Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

RPG.HU - Tamogatas (BePe)

• Válasz írásához lépj be
39 hozzászólás érkezett eddig

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4667 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.27, 08:55

ado 1%
http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=4497

NemesFarkas

NemesFarkas

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 51 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.13, 16:30

"Az adomány önmagában nem jelenti azt, hogy a támogató például a Fórumon büntetlenül megszegheti a szabályokat/netikettet, vagy az ART.RPG.HU-n a képei automatikusan elfogadásra kerülnek. " - húha! Mi az a határ aminél mégis?

NemesFarkas

NemesFarkas

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 51 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.13, 16:28

2 milkáért mennyi csillagot kapok?

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4667 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.04.13, 21:46

NemesFarkas
probald ki. kuldjek csekkeket? aztan ha elered a hatart, akkor nem kell tobbet adomanyoznod.

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.18, 10:49

Hm.... mik vannak... (morfondírozik)
Hümm...

ashura

ashura

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 96 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 19:54

Hopp.... az értékelést lehagytam az előbb...
Kár, hogy az 1 000 000 nincs benne... :)

:cool: :) :)

ashura

ashura

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 96 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.08, 19:52

Hajrá BePe!

Hamarosan én is meglátogatom a postát... :)

Tarts ki! Egyszerűen imádom ezt az oldalt... Rengeteg barátot és élményt adott! Köszi!

:cool: :) :)

Samurai

Samurai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.11, 12:00

Nnna, most akartam 1%-ot adni. :cool:(( Affene...

__mic (NPC/NJK)

__mic (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.01, 14:11

Sajnálom, hogy az 1%ot mégsem tudjuk a nektek adni :cool:(((

ligadio

ligadio

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 30 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 00:39

hay mindenkinek

BePe tiszteletem neked!

megható volt olvasni ezt és az előző cikket, hogy ekkora az összetartás a szerepjátékosok között.
Ezaz! Gyerünk gyerekek, mutassuk meg hogy nem a médiák által bemutatott, sátánista , vérnösző, testvérgyilkos őrültek vagyunk:))

"Ha Darton kacag
hát én is kacagok,
aztán meglendítem a kardom
és ujjabb megítélendő indul
a kárpit mögé"
Ligadio Redorez

tlof

tlof

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.13, 13:11

Én koca szerepjátékosként, a novellák miatt járok ide kikapcsolódni.
Az oldal üzemeltetésébe fektetett munkáját most kezdem megérteni BePe -nek, hiszen egy nagy saját oldalam most kezdi elérni azt a részt, amikor a hobby kötelességé, a lelkesedés, muszállyá fordul. Az eddigi igéretek elfogytak, újjak vannak, de ...

Szóval egy szó mint száz, hétfőn a postán találkozunk.

BePe ha host, tárhely, vagy ilyenek kellenek szivesen segítek amig tudok.

Roger_Preed

Roger_Preed

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 346 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.12, 19:07

Don Q: Nem értek veled egyet!
Most össze lehet hozni egy lelkes csapatot, de csórikáim a folyamatos plusz idő mellett, ha nincs SEMMILYEN honorárium (pl semmi haszna nem származik abból az időből, ami helyett mondjuk melózhatna - egy idő múlva ez nagyon sok tud lenni), akkor elvész a lelkesedés...

BePe! Sok sikert, és ne add fel! Remélem ez pótolja a saját zsebedből az oldalra költött anyagiakat. (Ha szabad megkérdeznem, mennyit költesz havi átlagban az oldalra mindenestül?)
Sajnos nincs pénzem, így nem támogathatlak. :cool:

Üdv:
RoGeR

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.12, 11:46

Helló!

Én is csak úgy halkan: következő fizuból megy a pénz.
Fel a fejjel!

Z

Panzer

Panzer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 193 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.12, 10:50

Jo az otlet, BePe, es vegre van szamlaszam is. Ha minden jol megy, e honap vegeig kifizetik ket cikkem honorariumat is, ugyhogy reszemrol nehany K-ra biztosan szamithatsz. (Es ha elfelejtenem, nyugodtan kuldj egy virtualis seggberugast :cool: )
Udv,
Panzer

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.12, 01:49

Inkább a fórumba írok, jó? Ott könnyebb mindenkinek.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4667 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.12, 00:01

Zotyo:
Úgy másfél éve belefért volna, de akkor meg BePe nem akart közösködni.

tiszteletem minden fenntartasa mellett, ha az alabbi megoldast takarta volna a kozoskodes, akkor ugy erzem szerencses dontes volt.

"Többé nem lesz beleszólása, esetleg javasolhat valamit, s ha az marketing szempontból hasznos, akkor megvalósul. Ha az iroda eltűri, akkor BePe még írhat cikkeket, fordítgathat, és mint tuljadonos, negyedévente (vagy amikor pénztári elszámolás van), kiveszi a rá eső részt a kasszából. "

oszinten sajnalom ha ez az egyetlen megoldas, mert EBBE viszont nem megyek bele.
nekem egy iroda (barmilyen reklamiroda is) ne _turje el_ hogy mit csinalok az 'edesgyerekemmel'.
sorry. akkor mar inkabb csinalom, amig szuflaval birom, aztan utana atadom a stafetat valakinek, aki hajlando utanam is csinalni.

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.11, 23:31

Szervusztok!

Marhára nem a témához tartozik, de elmondom (mivel én kivételesen igenis értek hozzá), csak hogy tisztán lássunk.

Magyarországon lehet internetes oldalakat üzletszerűen, nyereségvágyból elkövetve üzemeltetni. Olyan cégekre gondolok, akik kizárólag a neten jelennek meg, cikkeiket, szolgáltatásaikat, tevékenységüket csak a neten lehet utólérni, s tulajdonképp egy weblapon adnak-vesznek internetes dolgokat, s ebből van a pénz. Többek közt, de első helyen. Különben vesződjön vele a hóhér.

Nem hirdetem a saját cégem, inkább egy olyat említek, akiknek legutóbb dolgoztunk: a HáziPatika.com-ot.

A reklámszakmában általánosan igaz, hogy mindent el lehet adni. Ha profán akarok lenni, azt mondom, hogy amíg lószar van, addig veréb is akad. Biztos ismeriktek ezt a mondást, arra utal, hogy megfelelő PR munkával a legutolsó szegig minden értékesíthető. Nem kell az árucikknek kázzel foghatónak, hasznosnak, vagy akár jótékonynak lennie.

A tény, hogy BePének nem sikerült, nem jelenti azt, hogy másnak nem is lehetne. Hacsak nem reklámszakember, akkor nem kell szégyenkeznie - többek közt én sem tudok autót szereln, vagy kenyeret sütni, ezért igénybeveszem a szervíz és a pék szolgáltatását. Ha valaki a - teszem azt - weboldalából szeretne minél tetemesebb hasznot kicsikarni, akkor pedig hozzánk, és a mi fajtánkhoz, a reklámirodákhoz, ezen belül is az online reklámirodákhoz fordul.

Sajnos jelenleg nem tudom ismét felajánlani az RPG.HU felkarolását. Most készítettem el a 2004-es év üzleti stratágiáját, és abba már nem fér bele egy ilyen kaliberű munka. Úgy másfél éve belefért volna, de akkor meg BePe nem akart közösködni.

A lényeg tehát ez: lehetne az RPG.HU-ból pénzt csinálni, szerzőgárdát fizetni, és minden más nyalánkság - de amit ezért cserébe BePének tenni kellene, az az, hogy tulajdonképp kiadja a kezéből az oldalt. Többé nem lesz beleszólása, esetleg javasolhat valamit, s ha az marketing szempontból hasznos, akkor megvalósul. Ha az iroda eltűri, akkor BePe még írhat cikkeket, fordítgathat, és mint tuljadonos, negyedévente (vagy amikor pénztári elszámolás van), kiveszi a rá eső részt a kasszából.

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.11, 20:31

Helyes, helyes, helyes :cool: Jó ötletek sokassága :)

Endrosz

Endrosz

Kicsicsillag

• Fórumita
  • 875 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.11, 19:52

Dangling carrot: kis piros repa mutatja, hogy mennyi penzmagra lenne szukseg honapra leosztva, kek csik, hogy mennyi folyt be tenylegesen aznappal bezarolag. Ott virit a cimoldalon, lehet kicsi is, de eszrevehetonek kell lennie.

Mindenkeppen szukseg van arra, hogy allandoan tudataban legyen a latogato, hogy az rhu-nak penz kell, mert kulonben ez a csoda is csak harom napig fog tartani.

A szerkesztes... Na igen. Eloszor egy koncepciot kellene kidolgozni, hogy lassam, abbol milyen reszt tudok vallalni. En is do'goztam egy evet amator ujsagirokent, valamire biztos eleg lesz (en voltam a rettegett olvasoszerkeszto, ha mar en nem talaltam benne helyesirasi hibat, akkor kvazi nem volt benne :-)

Don_Quijote

Don_Quijote

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 689 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.11, 17:53

Ave!
Bepe: nem azt mondtam, hogy ha megbízol bennük moderátorként, akkor alkalmasak mondjuk szerkesztőnek is, hanem hogy biztos van közöttük olyan aki ért hozzá, és csinálná is szívesen.
Amúgy a véleményemet az oldalról már leírtam, és megteszem én is, amit tudok. És ez nem csak a seggmeresztés :cool:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]