Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Az itelet (Oberon Kramanov)

• Válasz írásához lépj be
15 hozzászólás érkezett eddig

_zugrat (NPC/NJK)

_zugrat (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.05.15, 10:48

Szerintem kissé üres. A téma nem lenne rossz, a szerkezete és az írásmódja se gáz , de valahogy méis üres.

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.17, 11:10

Nics egy év. Örkkévaló, az van.
"A feledés, úgy látszik, nem csak a gondolkodó dolgok sajátja, de a természeté is…"

Szívás. 8))

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3342 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.16, 13:13

HELL!
Nem rossz, de elég puritán lett a hangulata, nagyon egyszerűek a leírások, már, az a kevés, ami benne van. Most nem barokkos túlzások elkövetésére biztatnálak ezzel, de azért egy kicsit még megerőltethetted volna magad ezen a téren. Bár én klánregényeket nem olvastam, lehet, hogy azok alapján ez "követelmény" ebben a műfajban. De remélem, hogy nem.
Nagyon bíztam benne, hogy a végére lesz valami csvar még, pl valahogyan kiiktatásra kerülnek a jelenlevők( bár 10 vámpír pusztulása egyszerre kicsit sok lenne), és így elveszik a büntetés emléke is. Így lett volna szerencsétlen flótás számára az egy évből örökkévalóság .:)
Üdv!

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.15, 18:57

Érdekes, de egy kicsit szürke. A büntetés pedig röhejes, ugyanis a vámpír torporba fog esni és semit sem fog érzékelni az ott töltött idő nagyobb részéről ... :)

SeSam

SeSam

Gazdátlan Árnyék

• Fórumita
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.13, 22:25

Azon kívül, hogy valóban milyen hihetetlenül embertelen (vámpírtalan) büntetés is egy örök életőnek egy év betonba ágyazva (bár lehet, hogy nem is akkora büntetés, mi az az egy év az örökkévalóhoz képest, ezt a mi eszünk nem foghatja fel) semmi izgalmasat nem fedeztem fel a novellában. Viszonylag gördülékenyen van megírva, de semmi különös.

Commandante

Commandante

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 168 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.13, 12:52

Szevasztok!

Nekem is tetszett! Egyetlen észrevétel: ha Santiago tényleg olyan kemény, amilyennek mutatja magát, akkor senkinek sem magyarázkodik, még a legközelebbi társainak sem. Ha csak megjátsza a keménységet, akkor jól kitolt magával, ugyanis 1 év múlva lesz egy kissé ideges ellensége.

cső

Darkelvis

Darkelvis

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 35 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.12, 19:39

Szerintem is jó a párbeszéd,de semmi izgalom,ami kicsit megdobná.Na jó azért mégis Vampire és a hangulat jó.

SkallaGrim:sztem azér van ebben Vampire.Gondolj csak arra,hogy mi marad egy maffiatagból 365 nap múlva,és mi lesz a vámpírból.Szerintem nem fog rajongani a haverjaiért és akárki hibázik... :)

_SkallaGrim (NPC/NJK)

_SkallaGrim (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.12, 18:35

Nekem tetszett, bar nem volt benne semmi rendkivuli. Szerintem nem baj, hogy rovid, nekem szemely szerint az egyperces novella az egyik kedvenc mufajom. A hangulata szamomra nem kulonosebben vampire-os, szolhatna barmilyen maffia, banda stb leszamolasarol.

_Rozsee (NPC/NJK)

_Rozsee (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.12, 16:35

Hangulatos vampire írás. Jó párbeszédek, hangulatos leírások.Bár számomra kicsit hasonlít a Klán-regényekhez,hangvételben,stílusban.
És talán egy kicsit rövid is.Megtudhattunk volna kicsit többet erről az anarch? csoprtról, illetve jobban ki lehetett volna fejteni a "vétek" elkövetését.
Összességében viszont tetszett.

Raffy4

Raffy4

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 402 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.12, 16:09

Hát, nem is tudom. Ma jókedvű vagyok, uccsó UV után, így nem bántok senkit személyeskedéssel. Én is csak annyit fűzök hozzá, hogy ezt egy hosszab novella bevezetőjének tudnám elképzelni, de nem úgy néz ki, mintha lenne folytatása. Ha van, mihamarabb elküldeni...

Zsobo

Zsobo

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 200 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.12, 13:36

Ez jó kis novella lett! Tetszett az elhagyatott ipartelep leírása.
Külön dicséret a "kopott" jelzöért az Alfa leírásánál... :-)

lino

lino

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 114 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.12, 11:39

Hi! Szerintem viszont túl rövid, én azt vártam hogy tán történik valami megdöbbentö a végén, de semmi.. Talán ami rontott rajta hogy túl egyszerü, nincs benn semmi csavar pl maga Santiago is lehetne a herceg embere, és a másik kettöt is kiiktathatná..Mindenesetre az Alfa plussz pont :)

ligadio

ligadio

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 30 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.12, 08:50

hali

SZVSZ a hangulat nagyon eltalált. Az összekötő "embertelensége" is. Egyetértek LacErtával, a hossz is pont jó. csk így tovább!!

_LacErta (NPC/NJK)

_LacErta (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.12, 07:39

Szerintem jó kis story. Azért egy halhatatlannak elég ingerszegény környezet egy év a betonban :). Tiszta szívás!
Tetszett! Nagyon is, és tudod mit? A hossza is pont jó volt, nem kellet volna tovább húzni. igazi kis darkos egy perces.

kamykaze

kamykaze

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 71 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.12, 06:10

jooo vooot!

de meeer ilyen rovid??? 8(((

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó