Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Nem jatek (Sztorm)

• Válasz írásához lépj be
9 hozzászólás érkezett eddig

_Czibu (NPC/NJK)

_Czibu (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.10, 18:53

teccett, most épp ilyet kellett olvasnom, pihentettem az Lmerengős novellákat..
mér nem értékel senki????

Vlk

Vlk

inconnu

• Archívum
  • 226 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.01, 12:33

Nekem tetszett. Szerintem majdnem hibátlan. :) Egy f***a vampire-sztory. Fordulattal, kis intrikával, és szerintem nem baj, hogy nem túloztad el a harcjeleneteket. De tényleg funny volt rájönni, hogy ez egy vampire-story.
Meg jó volt megtudni, hogy mi történt Samuellel Christof bekattanása után... :D

_Sztorm (NPC/NJK)

_Sztorm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.30, 20:44

Üdv!
Köszönöm a hozzászólásokat, nem vagyok gyakorlott író (egy kezemen meg tudom számolni hány novellát írtam), úgyhogy rám fér az építő jellegű kritika.
Amúgy Victor bár nem Brujah (a WoD-ben a kékvérű a Ventrue-k gúnyneve), viselkedése alapján lehetne akár az is. Viszont akkor a klánjának nem lennének kifogásai a módszerei ellen. :)

Jee

Jee

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 67 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.30, 13:57

Kellemes írás. Tetszett az utolsó mondat (a befejezés).

Szakértőkhöz WoD kérdés: Victor Brujah?

fenyev

fenyev

Naga Serpent

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.28, 09:38

Nem rossz írás, bár tényleg nem lenne hátrány, ha több dolog is kiderülne belőle. De nyugodtan mondom rá: kellemes Vampire-sztori. Mintha egy kaland lenne írásba foglalva.

Sparrow

Sparrow

Írófióka

• Fórumita
  • 706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.27, 18:00

Nos, jó kezdés volt a kártyabarlang-jelenet, azt hittem, valami jó kis szesztilalmas gengsztersztori lesz. Aztán megjelent az orosz. Nem baj, gondoltam, valami jó kis amcsi-orosz maffiasztori lesz. Végül kiderült, hogy WoD... :)
Na mindegy. A történet maga minden egyszerűsége ellenére is jó volt, de hosszabban is ki lehetett volna fejteni; pl. én megnéztem volna az Udvarmester megölését, és az első harc is el lett kapkodva szvsz.
Hibák: igen, vannak benne, pl. már az első mondatban is: "Füstös pincehelyiség volt." Amúgy elgépelés nuku, helyesírási hiba nuku, szóval látszik, hogy át lett nézve - de azért lehetne még rajta csiszolni.

_Mr.Nada (NPC/NJK)

_Mr.Nada (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.27, 17:14

Ez azok a novellák közé tartozik számomra, amik adnak egy rövid éltű hangulatot, majd további jövő nélkül tűnnek el a fejemből. Cserébe ha játszanék vampire-t előveszegetném összeülés előtt mert helyre kis munka és jó kezdeti érzést ad.

_Sir Grotti (NPC/NJK)

_Sir Grotti (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.27, 16:25

Nekem egy cseppet levegőben lógós. Előrebocsátom, nem vagyok szakember, csak egy olvasó.
2x kellett elolvasnom az aha elményig, bár a vége jó volt :)

Azért gratula

_Air-pie (NPC/NJK)

_Air-pie (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.27, 04:53

Jól megírt, űgyes munka. Biztos lehetne még javítgatni, csiszolgatni, de belátó vagyok én is :-) ,ezért nem szőröznék. (Valahol csak le kell tenni azt a pennát és jelen állás szerint ,azt mondanám ,nagyon eltaláltad ezt a pillanatot.)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6354 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.27, 04:53

Nem játék (Sztorm)

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3684

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]