Ugrás tartalomhoz

Fotó

Mindenki Kávéháza

• Válasz írásához lépj be
444 hozzászólás érkezett eddig

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.10, 20:36

/mna...ennyi? Nincs reakcio? Ok...holnap megy tovabb mintha minden siman ment volna/

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.02, 20:15

*Szinte leesik az alla a no kemeny szavai hallatan. Elkomolyodva nez a tuzbe,aztan megfordul es igy szol*

-Idefigyeljen asszonyom! Se en,se az a no nem vagyunk magusok,hogy kitalaljuk,hogy kegyelmed mit akar hallani. Ha meg nem jart erre,miert nem azzal kezdi? Es akkor meg lehetne egy kicsit visszafogottab is. *Enyhit egy kicsit a hangjan*
-Na de nem jol altunk hozza a dolgokhoz:) Van egy jo terkepem amit kolcson adhatok. Azon minden rajta van. Kiveve a titkos,vagy szent helyeket. Jo terkepesztol szereztem,minden fontos utat,es telepulest feltuntetett rajta. A kastlyrol...vagy a kiralyi udvarrol nem is beszelve. Megtallalhato a Magusok nagytornya is,meg a Csonttorony...a necromantak szekhelye...es a tobbi es a tobbi...

_Ilehanel (NPC/NJK)

_Ilehanel (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.01, 18:21

Miért nem képes felfogni se maga, se az a nő, hogy valami általános leírást kérnék csak a környékről? Lehetőleg nem a kocsmákról. De most komolyan olyan nehéz megérteni ezt a kérdést?Vagy csak én fogalmazok mindig rosszul hogy nem fogják fel hogy mit szeretnék hallani?

*Pár pillanatig mintha furcsa csillogás költözne tekintetétbe, de csak pár mp erejéig, s utána már eltűnik. Az idegen megköszörüli torkát, majd kedvesebb hangnemre vált*

Ohh nem kösönöm. Másra nincs szükségem ezeken kívül. ennyi tökéletesen elég lesz nekem.

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.01, 17:52

*Viccbol ,gyermekesen grimaszolva, utanozza Aljent*
-Vendeg vagyok nem felszolgalo....*nyelvetolt es szelesen elvigyorodik. Mindent egy talcara tesz a boron kivul es az asztalhoz viszi*

-Emlitesre melto heeely? Az attol fugg,hogy te miket ertekelsz....hogy mit erdemes emliteni neked.
...Vannak szep helyek errefele is. Van akinek a varos is tetszik. Masoknak meg a kornyek vadonja a minden.

*Igyekszik semmit sem feldonteni mikozben az asztalra teszi a talat a gozolgo etelel*

-Hozhatok meg valamit a boron kivul?

Módosította Enar: 2006.12.01, 17:54

_Ilehanel (NPC/NJK)

_Ilehanel (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.01, 17:42

- Én mindent komolyan szoktam venni. Inkább minthogy véletlen komolyan mondott dolgot vegyek viccnek. Az asztalnál megvárom. Vendég vagyok és nem felszolgáló.

Van valami említésre méltó hely itt a környéken? Vagy csak az a város, lényegtelen helyekkel.

*Indul is ki a konyhából, és visszasétál oda, ahova először is leültették. A tűz meletti asztalhoz, s vékony, hosszú ujjaival dobolva az asztallapon várja a vacsorát*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.01, 17:38

Oooo na Aljen...hat nem kell mindent komolyan venni...*rosszaloan csettintget a nyelvevel*
Csak azert kerdeztem,hogy valamirol beszelgessunk...nem mintha igazan erdekelne:)
Mna! Mar keszen is vagyok:) Segitsz kivinni,vagy megvarsz az asztalnal?

_Ilehanel (NPC/NJK)

_Ilehanel (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.01, 17:32

*Komolyan nézi végig a férfit, de amikor látja hogy az észrevette, akkor hirtelen, mintha cvalami varázsszóra történne, kedves mosoly kúszik arcára*

-A legtöbben egyszer megöregszenek és meghalnak. ez az élet rendje. Persze közben az is igaz, hogy az érzékek tompulnak...Lehet hogy nem lett volna szerencsés a fakanállal való rámtámadás. Nem szeretem az ilyen játékokat. A végén még komolyan vettem volna magam, és úgy érzetem volna hogy veszélyben vagyok, és megvédtem volna magam.
A lesbenállás igaz hogy megy nekem, de azért ilyen mesterfokon nem űzöm.

Az pedig hogy mi járatban vagyok erre, egyenlőre hadd maradjon csak az én titkom. Nem szokásom még viszonylag idegeneknek elfecsegni minden magánügyem. De miért érdekli ez magát?

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.01, 17:28

*Mikozben a konyhaban muveszkedik,halkan dudol egy vidam dallamot es tancolgat is hozza. Egy porduleskor eszreveszi Mir Aljent ahogy az ajtoban all es mosolyog rajta. Elpirul,de nem a szegyentol*
-Ugy latszik oregszem:) Maskor mar reg megereztem volna a jelenleted es a fakanallal tamadtam volna rad:)*mondja nevetve es aztan komolyabban hozzateszi*
-...vagy te tudsz jol lesben allni...:felvon:*megtoroli a kezet*
-Na de mond csak Aljen! Mi jaratban vagy errefele?

_Ilehanel (NPC/NJK)

_Ilehanel (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.01, 17:06

-Én azonban a tegeződéshez nem szoktam hozzá. De maga nyugodtan tegezhet engem, de fordított esetben kérem ne várja el hogy én is ezt tegyem.

*A Mir Aljen név hallatára elmosolyodik, de csak miután Enar kilépett a szobából. Nem ez a valódi neve, de tetszik neki ez a hirtelen rögtönzött név, amit nagy gyorsan kitalált.Úgy negyed óra elteltével indul csak el maga is a konyha felé. Legalábbis az apróbb zajok, és ételillat irányába, hisz a konyha pontos helyét nem ismeri. Halkan nyit be, s megáll az ajtóban. Mindezt úgy próbálja, hogy a férfi ne hallja, illetve lássa meg. Ha ez sikerült, akkor csöndben, egy szó nélkül figyeli a fogadós sürgését- forgását*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.01, 17:00

*Elvigyorodik*
-Ebben aztan igazad van:) Sot!... reszemrol tegezhetjuk egymast...Mir Aljen:)
*szemmel lathatoan megkonnyebulten indul a konyha fele*

_Ilehanel (NPC/NJK)

_Ilehanel (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.01, 16:01

*Belép a szobába. Arcán nem látszik semmi. Sem az hogy tetszik neki, sem az hogy nem. Egyszóval elég kifejezéstelen. Körbenéz, pontosan felméri a szobát, s csak ezután néz Enar-ra*

-Köszönöm.A szoba tökéletes lesz. Vacsorázni pedig mindjárt megyek én is, csak előtte még kicsit körülnézek a szobámban. De ehető legyen ám az az étel.

*Néz fenyegetően a fogadósra, majd apró mosoly jelenik meg arcán, s ez tovább szélesedik, amikor látja hogy a férfi meghajol felé*

-Teljesen felesleges hajlongania. Látszik magán hogy nem ez a természetes viselkedése. Tudja én már gyakorlott vagyok az ilyenekben. Le lehet szűrni. Miért játszana szerepet előttem? Hiszen csak egy egyszerű idegen vagyok, aki itt vendégeskedik egy kis ideig. Azért nem kell körülugrálbni és még a lábam nyomát is felnyalni. Csak természetesen.

*Persze a kérdés jogos lenne, hogy miért ő mond ilyeneket, akinek szinte egyetlen mozdulata sem hat teljesen természetesnek*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.30, 22:58

*Aprot bolint ,aztan elindul a legjobb szoba iranyaba.
Leptei lassuak,de hatarozottak. Nehez terepen valo gyaloglashoz szokott leptek ezek. Megfontoltak es hosszuak. Csizmaja ritmusosan koppan a padlon,ami nehol meg is nyikordul. A felhomalyban es a tuz pattogasanak kisereteben,ez az egesz jelenet meg romantikusnak is tunhet...nem beszelve Enar szomorkas mosolyarol,amit mar szinte az arcara sutott az ido.
Termete szabalyos. Nem tul izmos,de minden mozdulatanal megfeszul a combjan a nadrag. Kidolgozott felsoteste joval meghazuttolja korat.Ebben kozrejatszhat az elf ver is ami ereiben csorgedezik.Nem tulzottan szeles vala folott viszanez a nore*
-Ez lenne az...*all meg egy ajto elott es szellesre tarja,ezzel jelezve,a nonek,hogy lepjen be. Miutan eloreengedte Ilehanelt,meg sem varja,hogy velemenyt mondjon,maris begyujt a gyonyoru fehercsempes kalyhaba.
-Mna...hamarosan jo meleg lesz itt*mosolyog oszinten a nore*
-Akkor lemegyek es elkeszitem a vacsorat..ha megengedi holgyem.*hajol meg mint egy lakaj,de erzi,hogy mar kezdi tulzasba vinni az alazatos szolga szerepet. Nem mntha,egy badar alak volna,csak o altalaban nyilt,es nem kedveli a formalitasokat.

_Ilehanel (NPC/NJK)

_Ilehanel (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.30, 20:55

*Arca nyugodt, szép, szabályos. Minthacsak valamiféle portréról lépett volna le. Szemei sötétek, mondhatni fekete színűek, s valami titokzatos fény is csillog bennük, de érzelmeket nem árulnak el a szempár gazdájáról. Szemöldöke vékony, szépen ívelt, úgyszint szabályos, mint arca. Ajkai pengevékonyak, s vérvörözs színűek. Haja egyfajta keretet ad az arcának.
Mikor a bárgyú vigyort megpillantja Enar arcán, elmosolyodik. De mintha ez a mosoly nem lenne teljesen őszinte, csupán egy jól, sőt tökéletesen betanult, szokásos mozdulat, melyet adott helyzetben mindig bevet a nő*

-Felőlem akár indulhatunk is akkor szobát keresni szerény személyemnek. A szobákból viszont kérem a legjobbat mutassa meg majd.
Ételként akkor legyen tojásrántotta sajtal, mellé pedig félédes vörösbor. Úgy érzem most erre van szükségem...

*Felkel az asztaltól. Nőies, csinos alakját a rajta lévő ruhák méginkább kiemelik. Köpenyét leveszi a szék háttámlájáról, majd kezébe véve várja hogy elinduljanak a szobák irányába. Amint ez megtörténik, lassú, kimért léptekkel követi a fogadóst, csípőjét lágyan ringatva. Úgy tűnik, hogy nem csak a fogadós miatt csinálja, hanem ez már belérögződött. Persze nem tudni. Miközben haladnak, a férfit végigméri sötét szemeivel*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.29, 18:35

*Mostmar teljes figyelme Mir Aljenre terelodik. A legkisebb reszletekig tanulmanyozza a no arcat,vonasait,egesz megjeleneset. Ugy erzi,hogy talal ehez a nohoz a piros szin... Es a haja?!
-Hat igen...*mondja gondolatban* Biztos sok ferfit vittel a karhozatba...
*arcan az a bargyu vigyor van amit egy kezdo felszolgalo szokott viselni...semmi mas. Sem tetszes,sem ellenszenv a no irant.*

/Ha jol emlekszem ezen a neven mutatkoztal be(Mir Aljen)...ha tevedek akkor elnezesedet kerem Ilehanel/

_Heléna Maximilla Partenon (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2006.11.29, 18:16

*erre nem is mond inkább semmit, nem tartja viccesnek a dolgot. Csak legyint egyet, majd beoldalaz egy szobába, nem érdekli milyen idő van odabent, ha kicsit hidegebb, magára húz még egy pokrócot. Aztán lefekszik aludni*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.29, 17:54

*Helenara kacsint*
Ne felts engem;)...esetleg,ha reggel kinyulva talalsz temess el a nyirfa tovebe
*Ha nem lenne a vendeg nagyot rohogne,de inkabb visszafogja magat*

• Látogató

Kelt 2006.11.29, 17:13

*egy nyelvnyújtásra még van ereje, aztán elindul a szobák felé*
Nem kérek még egyszer "olyan" ébresztést...*majd még egyszer megnézi a vendéget*
Biztosan itt hagyhatlak?..*bár már szinte itt sincsen*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.29, 17:04

Menyj nyugodtan Helena...szep almokat. A vendeggel,maj foglalkozom en.
Reggel ha akarod felebresztelek...de ahogy latom sokaig szeretnel aludni:)*mosolyog a lanyra*

• Látogató

Kelt 2006.11.29, 16:30

* mikor beindult a nő és a fogasós, még maga mögé tekint lopve, aztán ő is belép az ajtón. Jó későre, vag ytalán még nagyon koránra jár az óra, így alig várja már hogy aludhasson egy keveset, hiszen az elmúlt napokban sem tette ezt kielégítően. Nagyot ásítgat valahol messzebb, mialatt a vendéggel beszélget Enar*
Az aranyka éppen aludni szeretne egyet*súgja vissza, valahogy nem vette magára a dolgot, túl álmos. Szeme még egyszer a nőre téved.*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.29, 16:24

*Halkan Helenatol is megkerdi*
-Te nem kersz semmit aranyom?
*Kicsit meg o is megdobben azon,hogy aranyomnat szolitotta a lanyt,de ha mar onkent szaladt ki a szo a szajan,hat had lebegjen egy kicsit a csendben...meg mosolyog is neki*

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]