVSZ ez a legcsúnyább borító ez eddigi művek közül!
De a belbecs a lényeg!!! Imádtam az összes eddigi LésM-t, ez se lesz másképp!

És éljen soká Rashad, a Kígyóbüvölö!!

_kocso (NPC/NJK)

_kocso (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.10.16, 21:20

JJC: gondolom a píz, meg a spóóórolás... meg a píz is

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]