Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Megjelent: M.A.G.U.S. - Alapkonyv (info: Inomi)

• Válasz írásához lépj be
279 hozzászólás érkezett eddig

_Shierr-pyon (NPC/NJK)

_Shierr-pyon (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.04.09, 16:25

Udv Mindenki!

Megvettem a MAKkot. (Magus AlapKonyv), es osszessegeben elso olvasas utan pozitiv rola a velemenyem. Az eloelet jatekba integralasa es a kalandozo miert jobb mint a nem kalandozo(azert nem mindig) vegre valahara a jatek reszeve valt. Oszinte megkonnyebbules, hogy a d20 olyan sulyos hibai mint az AC es a fegyverhasznalat featek nem maradtak valtoztatas nelkul. Vegre nem kell haromjegyu szamokkal babralni, viszont kocka mar mindenfajta kell majd hozza.

Egyetlen tartos negativuma a sulya, mert ha a km hozzam vagja, 50% hogy belehalok. 8)))

szoval meghalt a Mokus eljen a MAKk

pa
Shierr-pyon

_Bathory (NPC/NJK)

_Bathory (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.04.09, 13:39

Biztos azért hagyták ki, hogy mindenki betéve tudja a könyvet segítség nélkül. Több, mint 10 éves szerepjáték múlt után bátran állíthatom, hogy sokaknak nem ártana. :)

ZZZZZZ

ZZZZZZ

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 433 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.09, 11:37

es?járó
csak hogy kötözködhessek
akárhány Pp-d van azt az AK szerint ugyanúgy 4 óra alatt meditálod össze az egészet :)

Szemi

Szemi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 51 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 21:42

Nembaj, ahogy Del Arco mondta, az elkövetkezendő szjáték találkozóinak poénja az lesz, ha M* KM nem talál valamit, kerestessük vele a tartalomjegyzékben.

esojaro

esojaro

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 119 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 17:36

Én hálás vagyok, hogy végre megjelent. Megerősítette a Codex iránti rajongásomat. :-)

A legjobban a papi mágia tetszik. Lehet, hogy sikeres Fohász sem jön létre, vagy épp sikertelen fohász fejti ki a hatását. Módosítók -2 - -10-ig. Ahogy a KM gondolja. Furi. Nekem hiányoznak a varázslatok összefoglaló táblázatai, pedig annyi táblázat van benne, mint égen a csillag. A gépelési és tördelési hibákat nem említem, mert megtették már mások, a dizájnt én egy kicsit szedett-vedettnek érzem, a goblin rajza egyenesen röhejes. Tényleg sok benne a cicisnéni, kamaszfiúk, előre! A pszipontok regenerálódása sokkal lassabb, kiszámoltuk, 120 Pp-nál éri el az eredeti rendszer regenerálódási sebességét. Pl. ha van összesen 8 Pp-d, akkor 4 óra alatt tudod visszameditálni az összeset. A régi rendszerben ez 16 percedbe került.

Jó hír viszont, hogy a sebek nem fertőződnek el Ynev világán, valamint azonnal gyógyulásnak indulnak, már ha valaki (akár önmaga is) ellátja őket. Szóval, nem fogsz csak azért elvérezni, mert valami pancser keresztülszúrt egy rapírral, csak legyen nálad kötszer...Viszont az tetszik, hogy a gyógyulás sebessége a felére csökkent, már nem 12 óra alatt jön vissza egy Ép, ha ágyban fekszel, hanem naponta.

Meg kell említenem, hogy van egy gyönyörű dolog a könyvben, amiért örülök, hogy megvettem: a térkép. Akárki csinálta, köszönet érte! Szent Yardain áldja meg! (Aki végérvényesen kikerült a shadoni naptárból... Egyébként érdekes, hogy a shadoni szentek neveit kisbetűvel írták, akárcsak a kyr istenek neveit. A Bakpápa mérges lesz, az tuti...)

Jarog

Jarog

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 16:58

Negyed órát lapozgattam a 600 oldalas, kis édibogarat, és tényleg nincs benne tartalomjegyzék...
Most hirtelenjében nem tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek? Mikor lesz feltéve valahová, hogy ki lehessen nyomtatni és jól BELERAGASZTANI a kis édesbe? :)
Baromira szép a könyv, de baromira félve kezdem el olvasgatni.

"Mintha benzinszagot éreznék..."

Svo

Svo

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 104 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 16:26

Akkor viszont remelem, hogy egyetlen patch lesz csak es gyorsan kijon...

black_lotus

black_lotus

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 16:07

Biztos olyan ez a könyv mint a mai számítógépes progik.
Most még félkész, de majd a netről letöltheted a peccs-eket. :))))

Svo

Svo

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 104 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 15:23

Ha megtalaltatok, akkor szoljatok, mert nekem az elmult 24 oraban nem sikerult megtalalnom es mar az Inomisok is megerositettek, hogy sajna kimaradt. Bar volt aki ezt kozuluk is lathatoan meglepett.

woof

woof

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 877 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 13:47

Jól megnéztél minden oldalt? A közepén is? Hátha... :)

_SAJTQKAC (NPC/NJK)

_SAJTQKAC (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.04.08, 12:36

En vagyok ennyire vak/szerencsetlen/nyomorek vagy tenyleg kihagytak a tartalomjegyzeket a konyvbol?
mert en nem talaltam. De az is lehet hogy majd a javito-kiegeszitoben lesz csak mellekletkent :)

Alyr_Arkhon

Alyr_Arkhon

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2004 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 11:25

http://forum.rpg.hu/index.php?act=ST&f...amp;t=3411&

Svo

Svo

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 104 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 09:47

Avangion: Tudom, olvastam BePe uzenetet, de egyelore meg nem nyitotta meg...

Avangion

Avangion

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 455 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 09:17

Üdv

Svo:
"Egyelore keresem a megfelelo forumot, ahol leirhatom a velemenyemet, a MAGUS d20/ogl forumban viszont meg nincs megfelelo tema... "

Hamarosan a MAGUS d20/ogl alfórumban bárki nyithat majd kedvére való topicot, így természetesen lehetőséged lesz a véleményedet közzé tenni.

bye
Avangion

Hidogre

Hidogre

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 32 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 09:11

Hallinger!

Talán egyből az RPG flame-be kéne rakni az AK-vélemények topicot. Úgy meg lehetne spórolni az ide-oda-utalgatást, meg ilyenek. :)

_Grandaiosz (NPC/NJK)

_Grandaiosz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.04.08, 09:11

Sokszor hánynom kell amikor egy-egy írás kommentjeit olvasom. Persze, az furcsa lenne ha mindenki egyetértene, meg van ilyen szólásszabadság is, de a széthúzás szakértelemre nagyon sok ember nagyon sok pontot rakott. :)) (tisztelet a kivételnek) A Szőrszálhasogatás lassan előlép főjellemzővé. Nem kéne mindent komolyan venni. Hol marad a játék gyerekek? Előre egy szabálykönyvet ennyire lehúzni, amit még nem is fogtál a kezedben és egy játékot alapból sz@rnak titulálni mert használ d20-at, francos pdf-ekre hivatkozni hogy ebbe-abba ez meg az volt. Ez nekem nagyon nem tetszik.

Svo

Svo

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 104 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 08:45

A konyvet atneztem tegnap delutan-este. Egyelore keresem a megfelelo forumot, ahol leirhatom a velemenyemet, a MAGUS d20/ogl forumban viszont meg nincs megfelelo tema...

Svo

Svo

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 104 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 08:40

Emlekeim szerint nem tudnak kartyat fogadni, de az elado online es remelem mindjart valaszol a kerdesre

ZZZZZZ

ZZZZZZ

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 433 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 08:22

aki már volt az inomi boltban attol kérdezem:
lehet kártyával fizetni?

esojaro

esojaro

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 119 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.08, 07:41

Na, átnézte már valaki könyvet? Nálunk a KM már vett egyet, de kevéssé értem a beszámolóit.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]