Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Gollam rap (Alyr)

• Válasz írásához lépj be
100 hozzászólás érkezett eddig

Imecs

Imecs

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 19 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.24, 14:01

ez még ökörség...:):D:D
szeretjük az ökörségeket:D

nosfi

nosfi

Fordító

• Fórumita
  • 1641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.24, 00:33

gyökéééér:D:D:D:D:D

_Annedun (NPC/NJK)

_Annedun (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.18, 14:24

uhhhhh... te jó ég! ilyen nagy marhaságot életemben nem láttam.
de azért röhögtünk, mint állat!

_Carella (NPC/NJK)

_Carella (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.06.23, 12:43

Ez is egy újabb beteg elme szüleménye. Marhára tetszett. :) :D)

rohamqkac

rohamqkac

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.30, 18:13

Ami a flash-t illeti, én végigröhögtem. Nekem az a véleményem, hogy egyáltalán nem húzza le az eredeti mű értékét, sőt, mivel paródiát többnyire csak a sikeres és népszerű alkotásokról szoktak készíteni, inkább emeli a könyv (és a filmek értékét. Lehet hogy ez egyfajta tisztelgés. Tény, hogy elég beteg ötlet, de szerintem jó.

_Ceeph (NPC/NJK)

_Ceeph (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.13, 16:58

Cs!
Egy haverom küldte a linket a hozzászólásokról, mindenkinek szeretnék gratulálni! Ez az igazi valóságsó!
Köszi mégegyszer srácok :)

_H&M (NPC/NJK)

_H&M (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.24, 22:56

Láttad a Gyűrük urát Yassine?.. Szerintem nagyon jó. Bár azért félnék találkozni olyan beteg emberekkel egy sötét sikátorban, mint a szerzők...

_yassine (NPC/NJK)

_yassine (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.23, 19:14

Lehet, hogy én vagyok túl sík, de nem értettem a poént

Hanibal

Hanibal

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 58 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.12, 21:01

Kúúl! Csak azt tudnám, miért pont Gollam, és miért pont Nike sapkában... Na mindegy, majd hanyattvágtam magam a székben a röhögéstől!
(Szerintem azért Tolkien most forog a sírjában!!)

_Kanyesz (NPC/NJK)

_Kanyesz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.12.04, 20:22

Lenne 1 kérdésem mivel nagyon teccet egy koleganőmnek:)))
le szeretném neki tölteni de mivel flash-es ezért nem igazán meg szeretnék 1 tippet hogy honnan lehet beszerezni vagy hogy kitől kaphatom meg???

Választ előre is kösz

_maclac (NPC/NJK)

_maclac (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.22, 01:21

Nemroszz!
Én sokat röhögtem rajta !

Sics

Sics

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1831 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.21, 20:48

Üdv,

szerintem egy poénnak elmegy :)

bye
Sics

_-=Angel=- (NPC/NJK)

_-=Angel=- (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.19, 10:40

Üdv!

Ha ez a flash csak fele olyan vicces és szórakoztató lett volna, mint a hozzászólások, akkor nem lettek volna hozzászólások.

Lassan úgy érzem, hogy nagyon kevesen maradtunk meg egészséges érdeklődésű emberek. Én is a könyvön nőttem fel.
Bejött a film, erre minden fan: "Ezt a szart, nem is a könyvet dolgozza fel..stb., stb."
Engem nem érdekelt: a könyv is jó volt, a film is jó volt. Nem kevertem őket.
Aztán a siker miatt jöttek a humorok: A Lord of the Piercing vagy ez.
Megnéztem őket, a többsége tetszett. DE ezeket sem keverem össze sem a könyvvel, sem a filmmel.

Ez a sznobista vita meg nevetséges.
És csak azért adok igazat Attila és Lac pártjának, mert ők nem a flash ellenzőit szólták le, hanem azokat, akik értelmetlen kereszteshadjáratba kezdtek a fogyasztói társadalom ellen Tolkien védelmében.
Tolkien megvédi magát, aki ellen kell, akinek meg tetszik, az láthatja, hogy elismerik (pl.: Vilcsek féle irodalom könyvben már kötelező tananyaga műmesék címszó alatt).

És még valamit:
Arany Jánosról írtak még életében egy elemzés, melyben az állt, hogy: "A költő ezt, meg azt gondolta.."
Arany elolvasta, majd megszólalt: "Gondolta a fene!"

-=A=-

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.18, 17:23

No, elolvastam a "vitát" am block, AZTÁN megnéztem Gollamot rappelve...
Há gyerekek, komolyan, ne igyatok annyi kávét, mert ennyi adrenalint és dopamint termelődni ilyen ártalmatlan flash miatt én még nem láttam...

Por_es_Hamu

Por_es_Hamu

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 553 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.18, 11:49

d-o-r-t-e-n

Nem harapok, csak vigyorgok a sok beirason amit itt krealt a tarsasag egy ilyen izeke miatt... Ami Tolkein alkotasi miertjere hivatkozas, az meg erosen santit, mert senki sem azert alkot, hogy kesobb csak "elitista" hozzaallassal kozelitsenek a muve fele, hanem valszeg azert, hogy masokban gonodlatokat vagy erzeseket keltsenek. Mit torodik azzal (plane, ha halott - isten nyugosztalja), hogy most a muve nyoman ki milyen muvet farag - ami lehet szar vagy jo (lenyegtelen)... Tehat az izles egy dolog, s nem kene efole emelni egyfajta "inkvizicios" arnyakat, amik itelkeznek masok helyett es felett, hogy mit lehet es mit nem... bizzunk az egyenek ertekitelo kepessegeben es humoraban.

_Amon (NPC/NJK)

_Amon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.18, 08:35

Tauri:

Le lehetne már szállni erről az "érti", "nem érti" dumáról, ez már nevetséges. Lehet, ha ezeket néhány régebbi alkotó hallaná, betegre röhögné magát rajta.

Anno olvastam egy interjút egy poétával, aki még jelenleg is él és virul, bár meglehetősen idős. A verseit szanaszét elemezték, meg tanították, hogy most akkor aztat hogyan is kell érteni. Nos az idősödő úr hangosan kacagott az olyan felvetéseken, hogy univerzális értelmezés és tsai.

Szóval hagyjuk ezt a pozőh' bahomságokat, mehr' sztem egyik alkotó sem azé' alkot, hogy utána két csoportra osszuk az alkotás közönségét "értőkre" és "nemértőkre". Ez az elitista szemlélet már idejétmúlt dolog.

_Tauri (NPC/NJK)

_Tauri (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.17, 23:38

Megmaradok álomvilágomban és abbahagyom a fórumozást. Belegabalyogok a saját mondandómba: azt hiszem most kell leállni.
Majd egyszer élőben, nyugodtan meg lehetne beszélni, tényleg érdekelne, Nektek mi tetszik a paródiákban.

d-o-r-t-e-n: legalább van, aki hasonlóképp nem szereti az ilyesfajta "humor"t.

Utólagos elnézést attól, akivel durva voltam, a forró fejemet még mindig nem sikerült kinőnöm.

Ennyi voltam.

U.I: az Attila által említett dolog tényleg összekavarodott, de a másik nem. Amit én "megbüdösödésre" értettem, azt úgy gondoltam, hogy olyanok fogják hallatni a hangjukat az adott dologgal kapcsolatban, akik egészen más szemlélettel állnak neki, mint akik régóta, vagy régen, más gondolatokkal, más érzésekkel egyszer megszerették, és úgy gondolták, megértették. (kérlek ebbe most ne kössetek bele, nem akarok semmit, csak hogy sikerüljön végre értelmesen kifejeznem magamat úgy, hogy más is megértse)
Az úgymond elitista szemlélet osztása erre a gondolat és érzelemvilágra vonatkozott: azaz talán nem egyedüliek ezek bennem, és más is hasonlóképp érez. Nem volt benne logikai, csak fogalmazási hiba, mert rosszul fejeztem ki magam.

_d-o-r-t-e-n (NPC/NJK)

_d-o-r-t-e-n (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.17, 18:42

Por és Hamu:
Csak azért mertem felháborodni mert az elsö hozzászolásom ez volt:"Hát viccesnek vicces volt ténleg,de annyiban eggyet kell értenem Taurival hogy Tolkien ténleg nem ezértazt a fantasztikus könyvet...de azért poénnek nem rossz!"
Na most ezért lesznoboztak.Most akkor még jo hogy kicsit "lihegek" nem??Bár az igazat megvalva kezdek bele fáradni,ebbe az értelmetlenségbe,hiszen egyikünk sem fogja a másik véleményét megváltoztatni.Részemröl ennyi volt a felháborodás.Ennyi és nem több.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.17, 18:42

Gollam rap (Alyr)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3208

_d-o-r-t-e-n (NPC/NJK)

_d-o-r-t-e-n (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.17, 15:49

Lac:
Irtad hogy nem szereted ha itt játszák neked a felnötet,stb,stb....
Szerinted bárki felnötet játszik miközben ilyen ovodás szinten veszekszünk?:)
Ténleg most már jo lenne ezt a felesleges vitát abbahagyni...

woof:
Backstreet Boys fanokat még ismersz??:D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]