Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Rifts filmhir (Petrus)

• Válasz írásához lépj be
11 hozzászólás érkezett eddig

Tomasso

Tomasso

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 135 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.01, 09:19

Nem kell félni a Disneytől...Ha érzik, hogí nem az ő műfajuk, szerintem nem fogják ráerőltetni a filmre.Azt se' hiszem, h rajzfilm lesz a végén.Megláttyuk!:-)

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.28, 07:23

elGabor:

Igazad van, a dühítő az, hogy már olvastam is ezt a cikket... :)

panicboy

panicboy

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 127 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.28, 04:13

Kíváncsian várom h mi sül ki ebből, de a Walt Disney név nem sok jot sejtet, vhogy egyik szerepjátékból készült rajzfilmet sem tudnám elképzelni ennek a cégnek az égisze alatt. Valszeg vmi kisgyerekeknek készült dolog lesz belőle, de a dalos betéteket azért megnézném... :)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4380 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.25, 17:32

Attila: igen, ezt hitték kb. egy-két éve, leginkább a d20 magasabb volumene és nagy-nagy áradata miatt. És most? Visszatért minden a régi kerékvágásba:
"Palladium retook its historical place at number three, with Rifts being one of the few lines to show absolute growth in 2003 (probably on the back of the new Chaos Earth setting), enough to break the 7% barrier. "
http://www.gamingreport.com/modules.php?op...le&artid=96

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.25, 12:55

elGabor:

A Palladium sem a régi már, állítólag kezd lecsúszni egy-két hellyel, ami mondjuk még mindig impresszív, de kissé borúsnak tűnik a jövő.

Mellesleg úgy tűnik, hogy nyitnak az rpg cégek, a WOTC épp a McDonaldssal kavar:

http://www.gamingreport.com/article.php?sid=12160

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4380 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.25, 11:38

Kabal: ezen mindig elcsodálkoznak a népek, de a RIFTS ósdi rendszere és elég... hmmm... kiegészítői ellenére 10+ éve stabilan elfoglalja a harmadik-második helyet. Méghozzá úgy, hogy szembemegy az "ipar" minden egyes trendjével.

THE_Eye

THE_Eye

Csillagvadász

• Fórumita
  • 1262 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.25, 10:17

Persze jobb félni, mint megijedni, de a különböző felsorolt referenciák és a Walt Disney stúdió neve számomra nem túl sok jót igér.

Bakou-1

Bakou-1

Régi fórumozó

• Archívum
  • 2623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.25, 10:07

Hát Bruckheimer...ajaj.

__!CE-9 (NPC/NJK) (NPC/NJK)

__!CE-9 (NPC/NJK) (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.04.22, 21:52

Rifts rulz, persze. Bruckheimer és a Gladiátor valóban nem garancia, de azért a Szikla - ... - A Karib-tenger kalózai nem olyan rossz tendencia, mintha kétszer olyan rossz lenne.

Inkább a Disney-befolyásoltságtól félek: nehogy a szereplők a dráma magaslatán (és / vagy minden érzelmileg felfokozott résznél) dalra fakadjanak és táncra perdüljenek.=)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1267 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.25, 00:28

Ja,nézzétek meg a fenti oldalt,érdemes!Főleg az a cikk tetszett nagyon,amiből megtudjuk,hogy az Irakban állomásozó dzsiájdzsó szerepjátékosokat (40 fő)5000 $ értékű kiadvánnyal támogatta a Palladium kiadó...Ezúton jelzem,jómagam is tartalékos IFOR-katona vagyok-hátha az Inomi ráharap,és erőteljes szponzorálásomba kezd...:-)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1267 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.25, 00:23

Ne má'!LÉTEZIK MÉG A RIFTS?Én azt hittem,a Kevin Siembiada-hoz (Jól írtam?) hasonló játéktervezők már réges-régen bebalzsamozva nyugszanak valahol a sivatagi homok mélyén.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.25, 00:23

Rifts filmhír (Petrus)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3467

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]