Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

A multiverzum.hu elso novellairo palyazat - eredmenyhirdetes (kuldte: Aldyr)

• Válasz írásához lépj be
11 hozzászólás érkezett eddig

Aldyr

Aldyr

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 51 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.10, 08:29

Kyol: please, a freemailes címemre küldd el, a másik átmenetileg szünetel. Köszönettel, Aldyr

_Kyol (NPC/NJK)

_Kyol (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.07, 18:26

Raffy4: Vagy parafenomén vagy, vagy csak elhamarkodottan ítélsz:)

Aldyr: Rendben, már írtam is.

ericghar

ericghar

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.07, 17:50

Hali!

jenoe: Elárulom, hogy én is pályáztam, és bár nem jártam sikerrel, de már a rövid - pontozásos - értékelésböl is képet kaptam arról, hogy miben kell legközelebb jobbnak lennem.

Raffy4: Bizonyos IQ felett az emberek már nem röhögnek, mint a hülyegyerekek, hanem véleményt alkotnak, és ÉPITÖ (!!!) kritikát fogalmaznak meg.

bye, ghar

Aldyr

Aldyr

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 51 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.06, 11:16

Kyol: Ha küldesz nekem egy levelet, próbálok segíteni.
jenoe: igazad van; a minősítéshez oda kellett volna írni. a multiverzumon javítani fogom az anyagot.
Raffy4: nem ez az első pályázat, ahol beküldött írásokat kellett elemeznem: a jelenlegi termés messze jobb a korábban tapasztaltaknál. A pályázók valóban komolyan vették a feladatot, így kiemelkedően gyenge elbeszélések nem születtek. Sőt, akad olyan pályamű is, ami módosítás/feljavítás nélkül bekerülhetne bármely fantasy antológiába.

Stoki

Stoki

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 194 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.06, 10:54

Én legutóbb a Ghetto Buster címén röhögtem betegre magam...:)

(Bocs, nagyon magas labda volt...)

Raffy4

Raffy4

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 402 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.06, 09:51

Szerintem nincs értelme megaláztatásról beszélni. Néhány cím olvasata alapján... már semmin se lepődök meg.
Olvassátok csak át a címeket még egyszer. Szerintem a bírálók betegre röhögték magukat némelyik színvonalán, vagy színvonaltalanságán.

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.05, 18:03

Aldyr, elhiszem én. talán rosszul fogalmaztam. a mondandóm az, hogy bennem ilyen érzetet kelt, ha valaki olyan minősítést kap, ami már nem fért fel a skálára. Ha van ilyen elem a skálán (nullaX = a novella rövidsége miatt nem értékelhető), akkor azt talán érdemes kiírni a minősítés definíciójába. Persze ha megint csak én vagyok túlérzékeny, akkor lapozzunk! :)

_Kyol (NPC/NJK)

_Kyol (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.05, 17:09

Olvasgattam a weboldalt, és a cikket is. Nagyon felkeltette az érdeklődésemet az, hogy Kaposvár is említve van. Igaz, ez egy internetes dolog, de engem mégis érdekelne, hogy esetleg Kaposváron találhatok-e valamilyen helyet, ahol esetleg tapasztaltabb íróktól nyerhetek tanácsokat.

Aldyr

Aldyr

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 51 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.05, 09:31

jenoe: akkor lehetne megalázó, amennyiben a pályázó nevét írtuk volna ki. Ebben az esetben viszont egyedül az író tudja beazonosítani magát, ő viszont a számszerű értékelés mellett részletesebb elemzést is kézhez kap; ebben megindokoljuk a minősítést. Amúgy ahol üres cellák vannak, ott a novella rövidsége miatt lehetetlen volt értékelni bizonyos elemeket (Pl. hangulat, stílus). Szvsz teljesen korrekt ez az értékelés.

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.05, 08:03

Tiszta jó ötlet!
Akit érdekel hasonló kezdeményezés, az keressen meg u2u-ban.

Hajrá!

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.04, 20:55

miért jó, hogy kiírjátok a minősítési skálát (X = nem felelt meg, XX = megfelelt,
XXX = jól megfelelt), majd több helyen 0 db X-t adtok? Mi lehet ennek a célja megalázáson túl?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6425 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.04, 20:55

A multiverzum.hu első novellaíró pályázat - eredményhirdetés (küldte: Aldyr)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3359

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]