Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Tad Williams eletrajz (Beka)

• Válasz írásához lépj be
11 hozzászólás érkezett eddig

_Szalma (NPC/NJK)

_Szalma (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.17, 11:48

(Nos: megjött, kapható. Másvilág, második menet. Ismét két kötet, 1990Ft/db. Finom.

Köszönjük Dáin!)

_RobertDeNitro (NPC/NJK)

_RobertDeNitro (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.28, 12:44

Woow! Tényleg kijön a Másvilág 2. kötete?!? Én is teljesen lemondtam már róla... Egy haverom át is állt már az angol nyelvű kidásokra, mondván ebből magyarul már nem lesz semmi. Megpróbált engem is átcsábítani a sötét oldalra, de én ellenálltam :D És íme az eredménye.
Mindent bele DAIN! :)

Matuzsaalem

Matuzsaalem

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 217 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.23, 13:24

Esküszöm, akárhogy igyexem, nem jut eszembe, a fájdalom tövise, tudna valaki mondani valamit amiről beugrik? Nagyon idegesít, és ráadásul épp kölcsönadtam a könyveket. (már megint)
Az irományok tényleg kicsit grafomán termékeknek tűnnek, de ha jó, akkor hamar szalad a szem a papíron. Remélem marha jó és hosszú szórakozás lesz.
Melyik kiadó az aki képes egyben kiadni egy ekkora könyvet? A szukits még a Dragonlance-folytatást is szétcincálta...

eldar

eldar

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 101 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.23, 08:33

Erdekesnek tunnek a konyvek, bar a regenyciklusokrol szivesen olvastam volna egy kicsit reszletesebben. (Tudom, ott vannak a linkek, de akkor is.)

Dain

Dain

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.22, 17:57

Igen, Szeptember közepén jelenik meg, az első kötethez hasonlóan, 380. ill. 340 oldalon 2*1990 Ft.

D.

_Szalma (NPC/NJK)

_Szalma (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.22, 09:52

(Nekem 2 példány kell. Őszre boltokban?)

_Darth ACE (NPC/NJK)

_Darth ACE (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.22, 08:01

csatlakozom az elottem szolohoz...

DA

_Jerico (NPC/NJK)

_Jerico (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.21, 20:37

Egy vevő már biztos, igazság szerint már le is mondtam a többi kötetről, de ugy látszik tul pesszimista voltam.

Dain

Dain

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.21, 18:05

Csak nagyon halkan szeretném megjegyezni -hogy ne vádoljanak spammel- hogy múlt hét hétfőn (2004. júl.11.) adtam le a nyomdába a 2. kötetet, melyet ugyanúgy Bihari György fordított, a Galaktikába is rengeteg illusztrációt készített Horváth Ákos látta el 11 db. egészoldalas illusztrációval, és 3 lektoráláson és egy olvasószerkesztő kezén jutott keresztül a nyomdába érkeztéig...

Ezúton szeretnék továbbá térdenállva könyörögni minden érdeklődőnek, hogy ugyan vásárolja már meg a könyveket hogy kiadhassuk a 3. kötetet is :)

Üdv:

Csukonyi Zoltán

_Szalma (NPC/NJK)

_Szalma (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.21, 06:47

(Mikor jön a Másvilág 2. kötete...? Akarom. A többit is.)

_naotius (NPC/NJK)

_naotius (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.20, 21:53

Bár nem ismerem a fent emlitett iró egyetlen művét sem, a róla készitett leirás érdekessé tette számomra őt, s ha időm és energiám egyéb olvasmányaim mellett engedni fogja, beszerzem egyik művét, s jobban megismerkedem fantáziavilágával.
Köszönöm a beszámoló irójának, hogy összegyűjtötte és rendszerezte az itt olvasottakat!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.20, 21:53

Tad Williams életrajz (Beka)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3679

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]