Ugrás tartalomhoz

Fotó

Mindenki Kávéháza

• Válasz írásához lépj be
444 hozzászólás érkezett eddig

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.22, 19:03

Itt vagyok a konyhaba! Merre tekeregtel?!*lep ki kezet torolgetve*
Mar aggodtam:) Nem vagy ehes? Sutok rantottat...kersz? A bor is finom...megkostolod?

_Heléna Maximilla Partenon (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2006.11.22, 18:52

*miután elért a "vadon" azaz az elburjánzott kert egy sötétebb, és fás részére, kicsit eltakarítja az avart, hogy szabaddá tegye a barna anyaföldet. Végül az ég felé mered kezeivel is és a lába mintha, szó szerint gyökeret vert volna. A lüktető gyökerek kiszívják a talajból a szükséges anyagokat, addig a kezek, mint a faágak merednek az ég felé. Miután már eléggé feltöltötte magát, újra visszaáll az eredeti állapota, annyi változással, hogy már nem éhes, jóllakottan, indul el vissza a fogadóba. Benyit*
Hahó itt vagy?*néz körbe odabent és a ffit keresi*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.22, 18:42

*Kisse furcsalva nez Helena utan de aztan Ruthvenre figyel es szomorkasan mosolyogva hallgatja amit mond a nepszerusegerol*
-Ugyan mar Ruthven...hisz egy olyan belevalo fiunak mint te biztos sok a baratja. Hivd meg oket ide...legalabb mulatunk egy kicsit. Nem kerul majd semmibe:) Na de jo utat nektek! Remelem hamarosan viszontlatlak*int Ruthven el gurulo kordeja utan*
*Egy kicsit meg nezi a szurkuletben az ut porat,ami lassan visszaszal...gondolatai messze jarnak. Hosszan felsohajt majd bemegy a konyhaba es 5 tojasbol keszit szalonnasrantottat voroshagymaval. Tolt maganak egy kancsoba vorosbort is,amit sutes kozben is kortyolgat*
-Merre jarhat ez a lany?*kerdi magatol felhangosan*
-Eskuszom ugy viselkedik mint egy kobold:)*belul azert orul a tarsasaganak...es erzi,hogy felti is Helenat....a szivehez nott*
*hirtelen a tenyerevel az asztalra csap*
-Az aldojat! elfelejtettem bemutatni Ruthvent neki...pedig megigertem...
Na, lesz morgolodas:)

draco16

draco16

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.22, 15:50

Akkor csalódni fogsz. Egy nekrofil vagy manta vagy mi is nagyobb népszerűségnek örvend mint én. A pénzemre, a városbeli kapcsolataim felhasználható részére számíthatsz, de hogy én ide bárkit is el tudok agitálni arra nem hinném. Legfeljebb ha elterjesztem, hogy mennyire rühellem ezt a helyet, akkor talán akadnának páran, akik ez esetben előnyben részesítenék a helyet. Szóval ismerős kevés van, barát, mint a fehér holló. A népszerűsítés nem az én melóm lesz.

Amúgy meg jó étvágyat és egy üveg bort tegyél félre a számomra. Nekem vissza kell vinnem a fiúkat, nem maradhatnak sokáig távol az otthonuktól, nemde uraim? Veregeti hátba az egyik munkást, aki csak halkan elmormol valami szitkot, majd bólint. Talán majd még visszanézek. No hát akkor viszon'látás'.

Felparancsolja a három férfit a kordéra, felül a bakra, majd visszaindul az úton amin érkezett, néha ráüvöltve utasaira, hogy maradjanak a helyükön, vagy viseljék a következményeket.

• Látogató

Kelt 2006.11.21, 17:04

én nem növényekre gondoltam, de megválaszoltad az eredeti kérdést is...*mondja és el is indul, a ház mögé igyekszik*
Ha nem bánjátok én egy kicsit még kint levegőznék*majd el is tűnik a ház mögött*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.20, 21:34

*Szeretetteljesen mosolyog Helenara*
Hat persze hogy van...Az erdo ott huzodik a patakon tul...csak most nem latszik,mert kod van. Valamikor egesz korbe viragoskert ovezte az epuletet...sajnos mar csak burjan no. Es latod a bejarat elott a nyir fat? Az a kedvencem:)...Amott meg a fenyo...Mistic faja... A fogado mogott meg az oreg diofa...ki tudja miota el.
Na de en megeheztem:) Ki tart velem? Iszunk-e valamicsket eves elot?
Vagy csak utana?

• Látogató

Kelt 2006.11.20, 20:47

*miután ismét földet érez a lába alatt egy kis idő zötykölődés után, nem mondhatni hogy nincsen felkavarva /a gyomra/ :rohog: *
Hát hogy mennyit változott azt nem birom felmérni, nem nagyon néztem meg elsőre sem...És van kertje? Vagy valami park mögötte esetleg, talán erdő? *tekintete reménykedő*
Amúgy azt hiszed most hogy nagyon kiismertél mi? Igaz a négy fal is zavar, de nem ez a meghatározó dolog.*Húzza fel az orrát sértődötten szinte, majd nagyot kordul a gyomra, persze próbálja elfoltani, a morgolódásától ezért alig hallani. Csak fél füllel hallagtja a továbbiakat válaszra várva.*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.20, 20:29

*Mar messzirol latja,hogy a fogado ami mar szinte romokban hevert,most mar,igaz nem pompasan,de legalabb buszken all az ut szelen*
- Hooouuu....*allitja meg a lovat es leugrik a szekerrol.
-Jo munkat vegeztel Ruthven! Le a kalappal!:rohog:*kialltja oda Ruthvennek mikozben lesegiti Helenat a bakrol*
-Hee! Fiuk! Segittek-e behordani az arut?*kerdi a munkasoktol szelesen mosolyogva mert tudja,hogy ugysem fognak ellenkezni*
-Mit szolsz hozza Helena? Ugye mar maskepp nez ki? Jo jo! tudom,hogy neked a negy fal az csak negy fal....meg a palotaban is*kuncog*
Kivancsi vagyok mit szolnal,ha latnad a menedekhazamat a keleti hataron? Lehet az jobban tetszene...csupa termeszetes anyagok:) Fa...moha...szaritott novenyek:) Ahogy egy druidahoz illik:)
*sorra behordjak a hordokat,meg zsakokat. Egy kissebb piheno kozben igy szol Ruthvenhez*
-Egy kis gond van Ruthven... Jo volna ha te hivnad meg ide a vendegeket. *vakargatja az allat* Ugyanis...mostanaban nem vagyok nagyon nepszeru...a kastelyban sem latnak joszivvel....kitiltottak*mondja vigyorogva,majd megveregeti a ferfi vallat*
-De bizom benne,hogy neked meg szabad bejarasod van,es baratok,ismerosok akadnak szepszamban:)

draco16

draco16

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.20, 16:00

Mire Enarék visszaérnek, némi alapvető javításokkal már végeztek, a fogadó immáron némivel elfogadhatóbb állapotban leledzik, de látható, hogy a tökéletességhez még jóval több munkára lesz szükség ennél. Legalább most már nem fúj keresztül a szél az egész helyen, és a telet már mindenképp kihúzza állva. Lambach maga is időközben beállt besegíteni egy kicsit a munkába, a munkások felmenőit szidva az ejtett hibákért, és ötletes, bár néha már kissé túl messzire menő büntetéseket kilátásba helyezve, ha nem szedik össze magukat. Végülis ez is egy módja a munkaadói köszönetnyílvánításnak.

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.17, 17:11

*Nagyon remeli,hogy Ruthven munkasai vegeztek a munkaval mire megerkeznek*

• Látogató

Kelt 2006.11.14, 21:52

nem hát.. :felvon: *mondja megjátszva a sértődöttet, hogy őt mindenből kihagyják*
az jó lesz...*majd ásít egy nagyot és nézi a mellette elhaladó tájat*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.14, 21:48

Hmmmm...hat nem mutattam be? Ejnye....akkor amint odaerunk az lesz az elso:)
*gyorsabb tempora keszteti a lovat*

• Látogató

Kelt 2006.11.14, 21:31

tényleg, ő azaz alak akit láttam a fogadónál ugye? *gondolkozik, hiszen az már régen volt, elő kell szednie, legmélyeiről.*
Őt még név szerint nem ismerem, bemutathatnál majd azért alkalmadtán neki.*jegyzi meg*
Addig véleményt nem mondok amíg biztos nem vagyok benne hogy úgy is van*fogalmazza meg a benne keringő gondolatfoszlányokat* :felvon:

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.14, 21:28

*hosszan nez a lany szemebe mosolyogva*
-Akkor ezt megbeszeltuk:) Kivancsi vagyok hogy all Ruthven a munkaval. Mi a velemenyed rola...?

• Látogató

Kelt 2006.11.14, 21:15

*fintorog még egyet a jóízű nevetésen, de szinte már őt is folytogatja egy hasonló*
Hát meg kellmég néznem a naptáram...*gondolkozik és húzza egy kicsit a száját. aztán hirtelenjében rávágja*
Éppen nincsen jobb dolgom...* a mosolygós dologra majdnem rávágja, hogy ő állandóan morog, és horkol, meg álmában beszél, de végül inkáb nem teszi* :felvon:
Hát én nem számítok jó társaságnak, most meg még ki is vagyok fáradva...*kicsit el is szontyolodik a dolgon, hiszen igaz*
Nem vagyok egy társasági személy...de ha gondolod...egy tanácsom lenne...*teszi hozzá félmosollyal*
Este ne beszélj álmodban mert más is meghallgatja*próbálkozik, bár egyáltalán nem hallott semmit az este folyamán :P *

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.14, 21:04

A koboldra ertettem! O volt mindig borzos:)*nevet...vagy mar szinte nyerit :felvon: *
*miutan nagy nehezen abbahagyja,komolyra forditja a szot*
Te Helena! Ha nincs fontosabb dolgod,nem maradsz velem a fogadoban?
Jol jonne egy noi kez is...meg aztan valahogy mas a hangulat,ha van egy szep mosolygos lany a hazban. Nem szeretnem,ha felreertened a keresem....csak egyszeruen...szeretem a tarsasagod....meg ha zsortolodsz is;)*boki jatekosan oldalba a konyokevel amint zotykolodve haladnak hazafele*

• Látogató

Kelt 2006.11.14, 19:56

Rendben, azt hiszem már akartam is javasolni... :P *mondja, és már ott sincsen szinte*
Az ébresztőért?*kezdi el mézes mázas hangon*
DEHOGYNEM!*kiáltja le a fejét is szinte*
Kobold volt és nem morgott annyit?*kicsit elszégyenli magát a morogás miatt, aztán meg már a kiabálás is előjön*
Na jó sajnálom*mondja halkabban, aztán végre eljut a tudatáig a mondandó vége is.*
Mi az hogy kis borzos?! még hogy én borzos , pimasz*hadarja, bár most talán rá is illik, reggel ugyan is nem nagoyn volt ideje fésülködni* :felvon:

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.14, 19:51

*Harsanyan felnevet.*
-Na gyerunk innen!:felvon: *csettint egyet a nyelvevel es mar indulnak is vissza*
-Helena...ugye nem haragszol a reggeli ebresztoert...?*vakargatja meg a tarkojat*
*kis ido utan mosolyogva nez ra a lanyra*
-Emlekeztetsz valakire...:P Csak O nem morgolodott annyit mint te:)
Egy koboldra....egy lany koboldra:) Beanak hivtak Bea Domba:)...a kis borzos:)

• Látogató

Kelt 2006.11.14, 19:31

* útközben szendereg még egy kicsit, mivel neki az a kis alvás nem volt elég, nem szokott hozzá a koránkeléshez, így nem is csoda ha kicsit kómásan fest. Szinte észre sem vette hogy megfogják a kezét, csak akkor ébredt rá mikor hozzászólt.
Öh, rendben, ha te mondod *szorosan követte a tömegben, fintorgott néhányat a hordók láttán, no de belátja hogy ez is kell egy fogadóhoz, mikor meglátja hogy Enar is cipekedik odaszól még neki*
Öregapám, ne erőltesd meg magad annyira a végén még reumás leszel, vagy becsípődik a derekad! :felvon: * jót gúnyolódik rajta, még mindig haragos a reggeli személyreszóló ébresztő miatt* :P
*mikor meghallja az ajánlatot kézen ragadja a ffit és elkezdi a tömegben vonszolni, bár ez neki nem nagyon tetszhet, dehát tűrni kell :D . Egyik ponyvástól a másikig megy nem akar ő itt ruhát látszik rajta*
Én csak a magam készítette ruhát hordok és temészetes anyagút... ezek nem tudják mi az*morogja, miután kiértek a tömegből*
Eldöntöttem mit szeretnék*csillannak fel szemei miután már kivergődtek a vásári tömegből* :D
Egy füldugót*morogja és a fülére teszi a kezeit*
Iszonyatos ez a lárma*majd mind inkább eltávolodik a nyüzsgéstől*

Enar

Enar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.14, 18:47

*Mar virrad amikor egy domb mogul kikukucskal a nagy ret ahol a vasart tartjak a kornyek falvai. Koran van,de megis mar eleg nagy a nyuzsges. Egy pallo vezet at azon a kis folyon ami elvalasztja az utat a rettol. Itt szepen leszalnak a szekerrol...nem feledkezik meg a zabostarisznyarol sem....ugyesen a lo fejere akasztja,es ok kezenfogva mennek be a tomegbe*
-Helenaaa...ne tartsd olyan mereven a kezed....csak azert fogom,hogy ne veszitselek el a sokasagban... :P
*A nap mar eleg magasan jar amikor befejezi az alkudozas nelkuli vasarlast es megmutatja a fiuknak,hogy melyik az o szekere. Vasarolt mindenfelet. Ket hordo bort,egy voroset,egy feheret. Eszebejutott Dwork tesvere is ezert egy kissebb hordo rumot is vasarolt. Na meg sort :felvon: .Ezeken kivul meg sok mas dolgot amit szuksegesnek talalt a fogado ellatasahoz. Termeszetesen segitett a hordaroknak a cipekedesben. Amint egy zsak krumplit vitt a hatan a szekerhez mosolyogva rakacsint Helenara*
-Miutan felpakoltuk az arut,megyunk veszunk neked is valami szepet:)
Jo? En egy ruhara gondoltam...lattam nehany gyonyoru darabot...de izlesek es pofonok...:D Egy szo mint szaz...azt vasarolsz ami tetszik....csak ne dobd el a sulykot;)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]